КУБОК УКРАЇНИ 2023 "GGPOKER OPEN" - ІІ ЕТАП, серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда"

 Україна, Львів, Zovex, вул. Богдана Хмельницького 212

Дисципліна: Піраміда з продовженням

Початок: П‘ятниця 7 липня 2023 р.

Закінчення: Понеділок 10 липня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR



Участники змагань:

спортсменів - 89
Майстер спорту України×18
Перший розряд×3
Майстер спорту України міжнародного класу×2
Кандидат в майстри спорту України×25
Перший юнацький розряд×1
Заслужений майстер спорту України×1
міст - 27
Львів×26
Одеса×6
Івано-Франківськ×6
Кривий Ріг×6
Київ×6
Чернівці×5
Ужгород×5
Харків×5
Біла Церква×3
Тернопіль×2
Миколаїв×2
Черкаси×2
×1: Костянтинівка, Хмельницький, Кропивницький, Мукачеве, Полтава, Рубіжне, Воловець, Рівне, Крюківщина, Яворів, Маріуполь, Перечин, Ізмаїл, Павлоград, Вінниця
регіонів - 19
Львівська обл.×27
Закарпатська обл.×8
Одеська обл.×7
Дніпропетровська обл.×7
Івано-Франківська обл.×6
м. Київ×6
Чернівецька обл.×5
Харківська обл.×5
Київська обл.×4
Тернопільська обл.×2
Миколаївська обл.×2
Черкаська обл.×2
Донецька обл.×2
×1: Луганська обл., Кіровоградська обл., Полтавська обл., Вінницька обл., Рівненська обл., Хмельницька обл.

2-й етап

Кубку України «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»

 

                  07 - 10 липня 2023 р.                    місто Львів , БК "Zovex"

 

  1. Цілі та завдання

2-й етап кубку України «GGPoker Open», в подальшому Турнір або Змагання, проводиться з метою:

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту

- виявлення найсильніших спортсменів з більярдного спорту Піраміда

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда з продовженням», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення змагань є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

  1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням турніру здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення турніру покладається на Федерацію спортивного більярду України та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією. 

  1. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку за тел. +38 (050) 715-50-48.

Самостійна онлайн реєстрація на змагання закінчується 06 липня 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +38 (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті. 

Для сплати благодійного вступного внеску можна перерахувати кошти на картку Приватбанку 5168752003121202 (Білевич Олександр) та повідомити за тел. 0676740988 (Viber, WhatsApp, Telegram) написавши П.І.Б. учасника, дату народження та місто, яке представляє гравець.

  1. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

  1. Формат проведення змагань

Дисципліна -"Вільна піраміда - з продовженням".

Чоловіки та жінки грають в одній сітці.

Кваліфікація - сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять до 40 очок.

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять до 50 очок.

Фінал – зустріч проходить до 60 очок.

Кожному спортсмену надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

  1. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн.

 

  1. Програма змагань

07  липня 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

08  липня 2023 р.

10:00 - розминка

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор.

09  липня 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор, по закінченню початок стадії плей-оф.

10  липня 2023 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

  1. Нагородження та призовий фонд

Переможці змагань нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 150.000 гривень та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 – 40000 гривень

2 – 24000 гривень

3-4 – по 15000 гривень

5-8 – по 7000 гривень

9-16 – по 3500 гривень

 

  1. Благодійний фонд

Метою проведення змагань є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом турніру будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

  1. Місце проведення змагань

БК "Zovex"

м. Львів, вул. Б. Хмельницького 212 (фабрика “Весна”, 2-й поверх), тел.: +380501530916 

  1. Розміщення учасників змагань

З питань проживання та поселення звертайтесь за тел. 0987849505 (Ігор Мартин)

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
2 Іваней Ігор 1990 р.н. Яворів,Львівська обл.
3 Адамець Микита 1998 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
4 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
5 Білан Ярослав 1998 р.н. Львів,Львівська обл.
6 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
7 Бойко Роман 1985 р.н. Львів,Львівська обл.
8 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
9 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
10 Васілова Яна 2005 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
11 Виноградов Костянтин 1997 р.н. Харків,Харківська обл.
12 Вороновський Андрій 1984 р.н. Львів,Львівська обл.
13 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
14 Гарасимчук Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
15 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
16 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
17 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
18 Григорєв Сергій 1988 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
19 Гуденко Микола 1998 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
20 Гуржій Сергій 1990 р.н. КМСУ Черкаси,Черкаська обл.
21 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
22 Дуранічев Віталій 1983 р.н. Львів,Львівська обл.
23 Дуркач Павло 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
24 Душек Ігор 1983 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
25 Дяденко Роман 1987 р.н. Маріуполь,Донецька обл.
26 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
27 Жуковський Єгор 1982 р.н. МСУ Рівне,Рівненська обл.
28 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
29 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
30 Зелінко Артур 1991 р.н. КМСУ Перечин,Закарпатська обл.
31 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
32 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
33 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
34 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
35 Коротя Володимир 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
36 Косогов Владислав 1994 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
37 Кривко Богдан 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
38 Крупчук Володимир 1988 р.н. Львів,Львівська обл.
39 Кучеренко Дмитро 1988 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
40 Лабіш Ростислав 1994 р.н. Львів,Львівська обл.
41 Лапшин Олександр 2002 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
42 Логвиненко Ілля 1996 р.н. Біла Церква,Київська обл.
43 Луковський Артур 1998 р.н. Львів,Львівська обл.
44 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
45 Міщишин Василь 1976 р.н. Львів,Львівська обл.
46 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
47 Мартин Ігор 1984 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
48 Мельников Ігор 1994 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
49 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
50 Митько Артур 1992 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
51 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
52 Молчанов Владислав 1993 р.н. Харків,Харківська обл.
53 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
54 Нагірний Ігор 1989 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
55 Нагорна Вікторія 1981 р.н. МСУМК Київ,м. Київ
56 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
57 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
58 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
59 Пічугін Костянтин 1989 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
60 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
61 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
62 Писаренко Андрій 1999 р.н. Львів,Львівська обл.
63 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
64 Рій Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
65 Рінник Сергій 1992 р.н. Львів,Львівська обл.
66 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
67 Раков Дмитро 2000 р.н. Львів,Львівська обл.
68 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
69 Сінякевич Олександр 1959 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
70 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
71 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
72 Семчішин Олександр 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
73 Сеник Андрій 1991 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
74 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
75 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
76 Сличко Михайло 1997 р.н. КМСУ Воловець,Закарпатська обл.
77 Слюсар Юрій 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
78 Сомик Олег 1974 р.н. Львів,Львівська обл.
79 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
80 Тарновецький Ярослав 1990 р.н. ЗМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
81 Удовенко Ярослав 1979 р.н. Біла Церква,Київська обл.
82 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
83 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
84 Черних Ярослав 1990 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
85 Шикітка Володимир 1977 р.н. Мукачеве,Закарпатська обл.
86 Шугалєй Богдан 1998 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
87 Щербатий Віктор 1978 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
88 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.
89 Яцунський Віталій 1987 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.

Фінал

#239 Білозеров Дмитро 60 24 Родіонов Андрій

Пiвфiнал

#237 Білозеров Дмитро 50 11 Галушко Олег
#238 Тарновецький Ярослав 47 50 Родіонов Андрій

1/4 финалу

#233 Мороз Іван 6 50 Білозеров Дмитро
#234 Галушко Олег 50 45 Лапшин Олександр
#235 Тарновецький Ярослав 50 47 Клeстов Андрій
#236 Осичнюк Максим 27 50 Родіонов Андрій

1/8 финалу

#225 Радіонов Павло 29 50 Мороз Іван
#226 Косогов Владислав 42 50 Білозеров Дмитро
#227 Галушко Олег 50 25 Дихан Олександр
#228 Гарасимчук Ігор 46 50 Лапшин Олександр
#229 Тарновецький Ярослав 50 9 Скочук Марія
#230 Клeстов Андрій 50 48 Перкун Володимир
#231 Осичнюк Максим 50 25 Пічугін Костянтин
#232 Петраш Сергій 47 50 Родіонов Андрій

1/16 фіналу

#209 Радіонов Павло 50 28 Рій Ігор
#210 Мороз Іван 50 14 Удовенко Ярослав
#211 Косогов Владислав 50 21 Жданов Федір
#212 Білозеров Дмитро 50 9 Мельников Ігор
#213 Галушко Олег 50 17 Душек Ігор
#214 Дихан Олександр 50 33 Семко Юрій
#215 Козачек Костянтин 47 50 Гарасимчук Ігор
#216 Лапшин Олександр 50 34 Менюк Анатолій
#217 Тарновецький Ярослав 50 12 Писаренко Андрій
#218 Скочук Марія 50 39 Дяденко Роман
#219 Клeстов Андрій 50 30 Булава Андрій
#220 Лупой Єгор 31 50 Перкун Володимир
#221 Адамець Микита 24 50 Осичнюк Максим
#222 Пічугін Костянтин 50 32 Часовников Максим
#223 Єленич Владислав 41 50 Петраш Сергій
#224 Родіонов Андрій 50 18 Тарасюк Юрій

Нижня сітка, тур 4

#193 Васілова Яна 21 40 Осичнюк Максим
#194 Непийпиво Ілля 31 40 Петраш Сергій
#195 Семчішин Олександр 18 40 Менюк Анатолій
#196 Жданов Федір 40 29 Фуканчик Тарас
#197 Логвиненко Ілля 34 40 Часовников Максим
#198 Бойко Роман 35 40 Душек Ігор
#199 Виноградов Костянтин 0 40 Мельников Ігор
#200 Дяденко Роман 40 35 Молчанов Владислав
#201 Рій Ігор 40 28 Сеник Володимир
#202 Лабіш Ростислав 26 40 Гарасимчук Ігор
#203 Удовенко Ярослав 40 25 Юрочкін Петро
#204 Король Максим 30 40 Тарасюк Юрій
#205 Семко Юрій 40 14 Мартин Ігор
#206 Писаренко Андрій 40 29 Кривко Богдан
#207 Булава Андрій 40 39 Саітов Владислав
#208 Кучеренко Дмитро 29 40 Перкун Володимир

Нижня сітка, тур 3

#177 Гуржій Сергій 21 40 Васілова Яна
#178 Плетньов Денис 19 40 Непийпиво Ілля
#179 Луковський Артур 13 40 Семчішин Олександр
#180 Жданов Федір 40 5 Мозолевський Кирило
#181 Жуковський Єгор 33 40 Логвиненко Ілля
#182 Бриж Іван 39 40 Бойко Роман
#183 Виноградов Костянтин 40 0 Шугалєй Богдан
#184 Дяденко Роман 40 32 Раков Дмитро
#185 Рій Ігор 40 3 Заболотний Богдан
#186 Лабіш Ростислав 40 20 Дуранічев Віталій
#187 Гуденко Микола 36 41 Удовенко Ярослав
#188 Король Максим 40 36 Сінякевич Олександр
#189 Білан Ярослав 10 40 Семко Юрій
#190 Гаркуша Сергій 32 40 Писаренко Андрій
#191 Малиш Юрій 10 40 Булава Андрій
#192 Заболотний Віталій 12 40 Кучеренко Дмитро

Нижня сітка, тур 2

#129 Гуржій Сергій 40 38 Онищенко Архип
#131 Сомик Олег 0 40 Плетньов Денис
#132 Сличко Михайло 20 40 Непийпиво Ілля
#133 Аронець Богдан 0 40 Луковський Артур
#134 Нагірний Ігор 20 40 Семчішин Олександр
#135 Міщишин Василь 0 40 Жданов Федір
#136 Гречін Олександр 20 40 Мозолевський Кирило
#137 Слюсар Юрій 22 40 Жуковський Єгор
#139 Яцунський Віталій 0 40 Бриж Іван
#140 Качур Василь 20 40 Бойко Роман
#141 Коротя Володимир 0 40 Виноградов Костянтин
#142 Шугалєй Богдан 40 0 Гасімов Рамін
#144 Крупчук Володимир 39 40 Раков Дмитро
#145 Щербатий Віктор 20 40 Рій Ігор
#147 Шикітка Володимир 20 40 Лабіш Ростислав
#148 Митько Артур 20 40 Дуранічев Віталій
#149 Зелінко Артур 20 40 Гуденко Микола
#150 Іваней Ігор 20 40 Удовенко Ярослав
#152 Сінякевич Олександр 40 33 Рінник Сергій
#153 Сеник Андрій 20 40 Білан Ярослав
#155 Вороновський Андрій 20 40 Гаркуша Сергій
#156 Дуркач Павло 0 40 Писаренко Андрій
#157 Нагорна Вікторія 0 40 Малиш Юрій
#158 Черних Ярослав 0 40 Булава Андрій
#160 Григорєв Сергій 13 40 Кучеренко Дмитро

Верхня сітка, тур 2

#161 Радіонов Павло 40 18 Молчанов Владислав
#162 Мороз Іван 40 37 Мельников Ігор
#163 Косогов Владислав 40 17 Душек Ігор
#164 Часовников Максим 27 40 Білозеров Дмитро
#165 Галушко Олег 40 37 Фуканчик Тарас
#166 Менюк Анатолій 24 40 Дихан Олександр
#167 Петраш Сергій 21 40 Козачек Костянтин
#168 Лапшин Олександр 40 32 Осичнюк Максим
#169 Перкун Володимир 36 40 Тарновецький Ярослав
#170 Саітов Владислав 21 40 Скочук Марія
#171 Клeстов Андрій 40 14 Кривко Богдан
#172 Мартин Ігор 39 40 Лупой Єгор
#173 Адамець Микита 40 36 Тарасюк Юрій
#174 Юрочкін Петро 29 40 Пічугін Костянтин
#175 Єленич Владислав 40 26 Гарасимчук Ігор
#176 Сеник Володимир 24 40 Родіонов Андрій

Верхня сітка, тур 1

#65 Радіонов Павло 40 30 Кучеренко Дмитро
#66 Заболотний Віталій 21 40 Молчанов Владислав
#67 Булава Андрій 31 40 Мороз Іван
#68 Малиш Юрій 14 40 Мельников Ігор
#69 Косогов Владислав 40 20 Писаренко Андрій
#70 Душек Ігор 40 36 Гаркуша Сергій
#71 Часовников Максим 40 22 Семко Юрій
#72 Білан Ярослав 17 40 Білозеров Дмитро
#73 Галушко Олег 40 11 Рінник Сергій
#74 Фуканчик Тарас 40 16 Король Максим
#75 Удовенко Ярослав 35 40 Менюк Анатолій
#76 Гуденко Микола 18 40 Дихан Олександр
#77 Петраш Сергій 40 27 Дуранічев Віталій
#78 Лабіш Ростислав 11 40 Козачек Костянтин
#79 Заболотний Богдан 12 40 Лапшин Олександр
#80 Рій Ігор 22 40 Осичнюк Максим
#81 Перкун Володимир 40 9 Раков Дмитро
#82 Тарновецький Ярослав 40 7 Дяденко Роман
#83 Гасімов Рамін -1 0 Саітов Владислав
#84 Виноградов Костянтин -1 0 Скочук Марія
#85 Клeстов Андрій 40 21 Бойко Роман
#86 Кривко Богдан 40 35 Бриж Іван
#87 Логвиненко Ілля 31 40 Мартин Ігор
#88 Лупой Єгор 40 20 Жуковський Єгор
#89 Адамець Микита 40 20 Мозолевський Кирило
#90 Жданов Федір 32 40 Тарасюк Юрій
#91 Юрочкін Петро 40 32 Семчішин Олександр
#92 Луковський Артур 18 40 Пічугін Костянтин
#93 Непийпиво Ілля 23 40 Єленич Владислав
#94 Гарасимчук Ігор 40 19 Плетньов Денис
#95 Васілова Яна 25 40 Сеник Володимир
#96 Онищенко Архип 32 40 Родіонов Андрій

Перший тур

#2 Кучеренко Дмитро 40 24 Гуржій Сергій
#6 Сомик Олег 0 40 Мороз Іван
#7 Малиш Юрій 40 0 Сличко Михайло
#10 Аронець Богдан 0 40 Писаренко Андрій
#11 Душек Ігор 40 0 Нагірний Ігор
#14 Міщишин Василь 0 40 Семко Юрій
#15 Білан Ярослав 40 0 Гречін Олександр
#18 Рінник Сергій 40 32 Слюсар Юрій
#22 Яцунський Віталій 0 40 Менюк Анатолій
#23 Гуденко Микола 40 0 Качур Василь
#26 Коротя Володимир 0 40 Дуранічев Віталій
#27 Лабіш Ростислав 40 0 Шугалєй Богдан
#31 Крупчук Володимир 21 40 Рій Ігор
#34 Раков Дмитро 40 38 Щербатий Віктор
#38 Шикітка Володимир 0 40 Саітов Владислав
#39 Виноградов Костянтин 40 0 Митько Артур
#42 Зелінко Артур 0 40 Бойко Роман
#43 Кривко Богдан 40 0 Іваней Ігор
#47 Лупой Єгор 40 20 Сінякевич Олександр
#50 Сеник Андрій 0 40 Мозолевський Кирило
#54 Вороновський Андрій 0 40 Семчішин Олександр
#55 Луковський Артур 40 0 Дуркач Павло
#58 Нагорна Вікторія 0 40 Єленич Владислав
#59 Гарасимчук Ігор 40 0 Черних Ярослав
#63 Григорєв Сергій 27 40 Онищенко Архип
##239 Фінал
Білозеров Дмитро
Родіонов Андрій
##238 Пiвфiнал
Тарновецький Ярослав
Родіонов Андрій
##237 Пiвфiнал
Білозеров Дмитро
Галушко Олег
##236 1/4 финалу
Осичнюк Максим
Родіонов Андрій
##235 1/4 финалу
Тарновецький Ярослав
Клeстов Андрій
##234 1/4 финалу
Галушко Олег
Лапшин Олександр
##233 1/4 финалу
Мороз Іван
Білозеров Дмитро
##227 1/8 финалу
Галушко Олег
Дихан Олександр
##226 1/8 финалу
Косогов Владислав
Білозеров Дмитро
##220 1/16 фіналу
Лупой Єгор
Перкун Володимир
##209 1/16 фіналу
Радіонов Павло
Рій Ігор
##201 Нижня сітка, тур 4
Рій Ігор
Сеник Володимир
##198 Нижня сітка, тур 4
Бойко Роман
Душек Ігор
##196 Нижня сітка, тур 4
Жданов Федір
Фуканчик Тарас
##195 Нижня сітка, тур 4
Семчішин Олександр
Менюк Анатолій
##189 Нижня сітка, тур 3
Білан Ярослав
Семко Юрій
##188 Нижня сітка, тур 3
Король Максим
Сінякевич Олександр
##187 Нижня сітка, тур 3
Гуденко Микола
Удовенко Ярослав
##185 Нижня сітка, тур 3
Рій Ігор
Заболотний Богдан
##181 Нижня сітка, тур 3
Жуковський Єгор
Логвиненко Ілля
##179 Нижня сітка, тур 3
Луковський Артур
Семчішин Олександр
##177 Нижня сітка, тур 3
Гуржій Сергій
Васілова Яна
##174 Верхня сітка, тур 2
Юрочкін Петро
Пічугін Костянтин
##173 Верхня сітка, тур 2
Адамець Микита
Тарасюк Юрій
##171 Верхня сітка, тур 2
Клeстов Андрій
Кривко Богдан
##169 Верхня сітка, тур 2
Перкун Володимир
Тарновецький Ярослав
##165 Верхня сітка, тур 2
Галушко Олег
Фуканчик Тарас
##164 Верхня сітка, тур 2
Часовников Максим
Білозеров Дмитро
##152 Нижня сітка, тур 2
Сінякевич Олександр
Рінник Сергій
##94 Верхня сітка, тур 1
Гарасимчук Ігор
Плетньов Денис
##93 Верхня сітка, тур 1
Непийпиво Ілля
Єленич Владислав
##91 Верхня сітка, тур 1
Юрочкін Петро
Семчішин Олександр
##90 Верхня сітка, тур 1
Жданов Федір
Тарасюк Юрій
##85 Верхня сітка, тур 1
Клeстов Андрій
Бойко Роман
##81 Верхня сітка, тур 1
Перкун Володимир
Раков Дмитро
##72 Верхня сітка, тур 1
Білан Ярослав
Білозеров Дмитро

Місце 1

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.

Місце 2

Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 3-4

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
Тарновецький Ярослав Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 5-8

Клeстов Андрій Київ,м. Київ
Лапшин Олександр Львів,Львівська обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.

Місце 9-16

Гарасимчук Ігор Львів,Львівська обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Косогов Владислав Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Пічугін Костянтин Миколаїв,Миколаївська обл.
Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 17-32

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
Адамець Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Душек Ігор Львів,Львівська обл.
Дяденко Роман Маріуполь,Донецька обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Мельников Ігор Київ,м. Київ
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Писаренко Андрій Львів,Львівська обл.
Рій Ігор Львів,Львівська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Удовенко Ярослав Біла Церква,Київська обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 33-48

Бойко Роман Львів,Львівська обл.
Васілова Яна Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Виноградов Костянтин Харків,Харківська обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Кривко Богдан Львів,Львівська обл.
Кучеренко Дмитро Павлоград,Дніпропетровська обл.
Лабіш Ростислав Львів,Львівська обл.
Логвиненко Ілля Біла Церква,Київська обл.
Мартин Ігор Львів,Львівська обл.
Молчанов Владислав Харків,Харківська обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.
Семчішин Олександр Львів,Львівська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 49-64

Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Білан Ярослав Львів,Львівська обл.
Гаркуша Сергій Біла Церква,Київська обл.
Гуденко Микола Львів,Львівська обл.
Гуржій Сергій Черкаси,Черкаська обл.
Дуранічев Віталій Львів,Львівська обл.
Жуковський Єгор Рівне,Рівненська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Луковський Артур Львів,Львівська обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Раков Дмитро Львів,Львівська обл.
Сінякевич Олександр Кропивницький,Кіровоградська обл.
Шугалєй Богдан Харків,Харківська обл.

Місце 65-86

Іваней Ігор Яворів,Львівська обл.
Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Вороновський Андрій Львів,Львівська обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Григорєв Сергій Миколаїв,Миколаївська обл.
Дуркач Павло Львів,Львівська обл.
Зелінко Артур Перечин,Закарпатська обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Коротя Володимир Ужгород,Закарпатська обл.
Крупчук Володимир Львів,Львівська обл.
Митько Артур Київ,м. Київ
Міщишин Василь Львів,Львівська обл.
Нагорна Вікторія Київ,м. Київ
Нагірний Ігор Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Рінник Сергій Львів,Львівська обл.
Сеник Андрій Тернопіль,Тернопільська обл.
Сличко Михайло Воловець,Закарпатська обл.
Слюсар Юрій Львів,Львівська обл.
Сомик Олег Львів,Львівська обл.
Черних Ярослав Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Шикітка Володимир Мукачеве,Закарпатська обл.
Щербатий Віктор Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Яцунський Віталій Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Міста ×27
pts. avg. best
1 Хмельницький 1 39.00 5 5
2 Костянтинівка 1 37.00 9 9
3 Одеса 6 33.67 21 1
4 Вінниця 1 33.00 17 17
5 Ізмаїл 1 33.00 17 17
6 Чернівці 5 29.40 25.4 3
7 Кривий Ріг 6 29.33 24.33 5
8 Київ 6 26.67 29.67 5
9 Павлоград 1 25.00 33 33
10 Рубіжне 1 25.00 33 33
11 Полтава 1 25.00 33 33
12 Біла Церква 3 25.00 33 17
13 Ужгород 5 24.60 35 3
14 Миколаїв 2 23.00 37 9
15 Львів 26 21.08 40.85 5
16 Харків 5 20.00 36.4 2
17 Кропивницький 1 17.00 49 49
18 Рівне 1 17.00 49 49
19 Черкаси 2 17.00 49 49
20 Тернопіль 2 17.00 49 33
21 Івано-Франківськ 6 11.67 59.67 33
22 Воловець 1 9.00 65 65
23 Мукачеве 1 9.00 65 65
24 Перечин 1 9.00 65 65
25 Яворів 1 9.00 65 65
26 Маріуполь 1 0.00 17 17
27 Крюківщина 1 0.00 65 65

Регіони ×19
pts. avg. best
1 Хмельницька обл. 1 39.00 5 5
2 Одеська обл. 7 33.57 20.43 1
3 Вінницька обл. 1 33.00 17 17
4 Чернівецька обл. 5 29.40 25.4 3
5 Дніпропетровська обл. 7 28.71 25.57 5
6 м. Київ 6 26.67 29.67 5
7 Луганська обл. 1 25.00 33 33
8 Полтавська обл. 1 25.00 33 33
9 Миколаївська обл. 2 23.00 37 9
10 Львівська обл. 27 20.63 41.74 5
11 Харківська обл. 5 20.00 36.4 2
12 Київська обл. 4 18.75 41 17
13 Закарпатська обл. 8 18.75 46.25 3
14 Донецька обл. 2 18.50 13 9
15 Кіровоградська обл. 1 17.00 49 49
16 Рівненська обл. 1 17.00 49 49
17 Тернопільська обл. 2 17.00 49 33
18 Черкаська обл. 2 17.00 49 49
19 Івано-Франківська обл. 6 11.67 59.67 33