КУБОК УКРАЇНИ 2023 "GGPOKER OPEN" - ІІІ ЕТАП, серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда з продовженням"

 Україна, Вінниця, Камелот, вул. Келецька 121, ТРЦ “Plaza Park”

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: П‘ятниця 8 вересня 2023 р.

Закінчення: Понеділок 11 вересня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR

Головний секретар: Узков Олександр, НК, UKR Київ

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 86
Майстер спорту України×14
Перший розряд×2
Кандидат в майстри спорту України×18
Перший юнацький розряд×1
Заслужений майстер спорту України×1
міст - 26
Вінниця×25
Одеса×8
Кривий Ріг×6
Чернівці×5
Ужгород×5
Львів×5
Київ×4
Могилів-Подільський×3
Харків×3
Біла Церква×3
Миколаїв×2
Тернопіль×2
Хмільник×2
×1: Рубіжне, Костянтинівка, Дніпро, Крюківщина, Воловець, Маріуполь, Хмельницький, Павлоград, Монастирище, Бердянськ, Черкаси, Полтава, Жмеринка
регіонів - 17
Вінницька обл.×31
Одеська обл.×8
Дніпропетровська обл.×8
Закарпатська обл.×6
Чернівецька обл.×5
Львівська обл.×5
Київська обл.×4
м. Київ×4
Харківська обл.×3
Донецька обл.×2
Миколаївська обл.×2
Тернопільська обл.×2
Черкаська обл.×2
×1: Луганська обл., Полтавська обл., Запорізька обл., Хмельницька обл.

3-й етап Кубку України «GGPoker Open» 
серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»
08 - 11 вересня 2023 р. місто Вінниця, БК "Камелот" 


1. Цілі та завдання

3-й етап кубку України «GGPoker Open», в подальшому Турнір або Змагання,  проводиться з метою: 

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту 

- виявлення найсильніших спортсменів з більярдного спорту Піраміда Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами  змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда з продовженням», які не суперечать  міжнародним правилам з більярдного спорту. 

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення змагань є збір коштів на потреби ЗСУ  для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення  морального духу та фізичного стану спортсменів і розвиток та популяризація більярдного  спорту у воєнний час. 


2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням турніру здійснюють Міністерство  молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація). Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення турніру  покладається на Федерацію спортивного більярду України та Головну суддівську колегію,  сформовану і затверджену Федерацією. 


3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані  встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та  національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок. Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок  ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка  від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді  змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки 

про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на  півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском  лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку). 

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом  заповнення спеціалізованої форми. 

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на  електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному  випадку за тел. +38 (050) 715-50-48. 

Самостійна онлайн реєстрація на змагання закінчується 08 вересня 2023 р. о 16:00. Форма  подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна  суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку. Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших  причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в  режимі онлайн або за тел. +38 (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на  сайті. 


4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з  довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в  олімпійці обов’язкова. Сорочка має бути заправлена в брюки. 

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим  рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в  олімпійці обов’язкова. Сорочка/блузка має бути заправлена в брюки. 

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має  бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова. 

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не  дотримуються встановленої форми одягу. 


5. Формат проведення змагань 

Дисципліна -"Вільна піраміда - з продовженням". 

Чоловіки та жінки грають в одній сітці. 

Кваліфікація - сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять до 40 очок. 1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять до 50 очок. 

Фінал – зустріч проходить до 64 очок. 

Кожному спортсмену надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки. 

Жеребкування ІІІ етапу Кубку буде проходити наступним чином:
1) Підсумки І та ІІ етапу Кубку; 
2) Рейтинг ФСБУ; 
3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється за  Спортивним званням. 
4) Прізвища в алфавітному порядку. 

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку  його зустрічі. 

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник  повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 30 хвилин до  призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується  поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а  при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку. Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників. 


6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає: 

Чоловіки – 1000 грн. 

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн. 

30% стартових внесків будуть направлені на підтримку ЗСУ.  


7. Програма змагань

08 вересня 2023 р. 
День приїзду учасників зборів представників, суддів 
18:00 – жеребкування. 

09 вересня 2023 р. 
10:00 - розминка 
10:30 – церемонія відкриття змагань. 
10:40 – початок кваліфікаційних ігор. 

10 вересня 2023 р. 
10:00 – продовження кваліфікаційних ігор, по закінченню початок стадії плей-оф.

11 вересня 2023 р. 
10:00 – півфінали, фінали.
15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру. 

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань. 


8. Нагородження та призовий фонд

Переможці змагань нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів. 

Гарантований призовий фонд становить 150.000 гривень та розподіляється відповідно до  зайнятих місць наступним чином: 

1 – 40000 гривень 
2 – 24000 гривень 
3-4 – по 15000 гривень 
5-8 – по 7000 гривень 
9-16 – по 3500 гривень 


9. Благодійний фонд

Метою проведення змагань є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом турніру будуть  проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений  додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ. 


10. Місце проведення змагань

БК "Камелот" 
м. Вінниця, вул. Келецька, 121 (ТРЦ “Plaza Park”) 


11. Розміщення учасників змагань

Сайт https://www.booking.com 

 

Дане положення є запрошенням на змагання. 

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до  даного Положення про змагання.

 

1 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
2 Адамець Микита 1998 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
3 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
4 Багацький Денис 2003 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
5 Баленко Владислав 1998 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
6 Блажко Ігор 1989 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
7 Бондар Вадим 1991 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
8 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
9 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
10 Бурса Володимир 1969 р.н. Могилів-Подільський,Вінницька обл.
11 Бушміч Олександр 1983 р.н. Бердянськ,Запорізька обл.
12 Величко Богдан 1995 р.н. Могилів-Подільський,Вінницька обл.
13 Вовк Володимир 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
14 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
15 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
16 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
17 Гниляков Сергій 2000 р.н. Одеса,Одеська обл.
18 Голованов В‘ячеслав 1998 р.н. Одеса,Одеська обл.
19 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
20 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
21 Дяденко Роман 1987 р.н. Маріуполь,Донецька обл.
22 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
23 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
24 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
25 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
26 Капшієнко Сергій 1988 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
27 Карасевич Євген 1975 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
28 Карасевич Іван 2004 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
29 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
30 Київський Владислав 1990 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
31 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
32 Клімов Олександр 1966 р.н. Жмеринка,Вінницька обл.
33 Коваль Вадим 1967 р.н. Монастирище,Черкаська обл.
34 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
35 Козачок Олексій 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
36 Колесник Сергій 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
37 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
38 Коротя Володимир 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
39 Крижовий Олександр 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
40 Кучеренко Дмитро 1988 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
41 Літвинюк Ігор 1993 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
42 Логвиненко Ілля 1996 р.н. Біла Церква,Київська обл.
43 Лялін Дмитро 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
44 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
45 Мандибура Володимир 1983 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
46 Марценюк Костянтин 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
47 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
48 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
49 Молчанов Владислав 1993 р.н. Харків,Харківська обл.
50 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
51 Мрищук Андрій 1989 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
52 Наумов Дмитро 2003 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
53 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
54 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
55 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
56 Остапенко Микола 1965 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
57 Пічугін Костянтин 1989 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
58 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
59 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
60 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
61 Притуленко Володимир 1987 р.н. КМСУ Рубіжне,Луганська обл.
62 Прохоренко Владислав 1993 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
63 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
64 Рева Микола 1990 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
65 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
66 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
67 Сеник Андрій 1991 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
68 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
69 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
70 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
71 Сличко Михайло 1997 р.н. КМСУ Воловець,Закарпатська обл.
72 Стінський Михайло 1991 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
73 Стахміч Олександр 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
74 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
75 Тарновецький Ярослав 1990 р.н. ЗМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
76 Твердохліб Валерій 1969 р.н. Могилів-Подільський,Вінницька обл.
77 Тучак Тетяна 1991 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
78 Удовенко Ярослав 1979 р.н. Біла Церква,Київська обл.
79 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
80 Хмельовський Сергій 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
81 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
82 Шайдюк Валерій 1965 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
83 Шаповалов В‘ячеслав 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
84 Шиманський Максим 1987 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
85 Шиманський Тарас 1980 р.н. Львів,Львівська обл.
86 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#239 Перкун Володимир 26 64 Клeстов Андрій

Пiвфiнал

#237 Петраш Сергій 18 50 Перкун Володимир
#238 Єленич Владислав 17 50 Клeстов Андрій

1/4 финалу

#233 Клімов Олександр 46 50 Петраш Сергій
#234 Перкун Володимир 50 49 Родіонов Андрій
#235 Галушко Олег 41 50 Єленич Владислав
#236 Клeстов Андрій 50 47 Радіонов Павло

1/8 финалу

#225 Клімов Олександр 50 46 Гуменюк Дмитро
#226 Петраш Сергій 50 36 Жданов Данило
#227 Перкун Володимир 50 26 Козачек Костянтин
#228 Непийпиво Ілля 22 50 Родіонов Андрій
#229 Галушко Олег 50 49 Сеник Андрій
#230 Єленич Владислав 50 41 Фуканчик Тарас
#231 Клeстов Андрій 50 19 Жданов Федір
#232 Часовников Максим 36 50 Радіонов Павло

1/16 фіналу

#209 Сеник Володимир 32 50 Клімов Олександр
#210 Мрищук Андрій 40 50 Гуменюк Дмитро
#211 Петраш Сергій 50 43 Адамець Микита
#212 Жданов Данило 50 28 Бриж Іван
#213 Перкун Володимир 50 25 Плетньов Денис
#214 Козачек Костянтин 50 39 Притуленко Володимир
#215 Непийпиво Ілля 50 40 Прохоренко Владислав
#216 Осичнюк Максим 34 50 Родіонов Андрій
#217 Галушко Олег 50 37 Булава Андрій
#218 Тарасюк Юрій 34 50 Сеник Андрій
#219 Єленич Владислав 50 36 Дяденко Роман
#220 Гниляков Сергій 30 50 Фуканчик Тарас
#221 Клeстов Андрій 50 47 Тарновецький Ярослав
#222 Жданов Федір 50 11 Пічугін Костянтин
#223 Часовников Максим 50 48 Мороз Іван
#224 Радіонов Павло 50 36 Сленчка Павло

Нижня сітка, тур 4

#193 Притуленко Володимир 40 31 Молчанов Владислав
#194 Вовк Володимир 21 40 Дяденко Роман
#195 Скочук Марія 30 40 Мороз Іван
#196 Бриж Іван 40 21 Малиш Юрій
#197 Пічугін Костянтин 40 27 Онищенко Архип
#198 Тучак Тетяна 17 40 Сеник Андрій
#199 Удовенко Ярослав 37 40 Плетньов Денис
#200 Гасімов Рамін 16 40 Прохоренко Владислав
#201 Бурса Володимир 20 40 Фуканчик Тарас
#202 Шиманський Максим 28 40 Тарновецький Ярослав
#203 Гуменюк Дмитро 40 25 Лялін Дмитро
#204 Логвиненко Ілля 31 40 Сленчка Павло
#205 Адамець Микита 40 7 Гаркуша Сергій
#206 Менюк Анатолій 29 40 Булава Андрій
#207 Шаповалов В‘ячеслав 22 40 Клімов Олександр
#208 Родіонов Андрій 40 7 Кучеренко Дмитро

Нижня сітка, тур 3

#177 Притуленко Володимир 40 25 Колесник Сергій
#178 Вовк Володимир 40 0 Карасевич Євген
#179 Скочук Марія 40 0 Голованов В‘ячеслав
#180 Бриж Іван 40 34 Карасевич Іван
#181 Пічугін Костянтин 40 35 Мозолевський Кирило
#182 Тучак Тетяна 40 39 Рева Микола
#183 Удовенко Ярослав 40 32 Стахміч Олександр
#184 Гасімов Рамін 40 36 Бушміч Олександр
#185 Бурса Володимир 40 12 Заболотний Віталій
#186 Хмельовський Сергій 9 40 Шиманський Максим
#187 Стінський Михайло 28 40 Гуменюк Дмитро
#188 Логвиненко Ілля 40 19 Величко Богдан
#189 Адамець Микита 40 15 Гречін Олександр
#190 Менюк Анатолій 40 36 Крижовий Олександр
#191 Шаповалов В‘ячеслав 40 11 Наумов Дмитро
#192 Заболотний Богдан 11 40 Родіонов Андрій

Нижня сітка, тур 2

#129 Притуленко Володимир 40 34 Багацький Денис
#131 Коротя Володимир 0 40 Вовк Володимир
#132 Король Максим 0 40 Карасевич Євген
#133 Козачок Олексій 0 40 Скочук Марія
#136 Коваль Вадим 13 40 Карасевич Іван
#137 Капшієнко Сергій 19 40 Пічугін Костянтин
#139 Шиманський Тарас 0 40 Тучак Тетяна
#140 Рева Микола 40 32 Мандибура Володимир
#141 Твердохліб Валерій 13 40 Удовенко Ярослав
#142 Сличко Михайло 0 40 Стахміч Олександр
#144 Шайдюк Валерій 28 40 Бушміч Олександр
#145 Блажко Ігор 27 40 Бурса Володимир
#147 Семко Юрій 0 40 Хмельовський Сергій
#148 Шиманський Максим 40 24 Бондар Вадим
#149 Марценюк Костянтин 33 40 Стінський Михайло
#150 Гуменюк Дмитро 40 24 Квасюк Володимир
#152 Остапенко Микола 31 40 Величко Богдан
#153 Київський Владислав 25 40 Адамець Микита
#156 Літвинюк Ігор 24 40 Крижовий Олександр
#157 Аронець Богдан 0 40 Шаповалов В‘ячеслав
#158 Наумов Дмитро 40 0 Юрочкін Петро
#160 Баленко Владислав 5 50 Родіонов Андрій

Верхня сітка, тур 2

#161 Прохоренко Владислав 35 40 Сеник Володимир
#162 Мрищук Андрій 40 30 Плетньов Денис
#163 Петраш Сергій 40 30 Сеник Андрій
#164 Онищенко Архип 25 40 Жданов Данило
#165 Перкун Володимир 40 32 Малиш Юрій
#166 Мороз Іван 27 40 Козачек Костянтин
#167 Непийпиво Ілля 40 25 Дяденко Роман
#168 Молчанов Владислав 28 40 Осичнюк Максим
#169 Галушко Олег 40 4 Кучеренко Дмитро
#170 Тарасюк Юрій 40 22 Клімов Олександр
#171 Булава Андрій 39 40 Єленич Владислав
#172 Гаркуша Сергій 25 40 Гниляков Сергій
#173 Клeстов Андрій 40 19 Сленчка Павло
#174 Жданов Федір 40 26 Лялін Дмитро
#175 Тарновецький Ярослав -1 0 Часовников Максим
#176 Фуканчик Тарас 20 40 Радіонов Павло

Верхня сітка, тур 1

#65 Родіонов Андрій 34 40 Прохоренко Владислав
#66 Заболотний Богдан 20 40 Сеник Володимир
#67 Юрочкін Петро 0 40 Мрищук Андрій
#68 Шаповалов В‘ячеслав 37 40 Плетньов Денис
#69 Петраш Сергій 40 30 Крижовий Олександр
#70 Сеник Андрій 40 29 Менюк Анатолій
#71 Гречін Олександр 37 40 Онищенко Архип
#72 Жданов Данило 40 25 Адамець Микита
#73 Перкун Володимир 40 23 Величко Богдан
#74 Малиш Юрій 40 36 Логвиненко Ілля
#75 Мороз Іван 40 28 Квасюк Володимир
#76 Стінський Михайло 28 40 Козачек Костянтин
#77 Непийпиво Ілля 40 20 Бондар Вадим
#78 Хмельовський Сергій 25 40 Дяденко Роман
#79 Молчанов Владислав 40 28 Заболотний Віталій
#80 Бурса Володимир 33 40 Осичнюк Максим
#81 Галушко Олег 40 31 Бушміч Олександр
#82 Гасімов Рамін 28 40 Кучеренко Дмитро
#83 Тарасюк Юрій 40 37 Стахміч Олександр
#84 Клімов Олександр 40 39 Удовенко Ярослав
#85 Булава Андрій 40 21 Мандибура Володимир
#86 Тучак Тетяна 32 40 Єленич Владислав
#87 Гаркуша Сергій 40 38 Мозолевський Кирило
#88 Гниляков Сергій 40 29 Пічугін Костянтин
#89 Клeстов Андрій 40 14 Карасевич Іван
#90 Сленчка Павло 40 18 Бриж Іван
#91 Жданов Федір 40 0 Голованов В‘ячеслав
#92 Лялін Дмитро 40 31 Скочук Марія
#93 Тарновецький Ярослав 40 20 Карасевич Євген
#94 Вовк Володимир 20 40 Часовников Максим
#95 Фуканчик Тарас 40 16 Колесник Сергій
#96 Багацький Денис 28 40 Радіонов Павло

Перший тур

#2 Прохоренко Владислав 40 23 Притуленко Володимир
#6 Коротя Володимир 0 40 Мрищук Андрій
#7 Шаповалов В‘ячеслав 40 0 Король Максим
#10 Козачок Олексій 27 40 Крижовий Олександр
#15 Жданов Данило 40 16 Коваль Вадим
#18 Величко Богдан 40 31 Капшієнко Сергій
#22 Шиманський Тарас 0 40 Квасюк Володимир
#23 Стінський Михайло 40 36 Рева Микола
#26 Твердохліб Валерій 27 40 Бондар Вадим
#27 Хмельовський Сергій 40 0 Сличко Михайло
#31 Шайдюк Валерій 24 40 Бурса Володимир
#34 Блажко Ігор 19 40 Бушміч Олександр
#38 Семко Юрій 0 40 Стахміч Олександр
#39 Клімов Олександр 40 32 Шиманський Максим
#42 Мандибура Володимир 40 33 Марценюк Костянтин
#43 Гуменюк Дмитро 30 40 Тучак Тетяна
#47 Остапенко Микола 24 40 Гниляков Сергій
#50 Київський Владислав 27 40 Карасевич Іван
#55 Літвинюк Ігор 22 40 Лялін Дмитро
#58 Аронець Богдан 0 40 Карасевич Євген
#59 Вовк Володимир 40 14 Наумов Дмитро
#63 Багацький Денис 40 26 Баленко Владислав
##239 Фінал
Перкун Володимир
Клeстов Андрій
##238 Пiвфiнал
Єленич Владислав
Клeстов Андрій
##237 Пiвфiнал
Петраш Сергій
Перкун Володимир
##233 1/4 финалу
Клімов Олександр
Петраш Сергій
##228 1/8 финалу
Непийпиво Ілля
Родіонов Андрій
##224 1/16 фіналу
Радіонов Павло
Сленчка Павло
##218 1/16 фіналу
Тарасюк Юрій
Сеник Андрій
##212 1/16 фіналу
Жданов Данило
Бриж Іван
##209 1/16 фіналу
Сеник Володимир
Клімов Олександр
##208 Нижня сітка, тур 4
Родіонов Андрій
Кучеренко Дмитро
##207 Нижня сітка, тур 4
Шаповалов В‘ячеслав
Клімов Олександр
##205 Нижня сітка, тур 4
Адамець Микита
Гаркуша Сергій
##203 Нижня сітка, тур 4
Гуменюк Дмитро
Лялін Дмитро
##200 Нижня сітка, тур 4
Гасімов Рамін
Прохоренко Владислав
##197 Нижня сітка, тур 4
Пічугін Костянтин
Онищенко Архип
##196 Нижня сітка, тур 4
Бриж Іван
Малиш Юрій
##193 Нижня сітка, тур 4
Притуленко Володимир
Молчанов Владислав
##191 Нижня сітка, тур 3
Шаповалов В‘ячеслав
Наумов Дмитро
##190 Нижня сітка, тур 3
Менюк Анатолій
Крижовий Олександр
##180 Нижня сітка, тур 3
Бриж Іван
Карасевич Іван
##177 Нижня сітка, тур 3
Притуленко Володимир
Колесник Сергій
##176 Верхня сітка, тур 2
Фуканчик Тарас
Радіонов Павло
##175 Верхня сітка, тур 2
Тарновецький Ярослав
Часовников Максим
##172 Верхня сітка, тур 2
Гаркуша Сергій
Гниляков Сергій
##169 Верхня сітка, тур 2
Галушко Олег
Кучеренко Дмитро
##168 Верхня сітка, тур 2
Молчанов Владислав
Осичнюк Максим
##164 Верхня сітка, тур 2
Онищенко Архип
Жданов Данило
##163 Верхня сітка, тур 2
Петраш Сергій
Сеник Андрій
##153 Нижня сітка, тур 2
Київський Владислав
Адамець Микита
##145 Нижня сітка, тур 2
Блажко Ігор
Бурса Володимир
##84 Верхня сітка, тур 1
Клімов Олександр
Удовенко Ярослав

Місце 1

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 2

Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.

Місце 3-4

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ

Місце 5-8

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
Клімов Олександр Жмеринка,Вінницька обл.
Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.
Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 9-16

Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Сеник Андрій Тернопіль,Тернопільська обл.
Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 17-32

Адамець Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гниляков Сергій Одеса,Одеська обл.
Дяденко Роман Маріуполь,Донецька обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мрищук Андрій Вінниця,Вінницька обл.
Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Притуленко Володимир Рубіжне,Луганська обл.
Прохоренко Владислав Київ,м. Київ
Пічугін Костянтин Миколаїв,Миколаївська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Тарновецький Ярослав Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 33-48

Бурса Володимир Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Вовк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Гаркуша Сергій Біла Церква,Київська обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Кучеренко Дмитро Павлоград,Дніпропетровська обл.
Логвиненко Ілля Біла Церква,Київська обл.
Лялін Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Молчанов Владислав Харків,Харківська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.
Тучак Тетяна Вінниця,Вінницька обл.
Удовенко Ярослав Біла Церква,Київська обл.
Шаповалов В‘ячеслав Вінниця,Вінницька обл.
Шиманський Максим Миколаїв,Миколаївська обл.

Місце 49-64

Бушміч Олександр Бердянськ,Запорізька обл.
Величко Богдан Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Голованов В‘ячеслав Одеса,Одеська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Карасевич Євген Вінниця,Вінницька обл.
Карасевич Іван Вінниця,Вінницька обл.
Колесник Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Крижовий Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Наумов Дмитро Хмільник,Вінницька обл.
Рева Микола Дніпро,Дніпропетровська обл.
Стахміч Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Стінський Михайло Вінниця,Вінницька обл.
Хмельовський Сергій Вінниця,Вінницька обл.

Місце 65-85

Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Багацький Денис Одеса,Одеська обл.
Баленко Владислав Вінниця,Вінницька обл.
Блажко Ігор Вінниця,Вінницька обл.
Бондар Вадим Вінниця,Вінницька обл.
Капшієнко Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Київський Владислав Вінниця,Вінницька обл.
Коваль Вадим Монастирище,Черкаська обл.
Козачок Олексій Вінниця,Вінницька обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Коротя Володимир Ужгород,Закарпатська обл.
Літвинюк Ігор Хмільник,Вінницька обл.
Мандибура Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Марценюк Костянтин Вінниця,Вінницька обл.
Остапенко Микола Вінниця,Вінницька обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Сличко Михайло Воловець,Закарпатська обл.
Твердохліб Валерій Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Шайдюк Валерій Вінниця,Вінницька обл.
Шиманський Тарас Львів,Львівська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.
Міста ×26
pts. avg. best
1 Костянтинівка 1 49.00 2 2
2 Київ 4 42.50 7.5 1
3 Жмеринка 1 39.00 5 5
4 Полтава 1 37.00 9 9
5 Тернопіль 2 35.00 13 9
6 Рубіжне 1 33.00 17 17
7 Черкаси 1 33.00 17 17
8 Хмельницький 1 33.00 17 17
9 Кривий Ріг 6 30.33 22.33 9
10 Харків 3 29.67 23.67 5
11 Миколаїв 2 29.00 25 17
12 Одеса 8 26.75 30.25 3
13 Павлоград 1 25.00 33 33
14 Крюківщина 1 25.00 33 33
15 Біла Церква 3 25.00 33 33
16 Чернівці 5 25.00 33 17
17 Львів 5 21.00 41 9
18 Ужгород 5 21.00 41 5
19 Дніпро 1 17.00 49 49
20 Могилів-Подільський 3 17.00 49 33
21 Бердянськ 1 17.00 49 49
22 Вінниця 25 16.52 49.96 9
23 Хмільник 2 13.00 57 49
24 Монастирище 1 9.00 65 65
25 Воловець 1 9.00 65 65
26 Маріуполь 1 0.00 17 17

Регіони ×17
pts. avg. best
1 м. Київ 4 42.50 7.5 1
2 Полтавська обл. 1 37.00 9 9
3 Тернопільська обл. 2 35.00 13 9
4 Луганська обл. 1 33.00 17 17
5 Хмельницька обл. 1 33.00 17 17
6 Харківська обл. 3 29.67 23.67 5
7 Миколаївська обл. 2 29.00 25 17
8 Дніпропетровська обл. 8 28.00 27 9
9 Одеська обл. 8 26.75 30.25 3
10 Чернівецька обл. 5 25.00 33 17
11 Київська обл. 4 25.00 33 33
12 Донецька обл. 2 24.50 9.5 2
13 Львівська обл. 5 21.00 41 9
14 Черкаська обл. 2 21.00 41 17
15 Закарпатська обл. 6 19.00 45 5
16 Вінницька обл. 31 17.06 48.87 5
17 Запорізька обл. 1 17.00 49 49