КУБОК УКРАЇНИ 2023 "GGPOKER OPEN" - КВАЛІФІКАЦІЯ "Вільна піраміда - з продовженням"

 Україна, Ужгород, Buffalo Ungvar, вул. Заньковецької 89

Дисципліна: Піраміда з продовженням

Початок: Четвер 14 грудня 2023 р.

Закінчення: Субота 16 грудня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR

Головний секретар: Білевич Олександр, НК, UKR Львів

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 54
Кандидат в майстри спорту України×16
Перший розряд×4
Майстер спорту України×3
Перший юнацький розряд×1
міст - 18
Ужгород×22
Львів×5
Чернівці×3
Вінниця×3
Івано-Франківськ×3
Рубіжне×2
Кривий Ріг×2
Кропивницький×2
Одеса×2
Мукачеве×2
×1: Воловець, Тарнівці, Яготин, Дніпро, Київ, Перечин, Ізмаїл, Харків
регіонів - 12
Закарпатська обл.×27
Львівська обл.×5
Чернівецька обл.×3
Дніпропетровська обл.×3
Вінницька обл.×3
Івано-Франківська обл.×3
Одеська обл.×3
Луганська обл.×2
Кіровоградська обл.×2
×1: Київська обл., Харківська обл., м. Київ

Фінал Кубку України 2023 «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»

 

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ.

                  14-20 грудня 2023 р.                    місто Ужгород, БК "Буфало Унгвар"

  

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

  1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда  з продовженням».

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту, які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

  1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Буффало Унгвар», відокремлений підрозділ ФСБУ у Закарпатьскій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

 

 

 

  1. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 14 грудня 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку. 

 

Реєстрацію проводить Сергій Король - Керівник  відокремленого підрозділу ФСБУ в Закарпатській обл. тел: +380505067341

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +380505067341 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

  1. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки.

 

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

  1. Формат проведення змагань

Чемпіонат проводиться в 2 етапи:

Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

-           Зустрічі проходять 40 очок.

Жеребкування кваліфікації  буде проходити наступним чином.

-           Рейтинг ФСБУ.

-           Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по спортивним званням.

-           Прізвищу в алфавітному порядку.

 

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру, якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

  1. Основний етап

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (32 кращих згідно рейтингу Кубку України 2023 GGpoker), а також 32 учасників, які пройдуть кваліфікацію.

Формат - сітка 64-32.

Зустрічі проходять до 40 очок.

1/16 фіналу - 50 очок.

1/8 фіналу -   50 очок.

1/4 фіналу -   50 очок.

1/2 фіналу -   64 очок.

Фінал -           64 очок.

 

 

 

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 32 найкращих спортсменів, згідно рейтингу Кубку України 2023 GGpoker, а також 32 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу Кубку України GGpoker.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

 

  1. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає (хто приймав участь в Кубку України 2023 GGpoker):       

                                                            1000 грн.

 Сума благодійних внесків складає (хто не приймав участь в Кубку України 2023 GGpoker):       

                                                            1500 грн.

5375 4114 1967 8383 моно

4149 4991 2724 5452 приват

  1. Програма змагань

14 грудня 2023 р.

День приїзду учасників, збори представників, суддів.

18:00 – завершення реєстрації спортсменів, жеребкування.

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

15 грудня 2023 р.

10:00 – початок кваліфікаційних ігор.

16 грудня 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

17 грудня 2023 р.

11:00 – церемонія відкриття змагань.

11:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

18 грудня 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

19 грудня 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

20 грудня 2023 р.

12:00 – півфінали, фінали.

18:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

  1. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1              65 000 гривень та ювелірна золота прикраса GGpoker

2              35 000 гривень та ювелірна срібна прикраса GGpoker

3-4           по 20000 гривень

5-8           по 10000 гривень

9-16         по 7000 гривень

17-32       по 4000 гривень

Благодійний фонд 50 000 грнвень на підтримку ЗСУ

  • протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

  1. Місце проведення змагань

Більярдний клуб  "Буффало Унгвар" - Ужгород, вул. Заньковецької 89 

 

  1. Розміщення учасників змагань

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +380505067341, Сергій Король.

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

1 Єгоров Василь 1988 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
2 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
3 Білевич Олександр 1973 р.н. Львів,Львівська обл.
4 Багацький Денис 2003 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
5 Балко Віталій 1983 р.н. КМСУ Мукачеве,Закарпатська обл.
6 Банк Андрій 2007 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
7 Гараксим Юлій 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
8 Гниляков Сергій 2000 р.н. Одеса,Одеська обл.
9 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
10 Гриценко Євген 1989 р.н. 1 р. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
11 Гуденко Микола 1998 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
12 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
13 Гурський Іван 1991 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
14 Гуцул Вадим 1990 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
15 Драгула Євген 1976 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
16 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
17 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
18 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
19 Загуменний Віктор 1988 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
20 Зелінко Артур 1991 р.н. КМСУ Перечин,Закарпатська обл.
21 Калявський Віталій 1997 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
22 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
23 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
24 Клебан Андрій 1990 р.н. Львів,Львівська обл.
25 Комарницький Володимир 1975 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
26 Король Сергій 1978 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
27 Коротя Володимир 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
28 Кулик Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
29 Кучер Михайло 1988 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
30 Лапшин Олександр 2002 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
31 Левківська Марія 1983 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
32 Леміш Микола 1979 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
33 Леміш Юрій 2006 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
34 Лизанець Олександр 1985 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
35 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
36 Надорожний Артур  р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
37 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
38 Пономаренко Михайло 1986 р.н. Київ,м. Київ
39 Потапчук Тарас 1980 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
40 Притуленко Володимир 1987 р.н. КМСУ Рубіжне,Луганська обл.
41 Рева Микола 1990 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
42 Рогович Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
43 Росул Максим 2005 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
44 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
45 Свалявчик Валентин 1982 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
46 Сличко Михайло 1997 р.н. КМСУ Воловець,Закарпатська обл.
47 Стерпул Ілля 2006 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
48 Тучак Тетяна 1991 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
49 Церковник Роман 1976 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
50 Церковник Стефанія 2008 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
51 Чийпеш Роман 1982 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
52 Шикітка Володимир 1977 р.н. Мукачеве,Закарпатська обл.
53 Шикітка Микола 1973 р.н. Тарнівці,Закарпатська обл.
54 Шмигановський Руслан 1988 р.н. Яготин,Київська обл.

Нижня сітка, тур 2

#65 Тучак Тетяна 40 17 Свалявчик Валентин
#66 Потапчук Тарас 39 40 Притуленко Володимир
#67 Білевич Олександр 0 40 Зелінко Артур
#68 Банк Андрій 15 40 Качур Василь
#69 Гуцул Вадим 0 40 Рева Микола
#70 Клебан Андрій 40 18 Рогович Олександр
#71 Леміш Микола 23 40 Онищенко Архип
#72 Чийпеш Роман 40 0 Лапшин Олександр
#73 Лизанець Олександр 0 40 Сличко Михайло
#74 Шмигановський Руслан 40 24 Коротя Володимир
#75 Пономаренко Михайло 11 40 Квасюк Володимир
#76 Кучер Михайло 0 40 Балко Віталій
#77 Стерпул Ілля 40 0 Король Сергій
#78 Гурський Іван 40 10 Заболотний Віталій
#79 Церковник Стефанія 18 40 Гуденко Микола
#80 Гриценко Євген 0 40 Єгоров Василь

Нижня сітка, тур 1

#50 Потапчук Тарас 40 0 Церковник Роман
#54 Клебан Андрій 40 0 Комарницький Володимир
#55 Аронець Богдан 0 40 Леміш Микола
#58 Леміш Юрій 20 40 Шмигановський Руслан
#59 Пономаренко Михайло 40 22 Загуменний Віктор
#63 Церковник Стефанія 40 39 Надорожний Артур

Верхня сітка, тур 1

#33 Гуменюк Дмитро 40 39 Єгоров Василь
#34 Гниляков Сергій 40 39 Гуденко Микола
#35 Заболотний Віталій 11 40 Кулик Олександр
#36 Калявський Віталій 40 0 Король Сергій
#37 Заболотний Богдан 40 0 Балко Віталій
#38 Шикітка Микола 40 34 Квасюк Володимир
#39 Коротя Володимир 28 40 Лупой Єгор
#40 Росул Максим 40 0 Сличко Михайло
#41 Лапшин Олександр 0 40 Шикітка Володимир
#42 Онищенко Архип 22 40 Гараксим Юлій
#43 Жданов Данило 40 21 Рогович Олександр
#44 Рева Микола 36 40 Саітов Владислав
#45 Качур Василь 29 40 Багацький Денис
#46 Левківська Марія 40 22 Зелінко Артур
#47 Притуленко Володимир 38 40 Драгула Євген
#48 Свалявчик Валентин 15 40 Гоменюк Нікіта

Перший тур

#2 Єгоров Василь 40 26 Тучак Тетяна
#3 Гниляков Сергій 40 0 Потапчук Тарас
#4 Церковник Роман 0 40 Гуденко Микола
#6 Білевич Олександр 0 40 Кулик Олександр
#7 Калявський Віталій 40 14 Банк Андрій
#10 Балко Віталій 40 0 Гуцул Вадим
#11 Шикітка Микола 40 21 Клебан Андрій
#12 Комарницький Володимир 0 40 Квасюк Володимир
#13 Коротя Володимир 40 0 Аронець Богдан
#14 Леміш Микола 26 40 Лупой Єгор
#15 Чийпеш Роман 30 40 Росул Максим
#18 Шикітка Володимир 40 0 Лизанець Олександр
#19 Онищенко Архип 40 11 Леміш Юрій
#20 Шмигановський Руслан 27 40 Гараксим Юлій
#21 Жданов Данило 40 19 Пономаренко Михайло
#22 Загуменний Віктор 26 40 Рогович Олександр
#23 Рева Микола 40 0 Кучер Михайло
#26 Стерпул Ілля 28 40 Багацький Денис
#27 Левківська Марія 40 34 Гурський Іван
#29 Притуленко Володимир 40 19 Церковник Стефанія
#30 Надорожний Артур 27 40 Драгула Євген
#31 Свалявчик Валентин 40 0 Гриценко Євген

Пройшли квалифікацію

Єгоров Василь Ужгород,Закарпатська обл.
Багацький Денис Одеса,Одеська обл.
Балко Віталій Мукачеве,Закарпатська обл.
Гараксим Юлій Ужгород,Закарпатська обл.
Гниляков Сергій Одеса,Одеська обл.
Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Гуденко Микола Львів,Львівська обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Гурський Іван Ужгород,Закарпатська обл.
Драгула Євген Ужгород,Закарпатська обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Зелінко Артур Перечин,Закарпатська обл.
Калявський Віталій Львів,Львівська обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Клебан Андрій Львів,Львівська обл.
Кулик Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Левківська Марія Ужгород,Закарпатська обл.
Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Притуленко Володимир Рубіжне,Луганська обл.
Рева Микола Дніпро,Дніпропетровська обл.
Росул Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.
Сличко Михайло Воловець,Закарпатська обл.
Стерпул Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.
Тучак Тетяна Вінниця,Вінницька обл.
Чийпеш Роман Ужгород,Закарпатська обл.
Шикітка Володимир Мукачеве,Закарпатська обл.
Шикітка Микола Тарнівці,Закарпатська обл.
Шмигановський Руслан Яготин,Київська обл.

Місце 33-48

Банк Андрій Ужгород,Закарпатська обл.
Білевич Олександр Львів,Львівська обл.
Гриценко Євген Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Гуцул Вадим Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Король Сергій Ужгород,Закарпатська обл.
Коротя Володимир Ужгород,Закарпатська обл.
Кучер Михайло Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Лапшин Олександр Львів,Львівська обл.
Леміш Микола Ужгород,Закарпатська обл.
Лизанець Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Пономаренко Михайло Київ,м. Київ
Потапчук Тарас Ужгород,Закарпатська обл.
Рогович Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Свалявчик Валентин Ужгород,Закарпатська обл.
Церковник Стефанія Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 49-53

Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Загуменний Віктор Ужгород,Закарпатська обл.
Комарницький Володимир Ужгород,Закарпатська обл.
Леміш Юрій Ужгород,Закарпатська обл.
Надорожний Артур Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Церковник Роман Ужгород,Закарпатська обл.
Міста ×18
pts. avg. best
1 Київ 1 9.00 33 33
2 Чернівці 3 6.00 22 33
3 Івано-Франківськ 3 4.00 27.33 33
4 Ужгород 22 3.95 24.64 33
5 Рубіжне 2 0.00 0 0
6 Воловець 1 0.00 0 0
7 Яготин 1 0.00 0 0
8 Тарнівці 1 0.00 0 0
9 Харків 1 0.00 0 0
10 Дніпро 1 0.00 0 0
11 Перечин 1 0.00 0 0
12 Кропивницький 2 0.00 0 0
13 Ізмаїл 1 0.00 0 0
14 Вінниця 3 0.00 0 0
15 Одеса 2 0.00 0 0
16 Мукачеве 2 0.00 0 0
17 Львів 5 0.00 13.2 33
18 Кривий Ріг 2 0.00 16.5 33

Регіони ×12
pts. avg. best
1 м. Київ 1 9.00 33 33
2 Чернівецька обл. 3 6.00 22 33
3 Івано-Франківська обл. 3 4.00 27.33 33
4 Закарпатська обл. 27 3.22 20.07 33
5 Харківська обл. 1 0.00 0 0
6 Луганська обл. 2 0.00 0 0
7 Вінницька обл. 3 0.00 0 0
8 Одеська обл. 3 0.00 0 0
9 Кіровоградська обл. 2 0.00 0 0
10 Київська обл. 1 0.00 0 0
11 Дніпропетровська обл. 3 0.00 11 33
12 Львівська обл. 5 0.00 13.2 33