Чемпіонат України серед команд (парний) чоловіки, жінки "Вільна піраміда"

 Україна, Львів, B2B, м. Львів, вул. Героїв УПА 80

Дисципліна: Пирамида - многоборье

Початок: Субота 5 серпня 2023 р.

Закінчення: Вівторок 8 серпня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Командний


Головний суддя: Білевич Олександр, НК, UKR Львів

Головний секретар: Король Сергій, НК, UKR Ужгород

Суддя:



Участники змагань:

  • команд - 32
    спортсменів - 64
    Майстер спорту України міжнародного класу×1
    Кандидат в майстри спорту України×13
    Перший розряд×2
    Майстер спорту України×10
    Заслужений майстер спорту України×1
    міст - 21
    Львів×25
    Одеса×9
    Вінниця×4
    Київ×4
    Чернівці×3
    Чортків×2
    Хмельницький×2
    Ужгород×2
    ×1: Костянтинівка, Бердянськ, Миколаїв, Івано-Франківськ, Рубіжне, Новояворівськ, Самбір, Решетилівка, Кременчук, Трускавець, Яворів, Полтава, Тернопіль
    регіонів - 14
    Львівська обл.×29
    Одеська обл.×9
    Вінницька обл.×4
    м. Київ×4
    Чернівецька обл.×3
    Тернопільська обл.×3
    Полтавська обл.×3
    Хмельницька обл.×2
    Закарпатська обл.×2
    ×1: Луганська обл., Миколаївська обл., Івано-Франківська обл., Запорізька обл., Донецька обл.
  • Командний 2*2 чемпіонат України 2022 з більярдного спорту

    04-07 серпня 2023 р.                                                 місто Львів

     

    1. Мета і завдання

    Командний чемпіонат України з більярдного спорту (в подальшому Чемпіонат, змагання) проводиться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

    Чемпіонат проводиться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2022 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила). 



    1. Керівництво змаганнями

    Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

    Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «В2В», відокремлений підрозділ ФСБУ у Львівській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

    Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення. У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія. Головний суддя  - Олександр Білевич, тел.: 067-674-09-88 e-mail: fbs.lviv.2016@gmail.com 

     

    Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні Чемпіонату. 

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення Чемпіонату здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. 


    1. Учасники змагань

    До участі у Чемпіонаті запрошуються всі бажаючі, які сформують команду у кількості 2-х учасників чи учасниць. Змішані команди допускаються. В категорії «мікст» обов’язковою  умовою формування команди є один спортсмен та одна спортсменка. Кількість команд не обмежена. Попередня реєстрація команд відбувається шляхом подання заявок встановленої форми від обласних та міських підрозділів ФСБУ або особисто від гравців на електронну пошту організатора fbs.lviv.2016@gmail.com . Також гравці мають можливість самостійно попередньо зареєструватись в режимі онлайн за посиланням http://tournamentservice.net/ . Онлайн-реєстрація закінчується в четвер 03 серпня о 20:00, після чого гравцям, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 04 серпня о 18:00. Команди, які до цього часу не підтвердили свою участь, до участі в жеребкуванні та змаганнях не допускаються.

    Організатор Чемпіонату може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-яку команду, гравець якої:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив на адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом матчу. 

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю. 

    1. Фінансування

    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають. 



    1. Формат проведення змагань

    Окрім загального для всіх учасників Чемпіонату буде окрема категорія «мікст» - для змішаних пар (чол + жін). Мікст проводитиметься в ті ж дати, що і основний чемпіонат, паралельно на виділених столах з ТБ-трансляцією.

    День приїзду – 04 серпня.

    Реєстрація команд учасників безпосередньо на місці проведення змагань -  в БК «В2В» - 4 серпня з 16:00 до 18:00, після закінчення реєстрації - жеребкування. Команди, які до закінчення реєстрації не підтвердили свою участь до змагань допущені не будуть.

    Розминка – 5 серпня з 10:00 до 11:00

    Урочисте відкриття змагань – 5 серпня об 11:00.

    Формат проведення – сітка “double elimination” до 2-х поразок до фіналу.

    Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців.

    Перед початком кожної зустрічі команда визначає гравця №1 і гравця №2 та подає у вигляді списку секретарю змагань. Далі гравці під номерами 1 з кожної команди грають між собою у вільну піраміду до 4-х перемог, а гравці №2 у комбіновану піраміду (зі змінами) до 3-х перемог. Якщо після цих двох зустрічей рахунок в матчі 1:1, то команди грають вирішальну зустріч у вільну піраміду з продовженням до 40 очок у парному форматі (удари по черзі).

    Зміни до правил комбінованої піраміди:

    • після забитого битка преміальну кулю знімає суперник;
    • штраф з полиці на стіл.

    У категорії «мікст» команди змагаються у вільну піраміду з продовженням, удари по черзі. Кваліфікація – сітка “double elimination” до 2-х поразок, фінальна частина з ½ фіналу – плей-оф.

     

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу чи спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

     У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань fbs.lviv.2016@gmail.com, або в екстреному випадку по тел.: 067-674-09-88.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсменів;

    - дата народження спортсменів;

    - область (місто) України (світу), яку представляє команда;

    - спортивні звання спортсменів;

    - спортивні досягнення спортсменів (завойовані призові місця на змаганнях і т.д.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісні, кольорові фото обидвох гравців (для формування особової картки спортсменів). 

    Реєстрація на змагання закінчується 14 жовтня о 17:00, після чого командам, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 14.10 о 20:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку. 

    Примітка: в тому випадку, якщо команда подала онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: 067-674-09-88 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті. 



    1. Форма одягу

    Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузказ довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.



    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків від команди з розрахунку на одного учасника становить:

    • для чоловіків - 1500 грн.;
    • для жінок, юнаків та дівчат (до 18 років), ветеранів (від 60 років) - 1000 грн. з учасника

    Якщо команда прийняла рішення відмовитися від участі в Чемпіонаті після закінчення реєстрації онлайн - внесок не повертається.

    У тому випадку якщо Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу, то на нього покладається відповідальність за сплату внесків за всіх зареєстрованих їм спортсменів. 

     

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

    Гарантований призовий фонд забезпечується організатором БК «В2В» та генеральним спонсором GG Poker і становить 100.000 гривень та розподіляється між командами призерами, відповідно до зайнятих місць, наступним чином:

     

    1 – 35000 гривень

    2 – 25000 гривень

    3 – 15000 гривень

    4 – 10000 гривень

    5-6 – по 7500 гривень

     

    У «міксті» призовий фонд формується за рахунок внесків учасників цієї категорії +10.000 гривень та розподіляється наступним чином:

    1 місце – 50%

    2 місце – 30%

    3 місце – 20%

     

    1.   Благодійний фонд

     

    Метою проведення Чемпіонату є збір коштів на підтримку ЗСУ в розмірі 85.000 гривень на закупку квадрокоптера Mavic 3. Всі кошти зі вступних внесків учасників Чемпіонату понад 50.000 гривень будуть направлені для досягнення цієї цілі.



    1. Місце проведення змагань.

    м. Львів, більярдний клуб «В2В».

    вул. Героїв УПА, 80 - 8 столів ТМ «Dinaris»

    тел. для довідок: +380977426183

     

    1. Розміщення

    Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: 0937593829, Ростислав

     

    1. Інформаційна підтримка.

     

    Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

    Федерація спортивного більярду України - (http://billiard.net.ua/, https://t.me/lFSBUl )

    YouTube канал BilliardNews (https://www.youtube.com/c/BILLIARDNEWS , https://t.me/billiardnewss )

    Федерація більярдного спорту Львівської області (www.facebook.com/billiard.lviv, https://t.me/billiardlviv ).

     

    Дане положення є запрошенням на змагання.









    Білозеров-Бойко
    1 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
    2 Бойко Семен 2008 р.н. Одеса,Одеська обл.
    Булава-Заболотний
    3 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
    4 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
    Бушміч-Карасевич
    5 Бушміч Олександр 1983 р.н. Бердянськ,Запорізька обл.
    6 Карасевич Іван 2004 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
    Галушко-Непийпиво
    7 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
    8 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
    Дихан-Єленич
    9 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
    10 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
    Душек-Гарасимчук
    11 Гарасимчук Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    12 Душек Ігор 1983 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    Заболотний-Семчишин
    13 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
    14 Семчішин Олександр 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
    Зимак-Чайка
    15 Зимак Микола 1960 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
    16 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
    Клим-Крупчук
    17 Клим Ігор 1980 р.н. Львів,Львівська обл.
    18 Крупчук Володимир 1988 р.н. Львів,Львівська обл.
    Коваленко-Косенко
    19 Коваленко Анастасія 1991 р.н. ЗМСУ Кременчук,Полтавська обл.
    20 Косенко Софія 2009 р.н. Решетилівка,Полтавська обл.
    Лабіш-Трипольський
    21 Лабіш Ростислав 1994 р.н. Львів,Львівська обл.
    22 Трипольський Віталій 1990 р.н. Львів,Львівська обл.
    Ларков-Трачук
    23 Ларков Михайло 2009 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
    24 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
    Мартин-Плешко
    25 Мартин Ігор 1984 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
    26 Плешко Андрій 1987 р.н. КМСУ Трускавець,Львівська обл.
    Марценюк-Вовк
    27 Вовк Володимир 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
    28 Марценюк Костянтин 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
    Мисів-Іваней
    29 Іваней Ігор 1990 р.н. Яворів,Львівська обл.
    30 Мисів Василь  р.н. Самбір,Львівська обл.
    Нагірний-Гук
    31 Гук Володимир 1991 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
    32 Нагірний Ігор 1989 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
    Півень-Рій
    33 Півень Олександр 1989 р.н. Львів,Львівська обл.
    34 Рій Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    Перкун-Клестов
    35 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
    36 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
    Петраш-Гуменюк
    37 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
    38 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
    Писаренко-Загайнов
    39 Загайнов Андрій 1979 р.н. Львів,Львівська обл.
    40 Писаренко Андрій 1999 р.н. Львів,Львівська обл.
    Плетньов-Пічугін
    41 Пічугін Костянтин 1989 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
    42 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
    Радіонов-Гречін
    43 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    44 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
    Рзаєв-Ахмедов
    45 Ахмедов Бахруз 1981 р.н. Львів,Львівська обл.
    46 Рзаєв Махір 1956 р.н. Львів,Львівська обл.
    Семко-Гуденко
    47 Гуденко Микола 1998 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    48 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
    Смірнов-Мельников
    49 Мельников Ігор 1994 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
    50 Смірнов Юрій 1998 р.н. МСУ Київ,м. Київ
    Сомик-Марченко
    51 Марченко Євген 1995 р.н. Львів,Львівська обл.
    52 Сомик Олег 1974 р.н. Львів,Львівська обл.
    Столярчук-Дуранічев
    53 Дуранічев Віталій 1983 р.н. Львів,Львівська обл.
    54 Столярчук Максим 1982 р.н. Львів,Львівська обл.
    Сулаков-юрочкін
    55 Сулаков Віталій 1981 р.н. Одеса,Одеська обл.
    56 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.
    Фуканчик-Саїтов
    57 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
    58 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    Фурманчук-Стадник
    59 Стаднік Ігор 1963 р.н. Новояворівськ,Львівська обл.
    60 Фурманчук Юрій 1984 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    Часовников-Сленчка
    61 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
    62 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
    Шарко-Бучинський
    63 Бучинський Василь  р.н. Львів,Львівська обл.
    64 Шарко Віктор 1967 р.н. Львів,Львівська обл.

    Фінал

    #62 Перкун-Клестов 2 1 Галушко-Непийпиво
    #62.1 Перкун Володимир 4 1 Непийпиво Ілля
    #62.2 Клeстов Андрій 2 3 Галушко Олег
    #62.3 Перкун-Клестов 1 0 Галушко-Непийпиво

    Пiвфiнал

    #61 Ларков-Трачук 1 2 Галушко-Непийпиво
    #61.1 Ларков Михайло 4 2 Непийпиво Ілля
    #61.2 Трачук Кірілл 1 3 Галушко Олег
    #61.3 Ларков-Трачук 0 1 Галушко-Непийпиво

    1/4 финалу

    #60 Радіонов-Гречін 1 2 Ларков-Трачук
    #60.1 Гречін Олександр 1 4 Ларков Михайло
    #60.2 Радіонов Павло 3 1 Трачук Кірілл
    #60.3 Радіонов-Гречін 38 40 Ларков-Трачук

    Нижня сітка, тур 6

    #57 Радіонов-Гречін 2 1 Столярчук-Дуранічев
    #57.1 Гречін Олександр 2 4 Столярчук Максим
    #57.2 Радіонов Павло 3 0 Дуранічев Віталій
    #57.3 Радіонов-Гречін 1 0 Столярчук-Дуранічев
    #58 Ларков-Трачук 2 0 Семко-Гуденко
    #58.1 Ларков Михайло 4 3 Семко Юрій
    #58.2 Трачук Кірілл 3 2 Гуденко Микола

    Нижня сітка, тур 5

    #55 Душек-Гарасимчук 0 2 Радіонов-Гречін
    #55.1 Гарасимчук Ігор 0 4 Гречін Олександр
    #55.2 Душек Ігор 0 3 Радіонов Павло
    #56 Дихан-Єленич 0 2 Ларков-Трачук
    #56.1 Єленич Владислав 3 4 Ларков Михайло
    #56.2 Дихан Олександр 2 3 Трачук Кірілл

    Нижня сітка, тур 4

    #49 Душек-Гарасимчук 2 1 Мартин-Плешко
    #49.1 Гарасимчук Ігор 2 4 Мартин Ігор
    #49.2 Душек Ігор 3 0 Плешко Андрій
    #49.3 Душек-Гарасимчук 1 0 Мартин-Плешко
    #50 Радіонов-Гречін 2 1 Фуканчик-Саїтов
    #50.1 Гречін Олександр 4 0 Саітов Владислав
    #50.2 Радіонов Павло 2 3 Фуканчик Тарас
    #50.3 Радіонов-Гречін 1 0 Фуканчик-Саїтов
    #51 Білозеров-Бойко 1 2 Дихан-Єленич
    #51.1 Бойко Семен 0 3 Дихан Олександр
    #51.2 Білозеров Дмитро 3 0 Єленич Владислав
    #51.3 Білозеров-Бойко 0 1 Дихан-Єленич
    #52 Часовников-Сленчка 1 2 Ларков-Трачук
    #52.1 Сленчка Павло 2 4 Ларков Михайло
    #52.2 Часовников Максим 3 0 Трачук Кірілл
    #52.3 Часовников-Сленчка 0 1 Ларков-Трачук

    Верхня сітка, тур 4

    #59 Перкун-Клестов 2 0 Галушко-Непийпиво
    #59.1 Перкун Володимир 4 3 Непийпиво Ілля
    #59.2 Клeстов Андрій 3 1 Галушко Олег

    Нижня сітка, тур 3

    #45 Лабіш-Трипольський 0 2 Душек-Гарасимчук
    #45.1 Трипольський Віталій 3 4 Гарасимчук Ігор
    #45.2 Лабіш Ростислав 2 3 Душек Ігор
    #46 Смірнов-Мельников 0 2 Радіонов-Гречін
    #46.1 Мельников Ігор 1 4 Гречін Олександр
    #46.2 Смірнов Юрій 2 3 Радіонов Павло
    #47 Петраш-Гуменюк 1 2 Білозеров-Бойко
    #47.1 Петраш Сергій 2 4 Білозеров Дмитро
    #47.2 Гуменюк Дмитро 3 1 Бойко Семен
    #47.3 Петраш-Гуменюк 0 1 Білозеров-Бойко
    #48 Фурманчук-Стадник 0 2 Часовников-Сленчка
    #48.1 Фурманчук Юрій 1 4 Сленчка Павло
    #48.2 Стаднік Ігор 0 3 Часовников Максим

    Верхня сітка, тур 3

    #53 Перкун-Клестов 2 1 Семко-Гуденко
    #53.1 Перкун Володимир 3 4 Семко Юрій
    #53.2 Клeстов Андрій 3 1 Гуденко Микола
    #53.3 Перкун-Клестов 1 0 Семко-Гуденко
    #54 Столярчук-Дуранічев 0 2 Галушко-Непийпиво
    #54.1 Столярчук Максим 0 4 Непийпиво Ілля
    #54.2 Дуранічев Віталій 0 3 Галушко Олег

    Нижня сітка, тур 2

    #33 Лабіш-Трипольський 2 1 Сулаков-юрочкін
    #33.1 Лабіш Ростислав 4 2 Юрочкін Петро
    #33.2 Трипольський Віталій 0 3 Сулаков Віталій
    #33.3 Лабіш-Трипольський 1 0 Сулаков-юрочкін
    #34 Писаренко-Загайнов 0 2 Душек-Гарасимчук
    #34.1 Писаренко Андрій 3 4 Гарасимчук Ігор
    #34.2 Загайнов Андрій 1 3 Душек Ігор
    #35 Заболотний-Семчишин 0 2 Смірнов-Мельников
    #35.1 Заболотний Віталій 0 4 Мельников Ігор
    #35.2 Семчішин Олександр 0 3 Смірнов Юрій
    #36 Нагірний-Гук 1 2 Радіонов-Гречін
    #36.1 Нагірний Ігор 4 1 Гречін Олександр
    #36.2 Гук Володимир 1 3 Радіонов Павло
    #36.3 Нагірний-Гук 0 1 Радіонов-Гречін
    #37 Коваленко-Косенко 0 2 Петраш-Гуменюк
    #37.1 Коваленко Анастасія 1 4 Петраш Сергій
    #37.2 Косенко Софія 0 3 Гуменюк Дмитро
    #38 Білозеров-Бойко 2 0 Зимак-Чайка
    #38.1 Бойко Семен 4 1 Зимак Микола
    #38.2 Білозеров Дмитро 3 0 Чайка Мар'ян
    #39 Марценюк-Вовк 0 2 Фурманчук-Стадник
    #39.1 Вовк Володимир 3 4 Фурманчук Юрій
    #39.2 Марценюк Костянтин 1 3 Стаднік Ігор
    #40 Клим-Крупчук 0 2 Часовников-Сленчка
    #40.1 Крупчук Володимир 0 4 Сленчка Павло
    #40.2 Клим Ігор 1 3 Часовников Максим

    Верхня сітка, тур 2

    #41 Перкун-Клестов 2 0 Фуканчик-Саїтов
    #41.1 Перкун Володимир 4 2 Саітов Владислав
    #41.2 Клeстов Андрій 3 2 Фуканчик Тарас
    #42 Мартин-Плешко 1 2 Семко-Гуденко
    #42.1 Мартин Ігор 0 4 Семко Юрій
    #42.2 Плешко Андрій 3 2 Гуденко Микола
    #42.3 Мартин-Плешко 0 1 Семко-Гуденко
    #43 Столярчук-Дуранічев 2 1 Ларков-Трачук
    #43.1 Дуранічев Віталій 2 4 Ларков Михайло
    #43.2 Столярчук Максим 3 1 Трачук Кірілл
    #43.3 Столярчук-Дуранічев 33 33 Ларков-Трачук
    #44 Дихан-Єленич 1 2 Галушко-Непийпиво
    #44.1 Єленич Владислав 4 3 Непийпиво Ілля
    #44.2 Дихан Олександр 1 3 Галушко Олег
    #44.3 Дихан-Єленич 0 1 Галушко-Непийпиво

    Нижня сітка, тур 1

    #25 Півень-Рій 0 2 Лабіш-Трипольський
    #25.1 Півень Олександр 0 1 Лабіш Ростислав
    #25.2 Рій Ігор 0 1 Трипольський Віталій
    #26 Булава-Заболотний 0 2 Писаренко-Загайнов
    #26.1 Булава Андрій 3 4 Писаренко Андрій
    #26.2 Заболотний Богдан 1 3 Загайнов Андрій
    #27 Рзаєв-Ахмедов 1 2 Заболотний-Семчишин
    #27.1 Ахмедов Бахруз 4 0 Заболотний Віталій
    #27.2 Рзаєв Махір 1 3 Семчішин Олександр
    #27.3 Рзаєв-Ахмедов 0 1 Заболотний-Семчишин
    #28 Нагірний-Гук 2 0 Шарко-Бучинський
    #28.1 Нагірний Ігор 4 0 Шарко Віктор
    #28.2 Гук Володимир 3 0 Бучинський Василь
    #29 Коваленко-Косенко 2 1 Плетньов-Пічугін
    #29.1 Коваленко Анастасія 4 1 Пічугін Костянтин
    #29.2 Косенко Софія 0 3 Плетньов Денис
    #29.3 Коваленко-Косенко 1 0 Плетньов-Пічугін
    #30 Білозеров-Бойко 2 0 Бушміч-Карасевич
    #30.1 Бойко Семен 4 3 Карасевич Іван
    #30.2 Білозеров Дмитро 3 1 Бушміч Олександр
    #31 Сомик-Марченко 0 2 Марценюк-Вовк
    #31.1 Сомик Олег 0 4 Марценюк Костянтин
    #31.2 Марченко Євген 0 3 Вовк Володимир
    #32 Клим-Крупчук 2 0 Мисів-Іваней
    #32.1 Клим Ігор 1 0 Мисів Василь
    #32.2 Крупчук Володимир 1 0 Іваней Ігор

    Верхня сітка, тур 1

    #17 Перкун-Клестов 2 1 Часовников-Сленчка
    #17.1 Перкун Володимир 4 3 Сленчка Павло
    #17.2 Клeстов Андрій 1 3 Часовников Максим
    #17.3 Перкун-Клестов 1 0 Часовников-Сленчка
    #18 Фурманчук-Стадник 1 2 Фуканчик-Саїтов
    #18.1 Фурманчук Юрій 4 1 Саітов Владислав
    #18.2 Стаднік Ігор 1 3 Фуканчик Тарас
    #18.3 Фурманчук-Стадник 0 1 Фуканчик-Саїтов
    #19 Мартин-Плешко 2 0 Зимак-Чайка
    #19.1 Мартин Ігор 4 1 Чайка Мар'ян
    #19.2 Плешко Андрій 3 0 Зимак Микола
    #20 Семко-Гуденко 2 1 Петраш-Гуменюк
    #20.1 Семко Юрій 4 2 Петраш Сергій
    #20.2 Гуденко Микола 2 3 Гуменюк Дмитро
    #20.3 Семко-Гуденко 1 0 Петраш-Гуменюк
    #21 Радіонов-Гречін 1 2 Столярчук-Дуранічев
    #21.1 Гречін Олександр 2 4 Столярчук Максим
    #21.2 Радіонов Павло 3 1 Дуранічев Віталій
    #21.3 Радіонов-Гречін 0 1 Столярчук-Дуранічев
    #22 Ларков-Трачук 2 1 Смірнов-Мельников
    #22.1 Ларков Михайло 4 3 Мельников Ігор
    #22.2 Трачук Кірілл 0 3 Смірнов Юрій
    #22.3 Ларков-Трачук 1 0 Смірнов-Мельников
    #23 Душек-Гарасимчук 0 2 Дихан-Єленич
    #23.1 Гарасимчук Ігор 2 4 Єленич Владислав
    #23.2 Душек Ігор 2 3 Дихан Олександр
    #24 Сулаков-юрочкін 0 2 Галушко-Непийпиво
    #24.1 Юрочкін Петро 1 4 Непийпиво Ілля
    #24.2 Сулаков Віталій 2 3 Галушко Олег

    Перший тур

    #1 Перкун-Клестов 2 0 Півень-Рій
    #1.1 Клeстов Андрій 1 0 Півень Олександр
    #1.2 Перкун Володимир 1 0 Рій Ігор
    #2 Часовников-Сленчка 2 0 Лабіш-Трипольський
    #2.1 Сленчка Павло 4 0 Трипольський Віталій
    #2.2 Часовников Максим 3 0 Лабіш Ростислав
    #3 Булава-Заболотний 1 2 Фурманчук-Стадник
    #3.1 Заболотний Богдан 1 4 Фурманчук Юрій
    #3.2 Булава Андрій 3 0 Стаднік Ігор
    #3.3 Булава-Заболотний 0 1 Фурманчук-Стадник
    #4 Писаренко-Загайнов 0 2 Фуканчик-Саїтов
    #4.1 Писаренко Андрій 0 4 Саітов Владислав
    #4.2 Загайнов Андрій 1 3 Фуканчик Тарас
    #5 Мартин-Плешко 2 0 Рзаєв-Ахмедов
    #5.1 Мартин Ігор 4 0 Рзаєв Махір
    #5.2 Плешко Андрій 3 0 Ахмедов Бахруз
    #6 Зимак-Чайка 2 0 Заболотний-Семчишин
    #6.1 Чайка Мар'ян 4 0 Заболотний Віталій
    #6.2 Зимак Микола 3 2 Семчішин Олександр
    #7 Семко-Гуденко 2 0 Нагірний-Гук
    #7.1 Семко Юрій 4 0 Гук Володимир
    #7.2 Гуденко Микола 3 0 Нагірний Ігор
    #8 Шарко-Бучинський 0 2 Петраш-Гуменюк
    #8.1 Шарко-Бучинський 0 4 Петраш-Гуменюк
    #8.2 Шарко-Бучинський 0 3 Петраш-Гуменюк
    #9 Радіонов-Гречін 2 1 Коваленко-Косенко
    #9.1 Гречін Олександр 1 4 Коваленко Анастасія
    #9.2 Радіонов Павло 3 0 Косенко Софія
    #9.3 Радіонов-Гречін 3 0 Коваленко-Косенко
    #10 Столярчук-Дуранічев 2 1 Плетньов-Пічугін
    #10.1 Дуранічев Віталій 0 4 Пічугін Костянтин
    #10.2 Столярчук Максим 3 1 Плетньов Денис
    #10.3 Столярчук-Дуранічев 1 0 Плетньов-Пічугін
    #11 Білозеров-Бойко 1 2 Ларков-Трачук
    #11.1 Бойко Семен 1 4 Ларков Михайло
    #11.2 Білозеров Дмитро 3 2 Трачук Кірілл
    #11.3 Білозеров-Бойко 0 1 Ларков-Трачук
    #12 Бушміч-Карасевич 0 2 Смірнов-Мельников
    #12.1 Карасевич Іван 1 4 Мельников Ігор
    #12.2 Бушміч Олександр 0 3 Смірнов Юрій
    #13 Душек-Гарасимчук 2 1 Сомик-Марченко
    #13.1 Гарасимчук Ігор 3 4 Сомик Олег
    #13.2 Душек Ігор 3 0 Марченко Євген
    #13.3 Душек-Гарасимчук 1 0 Сомик-Марченко
    #14 Марценюк-Вовк 0 2 Дихан-Єленич
    #14.1 Вовк Володимир 1 4 Єленич Владислав
    #14.2 Марценюк Костянтин 0 3 Дихан Олександр
    #15 Сулаков-юрочкін 2 0 Клим-Крупчук
    #15.1 Юрочкін Петро 4 1 Крупчук Володимир
    #15.2 Сулаков Віталій 3 1 Клим Ігор
    #16 Мисів-Іваней 0 2 Галушко-Непийпиво
    #16.1 Мисів Василь 0 1 Галушко Олег
    #16.3 Іваней Ігор 0 1 Непийпиво Ілля
    ##11.2 Перший тур
    Білозеров Дмитро
    Трачук Кірілл

    Місце 1

     Перкун-Клестов
    Клeстов Андрій Київ,м. Київ
    Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.

    Місце 2

     Галушко-Непийпиво
    Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
    Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.

    Місце 3

     Ларков-Трачук
    Ларков Михайло Хмельницький,Хмельницька обл.
    Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.

    Місце 4

     Радіонов-Гречін
    Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
    Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.

    Місце 5-6

     Семко-Гуденко
    Гуденко Микола Львів,Львівська обл.
    Семко Юрій Львів,Львівська обл.
     Столярчук-Дуранічев
    Дуранічев Віталій Львів,Львівська обл.
    Столярчук Максим Львів,Львівська обл.

    Місце 7-8

     Дихан-Єленич
    Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
    Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
     Душек-Гарасимчук
    Гарасимчук Ігор Львів,Львівська обл.
    Душек Ігор Львів,Львівська обл.

    Місце 9-12

     Білозеров-Бойко
    Бойко Семен Одеса,Одеська обл.
    Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.
     Мартин-Плешко
    Мартин Ігор Львів,Львівська обл.
    Плешко Андрій Трускавець,Львівська обл.
     Фуканчик-Саїтов
    Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.
    Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.
     Часовников-Сленчка
    Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.
    Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

    Місце 13-16

     Лабіш-Трипольський
    Лабіш Ростислав Львів,Львівська обл.
    Трипольський Віталій Львів,Львівська обл.
     Петраш-Гуменюк
    Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
    Петраш Сергій Київ,м. Київ
     Смірнов-Мельников
    Мельников Ігор Київ,м. Київ
    Смірнов Юрій Київ,м. Київ
     Фурманчук-Стадник
    Стаднік Ігор Новояворівськ,Львівська обл.
    Фурманчук Юрій Львів,Львівська обл.

    Місце 17-24

     Заболотний-Семчишин
    Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
    Семчішин Олександр Львів,Львівська обл.
     Зимак-Чайка
    Зимак Микола Чортків,Тернопільська обл.
    Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.
     Клим-Крупчук
    Клим Ігор Львів,Львівська обл.
    Крупчук Володимир Львів,Львівська обл.
     Коваленко-Косенко
    Коваленко Анастасія Кременчук,Полтавська обл.
    Косенко Софія Решетилівка,Полтавська обл.
     Марценюк-Вовк
    Вовк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
    Марценюк Костянтин Вінниця,Вінницька обл.
     Нагірний-Гук
    Гук Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
    Нагірний Ігор Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
     Писаренко-Загайнов
    Загайнов Андрій Львів,Львівська обл.
    Писаренко Андрій Львів,Львівська обл.
     Сулаков-юрочкін
    Сулаков Віталій Одеса,Одеська обл.
    Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

    Місце 25-32

     Булава-Заболотний
    Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
    Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
     Бушміч-Карасевич
    Бушміч Олександр Бердянськ,Запорізька обл.
    Карасевич Іван Вінниця,Вінницька обл.
     Мисів-Іваней
    Іваней Ігор Яворів,Львівська обл.
    Мисів Василь Самбір,Львівська обл.
     Плетньов-Пічугін
    Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
    Пічугін Костянтин Миколаїв,Миколаївська обл.
     Півень-Рій
    Півень Олександр Львів,Львівська обл.
    Рій Ігор Львів,Львівська обл.
     Рзаєв-Ахмедов
    Ахмедов Бахруз Львів,Львівська обл.
    Рзаєв Махір Львів,Львівська обл.
     Сомик-Марченко
    Марченко Євген Львів,Львівська обл.
    Сомик Олег Львів,Львівська обл.
     Шарко-Бучинський
    Бучинський Василь Львів,Львівська обл.
    Шарко Віктор Львів,Львівська обл.
    Міста ×21
    pts. avg. best
    1 Костянтинівка 1 34.00 1 1
    2 Полтава 1 26.00 2 2
    3 Ужгород 2 21.00 3 2
    4 Хмельницький 2 20.00 3 3
    5 Київ 4 16.00 10 1
    6 Рубіжне 1 12.00 9 9
    7 Трускавець 1 12.00 9 9
    8 Одеса 10 10.20 12.6 7
    9 Новояворівськ 1 10.00 13 13
    10 Львів 25 8.96 15.2 4
    11 Тернопіль 1 8.00 17 17
    12 Івано-Франківськ 1 8.00 17 17
    13 Кременчук 1 8.00 17 17
    14 Решетилівка 1 8.00 17 17
    15 Чортків 2 8.00 17 17
    16 Вінниця 4 7.50 18 13
    17 Чернівці 3 5.33 22.33 17
    18 Миколаїв 1 4.00 25 25
    19 Самбір 1 4.00 25 25
    20 Бердянськ 1 4.00 25 25
    21 Яворів 1 4.00 25 25

    Регіони ×14
    pts. avg. best
    1 Донецька обл. 1 34.00 1 1
    2 Закарпатська обл. 2 21.00 3 2
    3 Хмельницька обл. 2 20.00 3 3
    4 м. Київ 4 16.00 10 1
    5 Полтавська обл. 3 14.00 12 2
    6 Луганська обл. 1 12.00 9 9
    7 Одеська обл. 10 10.20 12.6 7
    8 Львівська обл. 29 8.76 15.59 4
    9 Івано-Франківська обл. 1 8.00 17 17
    10 Тернопільська обл. 3 8.00 17 17
    11 Вінницька обл. 4 7.50 18 13
    12 Чернівецька обл. 3 5.33 22.33 17
    13 Миколаївська обл. 1 4.00 25 25
    14 Запорізька обл. 1 4.00 25 25