Чемпіонат України 2023 серед чоловіків "Вільна піраміда"

 Україна, Чернівці, Вірус, вул. Ясська, 1

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: П‘ятниця 24 листопада 2023 р.

Закінчення: Вівторок 28 листопада 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 71
Майстер спорту України×5
Майстер спорту України міжнародного класу×1
Кандидат в майстри спорту України×15
Перший розряд×5
Другий розряд×1
Перший юнацький розряд×1
Заслужений майстер спорту України×1
міст - 18
Чернівці×28
Одеса×9
Харків×4
Чортків×4
Тернопіль×3
Вінниця×3
Кривий Ріг×3
Львів×3
Київ×2
Хмельницький×2
Ужгород×2
Івано-Франківськ×2
×1: Рубіжне, Дніпро, Кропивницький, Маріуполь, Полтава, Могилів-Подільський
регіонів - 15
Чернівецька обл.×28
Одеська обл.×9
Тернопільська обл.×7
Харківська обл.×4
Дніпропетровська обл.×4
Вінницька обл.×4
Львівська обл.×3
Хмельницька обл.×2
м. Київ×2
Закарпатська обл.×2
Івано-Франківська обл.×2
×1: Луганська обл., Донецька обл., Полтавська обл., Кіровоградська обл.

Чемпіонат України  2023

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда».

Призовий фонд змагань становить 100 000 грн.

30% з благодійного внеску йдуть на допомогу ЗСУ.

                  24-28 листопада 2023 р.                    місто Чернівці , БК "Вірус"

 

Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Вірус», відокремлений підрозділ ФСБУ у Чернівецькій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Мартинюк – суддя Міжнародної категорії, м. Хмельницький.

Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

  • У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді, або в екстреному випадку за тел. 067-731-4735

Реєстрація на змагання закінчується 24 листопада 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. 067-731-4735 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі,  краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

Формат проведення змагань

Чоловіки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять до 5-ти перемог.

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять  до 6 перемог.

Фінал – зустріч проходить до 8 перемог.

 

 

 

Жінки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять до 4-ти перемог.

 (олімпійка), 1/2 фіналу, фінал зустрічі проходять до 5 перемог.

Фінал – зустрічі до 6 перемог.

 

Зустрічі за 3 та 4 місця не проводяться обидва спортсмени нагороджуються бронзовими медалями та їм присуджується третє місце.

Жеребкування  буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

4) Прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

 Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки – 800 грн.

30% з благодійного внеску йдуть на допомогу ЗСУ.

 

Якщо спортсмен прийняв рішення відмовитися від участі в Чемпіонаті після закінчення реєстрації онлайн - внесок не повертається.

 У тому випадку якщо Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу, то на нього покладається відповідальність за сплату внесків за всіх зареєстрованих їм спортсменів. 

 

 

  1. Програма змагань

24 листопада 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

25 листопада 2023 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань, Більярдному клубі «Вірус»

10:40 – початок кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

26 листопада 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

27 листопада 2023 р...

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки , фінальні змагання  жінки..

18.00 – підведення підсумків змагань суддівською колегією, церемонія нагородження ЖІНКИ.

28 листопада 2023 р.

12:00 –  півфінали,

15:00 –  фінали.

19:00 –  церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить: 100 000 грн.

 Чоловіки - 80 000 грн.

1 місце – 25% – 20 000 грн.

2 місце – 15% – 12 000 грн.

3 місця – 10% – 8 000 грн.

5-8 місця – 5% – 4 000 грн.

9-16 місця – 2,5% – 2 000 грн.

 

Жінки  -  20 000 грн.

1 місце – 35% – 7 000 грн.

2 місце – 25% – 5 000 грн.

3 місця – 10% – 2 000 грн.

  1. місця – 5% – 1 000 грн.

 

Місце проведення змагань

Більярдному клубі «Вірус», м. Чернівці, вул. Ясська, 1.

Більярдному клубі «Карамболь», проспект  Незалежності 108

 

Розміщення учасників змагань.

Проживання в готелях поряд з Більярдним клубом «Вірус»:  готель Преміум (0990303652) та готель Grand Royal (0950000114).

 

Телефони для довідок

+38(095)205-67-49 - Віталій Заболотний

+38(099)726-80-90 - Вадим Гуцул

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
2 Іванський Юрій 1979 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
3 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
4 Багацький Денис 2003 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
5 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
6 Воронін Костянтин 1989 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
7 Гниляков Сергій 2000 р.н. Одеса,Одеська обл.
8 Головенко Валерій 2004 р.н. 1 Могилів-Подільський,Вінницька обл.
9 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
10 Грімов Євген 2001 р.н. 2 р. Чернівці,Чернівецька обл.
11 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
12 Гриценко Євген 1989 р.н. 1 р. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
13 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
14 Гуськов Едгар 1990 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
15 Гуцул Вадим 1990 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
16 Дембіцький Володимир 1961 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
17 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
18 Дорош Володимир 1974 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
19 Дяденко Роман 1987 р.н. Маріуполь,Донецька обл.
20 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
21 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
22 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
23 Здоровецький Вадим 1995 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
24 Зимак Микола 1960 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
25 Калявський Віталій 1997 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
26 Капшієнко Сергій 1988 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
27 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
28 Коропецький Олександр 1978 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
29 Лавринюк Олександр 1978 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
30 Лелецький Пилип 1986 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
31 Литвинчук Павло 1977 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
32 Максимчук Костянтин 1974 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
33 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
34 Мартинчук Борис 1986 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
35 Мельников Ігор 1994 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
36 Мельничук Юрій 1997 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
37 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
38 Меховський Анатолій 1987 р.н. Харків,Харківська обл.
39 Мисочко Антон 1990 р.н. Харків,Харківська обл.
40 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
41 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
42 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
43 Палагнюк Максим 1979 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
44 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
45 Петращук Іван 1991 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
46 Пилипчук Олександр 2005 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
47 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
48 Погинайко Олександр 1994 р.н. 1 Хмельницький,Хмельницька обл.
49 Попович Віталій 1974 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
50 Притуленко Володимир 1987 р.н. КМСУ Рубіжне,Луганська обл.
51 Проданчук Андрій 1979 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
52 Рева Микола 1990 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
53 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
54 Росул Максим 2005 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
55 Рябой Вадим 1981 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
56 Савка Вадим 1998 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
57 Сенів Віталій 2011 р.н. 1 р. Тернопіль,Тернопільська обл.
58 Сенів Юрій 1981 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
59 Скочук Павло 1979 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
60 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
61 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
62 Тарновецький Ярослав 1990 р.н. ЗМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
63 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
64 Федорович Роман 1988 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
65 Халус Олег 1995 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
66 Хріб Олександр 1981 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
67 Чайка Захар 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
68 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
69 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
70 Штефанюк Ігор 1979 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
71 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#239 Родіонов Андрій 5 8 Білозеров Дмитро

Пiвфiнал

#237 Родіонов Андрій 6 3 Булава Андрій
#238 Єленич Владислав 4 6 Білозеров Дмитро

1/4 финалу

#233 Родіонов Андрій 6 2 Гоменюк Нікіта
#234 Булава Андрій 6 2 Гуцул Вадим
#235 Непийпиво Ілля 3 6 Єленич Владислав
#236 Білозеров Дмитро 6 4 Петраш Сергій

1/8 финалу

#225 Родіонов Андрій 6 1 Менюк Анатолій
#226 Тарасюк Юрій 1 6 Гоменюк Нікіта
#227 Булава Андрій 6 3 Мельников Ігор
#228 Гуцул Вадим 6 1 Притуленко Володимир
#229 Непийпиво Ілля 6 3 Дихан Олександр
#230 Єленич Владислав 6 2 Багацький Денис
#231 Білозеров Дмитро 6 3 Часовников Максим
#232 Петраш Сергій 6 5 Тарновецький Ярослав

1/16 фіналу

#209 Родіонов Андрій 6 2 Мартинчук Борис
#210 Менюк Анатолій 6 4 Гречін Олександр
#211 Тарасюк Юрій 6 0 Зимак Микола
#212 Гоменюк Нікіта 6 3 Штефанюк Ігор
#213 Булава Андрій 6 2 Дембіцький Володимир
#214 Мельников Ігор 6 1 Литвинчук Павло
#215 Гуцул Вадим 6 3 Сленчка Павло
#216 Гуменюк Дмитро 3 6 Притуленко Володимир
#217 Непийпиво Ілля 6 -1 Дяденко Роман
#218 Дихан Олександр 6 4 Калявський Віталій
#219 Єленич Владислав 6 2 Погинайко Олександр
#220 Багацький Денис 6 3 Головенко Валерій
#221 Жданов Данило 5 6 Білозеров Дмитро
#222 Часовников Максим 6 3 Грімов Євген
#223 Мороз Іван 3 6 Петраш Сергій
#224 Тарновецький Ярослав 6 3 Малиш Юрій

Нижня сітка, тур 4

#193 Рева Микола 3 4 Калявський Віталій
#194 Коропецький Олександр 1 -1 Дяденко Роман
#195 Мартинчук Борис 4 2 Воронін Костянтин
#196 Штефанюк Ігор 4 2 Чайка Мар'ян
#197 Трачук Кірілл 1 4 Сленчка Павло
#198 Грімов Євген 4 3 Чайка Захар
#199 Дембіцький Володимир 4 2 Здоровецький Вадим
#200 Скочук Павло 1 4 Головенко Валерій
#201 Гниляков Сергій 3 4 Погинайко Олександр
#202 Заболотний Богдан 1 4 Зимак Микола
#203 Литвинчук Павло 4 0 Юрочкін Петро
#204 Халус Олег 0 4 Гречін Олександр
#205 Мисочко Антон 1 4 Петраш Сергій
#206 Мельничук Юрій 0 4 Малиш Юрій
#207 Іванський Юрій 0 4 Білозеров Дмитро
#208 Капшієнко Сергій 2 4 Притуленко Володимир

Нижня сітка, тур 3

#177 Сенів Юрій 1 4 Рева Микола
#178 Дорош Володимир 0 4 Коропецький Олександр
#179 Мартинчук Борис 4 0 Гриценко Євген
#180 Пилипчук Олександр 2 4 Штефанюк Ігор
#181 Палагнюк Максим 2 4 Трачук Кірілл
#182 Грімов Євген 4 0 Максимчук Костянтин
#183 Лавринюк Олександр 0 4 Дембіцький Володимир
#184 Гуськов Едгар 0 4 Скочук Павло
#185 Попович Віталій 3 4 Гниляков Сергій
#186 Заболотний Богдан 4 2 Лелецький Пилип
#187 Литвинчук Павло 4 0 Король Максим
#188 Онищенко Архип 1 4 Халус Олег
#189 Мисочко Антон 4 2 Сенів Віталій
#190 Заболотний Віталій 1 4 Мельничук Юрій
#191 Іванський Юрій 4 0 Плетньов Денис
#192 Капшієнко Сергій 4 3 Савка Вадим

Нижня сітка, тур 2

#129 Рябой Вадим 1 4 Сенів Юрій
#137 Петращук Іван 2 4 Палагнюк Максим
#144 Федорович Роман 1 4 Скочук Павло
#145 Проданчук Андрій 3 4 Попович Віталій
#152 Хріб Олександр 1 4 Халус Олег
#153 Мисочко Антон 4 0 Меховський Анатолій
#160 Росул Максим 1 4 Савка Вадим

Верхня сітка, тур 2

#161 Родіонов Андрій 5 1 Головенко Валерій
#162 Здоровецький Вадим 3 5 Менюк Анатолій
#163 Тарасюк Юрій 5 1 Чайка Захар
#164 Сленчка Павло 4 5 Гоменюк Нікіта
#165 Булава Андрій 5 2 Чайка Мар'ян
#166 Воронін Костянтин 0 5 Мельников Ігор
#167 Дяденко Роман -1 5 Гуцул Вадим
#168 Калявський Віталій 3 5 Гуменюк Дмитро
#169 Непийпиво Ілля 5 4 Притуленко Володимир
#170 Білозеров Дмитро 1 5 Дихан Олександр
#171 Єленич Владислав 5 0 Малиш Юрій
#172 Багацький Денис 5 4 Петраш Сергій
#173 Гречін Олександр 4 5 Жданов Данило
#174 Юрочкін Петро 0 5 Часовников Максим
#175 Мороз Іван 5 2 Зимак Микола
#176 Погинайко Олександр 1 5 Тарновецький Ярослав

Верхня сітка, тур 1

#65 Родіонов Андрій 5 0 Савка Вадим
#66 Капшієнко Сергій 0 5 Головенко Валерій
#67 Плетньов Денис 0 5 Здоровецький Вадим
#68 Іванський Юрій 2 5 Менюк Анатолій
#69 Тарасюк Юрій 5 2 Мельничук Юрій
#70 Чайка Захар 5 0 Заболотний Віталій
#71 Сленчка Павло 5 0 Сенів Віталій
#72 Меховський Анатолій 0 5 Гоменюк Нікіта
#73 Булава Андрій 5 3 Халус Олег
#74 Чайка Мар'ян 5 3 Онищенко Архип
#75 Король Максим 0 5 Воронін Костянтин
#76 Литвинчук Павло 0 5 Мельников Ігор
#77 Дяденко Роман 5 2 Лелецький Пилип
#78 Гуцул Вадим 5 2 Заболотний Богдан
#79 Гниляков Сергій 2 5 Калявський Віталій
#80 Попович Віталій 2 5 Гуменюк Дмитро
#81 Непийпиво Ілля 5 4 Скочук Павло
#82 Гуськов Едгар 0 5 Притуленко Володимир
#83 Білозеров Дмитро 5 1 Дембіцький Володимир
#84 Лавринюк Олександр 0 5 Дихан Олександр
#85 Єленич Владислав 5 0 Максимчук Костянтин
#86 Грімов Євген 4 5 Малиш Юрій
#87 Трачук Кірілл 4 5 Багацький Денис
#88 Палагнюк Максим 2 5 Петраш Сергій
#89 Гречін Олександр 5 2 Штефанюк Ігор
#90 Пилипчук Олександр 3 5 Жданов Данило
#91 Юрочкін Петро 5 0 Гриценко Євген
#92 Мартинчук Борис 2 5 Часовников Максим
#93 Мороз Іван 5 0 Коропецький Олександр
#94 Дорош Володимир 0 5 Зимак Микола
#95 Погинайко Олександр 5 2 Рева Микола
#96 Сенів Юрій 2 5 Тарновецький Ярослав

Перший тур

#2 Савка Вадим 5 2 Рябой Вадим
#18 Халус Олег 5 1 Петращук Іван
#31 Попович Віталій 5 1 Федорович Роман
#34 Скочук Павло 5 1 Проданчук Андрій
#47 Палагнюк Максим 5 4 Хріб Олександр
#50 Штефанюк Ігор 5 1 Мисочко Антон
#63 Росул Максим 3 5 Сенів Юрій
##237 Пiвфiнал
Родіонов Андрій
Булава Андрій
##236 1/4 финалу
Білозеров Дмитро
Петраш Сергій
##235 1/4 финалу
Непийпиво Ілля
Єленич Владислав
##234 1/4 финалу
Булава Андрій
Гуцул Вадим
##233 1/4 финалу
Родіонов Андрій
Гоменюк Нікіта
##232 1/8 финалу
Петраш Сергій
Тарновецький Ярослав
##231 1/8 финалу
Білозеров Дмитро
Часовников Максим
##230 1/8 финалу
Єленич Владислав
Багацький Денис
##226 1/8 финалу
Тарасюк Юрій
Гоменюк Нікіта
##224 1/16 фіналу
Тарновецький Ярослав
Малиш Юрій
##223 1/16 фіналу
Мороз Іван
Петраш Сергій
##222 1/16 фіналу
Часовников Максим
Грімов Євген
##221 1/16 фіналу
Жданов Данило
Білозеров Дмитро
##219 1/16 фіналу
Єленич Владислав
Погинайко Олександр
##218 1/16 фіналу
Дихан Олександр
Калявський Віталій
##208 Нижня сітка, тур 4
Капшієнко Сергій
Притуленко Володимир
##207 Нижня сітка, тур 4
Іванський Юрій
Білозеров Дмитро
##206 Нижня сітка, тур 4
Мельничук Юрій
Малиш Юрій
##205 Нижня сітка, тур 4
Мисочко Антон
Петраш Сергій
##204 Нижня сітка, тур 4
Халус Олег
Гречін Олександр
##192 Нижня сітка, тур 3
Капшієнко Сергій
Савка Вадим
##188 Нижня сітка, тур 3
Онищенко Архип
Халус Олег
##176 Верхня сітка, тур 2
Погинайко Олександр
Тарновецький Ярослав
##175 Верхня сітка, тур 2
Мороз Іван
Зимак Микола
##173 Верхня сітка, тур 2
Гречін Олександр
Жданов Данило
##171 Верхня сітка, тур 2
Єленич Владислав
Малиш Юрій
##170 Верхня сітка, тур 2
Білозеров Дмитро
Дихан Олександр
##160 Нижня сітка, тур 2
Росул Максим
Савка Вадим
##145 Нижня сітка, тур 2
Проданчук Андрій
Попович Віталій
##137 Нижня сітка, тур 2
Петращук Іван
Палагнюк Максим
##96 Верхня сітка, тур 1
Сенів Юрій
Тарновецький Ярослав
##94 Верхня сітка, тур 1
Дорош Володимир
Зимак Микола
##93 Верхня сітка, тур 1
Мороз Іван
Коропецький Олександр
##88 Верхня сітка, тур 1
Палагнюк Максим
Петраш Сергій
##87 Верхня сітка, тур 1
Трачук Кірілл
Багацький Денис
##83 Верхня сітка, тур 1
Білозеров Дмитро
Дембіцький Володимир
##81 Верхня сітка, тур 1
Непийпиво Ілля
Скочук Павло
##63 Перший тур
Росул Максим
Сенів Юрій
##34 Перший тур
Скочук Павло
Проданчук Андрій

Місце 1

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.

Місце 2

Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 3-4

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 5-8

Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Гуцул Вадим Чернівці,Чернівецька обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ

Місце 9-16

Багацький Денис Одеса,Одеська обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Мельников Ігор Київ,м. Київ
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Притуленко Володимир Рубіжне,Луганська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Тарновецький Ярослав Чернівці,Чернівецька обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 17-32

Головенко Валерій Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Грімов Євген Чернівці,Чернівецька обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Дембіцький Володимир Чернівці,Чернівецька обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Зимак Микола Чортків,Тернопільська обл.
Калявський Віталій Львів,Львівська обл.
Литвинчук Павло Чернівці,Чернівецька обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мартинчук Борис Чернівці,Чернівецька обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Погинайко Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.
Штефанюк Ігор Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 33-48

Іванський Юрій Чернівці,Чернівецька обл.
Воронін Костянтин Чернівці,Чернівецька обл.
Гниляков Сергій Одеса,Одеська обл.
Дяденко Роман Маріуполь,Донецька обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Здоровецький Вадим Чернівці,Чернівецька обл.
Капшієнко Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Коропецький Олександр Чернівці,Чернівецька обл.
Мельничук Юрій Чернівці,Чернівецька обл.
Мисочко Антон Харків,Харківська обл.
Рева Микола Дніпро,Дніпропетровська обл.
Скочук Павло Чернівці,Чернівецька обл.
Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.
Халус Олег Чернівці,Чернівецька обл.
Чайка Захар Чортків,Тернопільська обл.
Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 49-64

Гриценко Євген Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Гуськов Едгар Чернівці,Чернівецька обл.
Дорош Володимир Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Лавринюк Олександр Чернівці,Чернівецька обл.
Лелецький Пилип Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Максимчук Костянтин Чернівці,Чернівецька обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Палагнюк Максим Чернівці,Чернівецька обл.
Пилипчук Олександр Тернопіль,Тернопільська обл.
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Попович Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Савка Вадим Чернівці,Чернівецька обл.
Сенів Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.
Сенів Юрій Тернопіль,Тернопільська обл.

Місце 65-71

Меховський Анатолій Харків,Харківська обл.
Петращук Іван Чернівці,Чернівецька обл.
Проданчук Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Росул Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Рябой Вадим Чернівці,Чернівецька обл.
Федорович Роман Чортків,Тернопільська обл.
Хріб Олександр Чернівці,Чернівецька обл.
Міста ×18
pts. avg. best
1 Кропивницький 1 33.50 5 5
2 Полтава 1 33.50 5 5
3 Київ 2 32.50 7 5
4 Рубіжне 1 31.50 9 9
5 Одеса 9 29.50 18.11 1
6 Львів 3 28.83 14.33 9
7 Кривий Ріг 3 27.50 17 17
8 Могилів-Подільський 1 27.50 17 17
9 Вінниця 3 26.17 19.67 9
10 Хмельницький 2 23.50 25 17
11 Дніпро 1 19.50 33 33
12 Харків 4 19.50 37.25 2
13 Чернівці 28 17.93 36.36 3
14 Чортків 4 17.50 37 17
15 Тернопіль 3 11.50 49 49
16 Івано-Франківськ 2 11.50 49 49
17 Ужгород 2 7.50 57 49
18 Маріуполь 1 0.00 33 33

Регіони ×15
pts. avg. best
1 Кіровоградська обл. 1 33.50 5 5
2 Полтавська обл. 1 33.50 5 5
3 м. Київ 2 32.50 7 5
4 Луганська обл. 1 31.50 9 9
5 Одеська обл. 9 29.50 18.11 1
6 Львівська обл. 3 28.83 14.33 9
7 Вінницька обл. 4 26.50 19 9
8 Дніпропетровська обл. 4 25.50 21 17
9 Хмельницька обл. 2 23.50 25 17
10 Харківська обл. 4 19.50 37.25 2
11 Чернівецька обл. 28 17.93 36.36 3
12 Тернопільська обл. 7 14.93 42.14 17
13 Івано-Франківська обл. 2 11.50 49 49
14 Закарпатська обл. 2 7.50 57 49
15 Донецька обл. 1 0.00 33 33