КУБОК УКРАЇНИ 2023 "GGPOKER OPEN" - ФІНАЛ " Вільна піраміда - з продовженням "

 Україна, Ужгород, Buffalo Ungvar, вул. Заньковецької 89

Дисципліна: Пул 14+1

Початок: Субота 16 грудня 2023 р.

Закінчення: Середа 20 грудня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR

Головний секретар: Білевич Олександр, НК, UKR Львів

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 64
Кандидат в майстри спорту України×24
Майстер спорту України×13
Майстер спорту України міжнародного класу×1
Перший розряд×2
Перший юнацький розряд×1
Заслужений майстер спорту України×1
міст - 24
Ужгород×11
Одеса×9
Львів×7
Кривий Ріг×4
Вінниця×4
Чернівці×4
Харків×3
Київ×3
Мукачеве×2
Рубіжне×2
Кропивницький×2
×1: Костянтинівка, Дніпро, Воловець, Миколаїв, Яготин, Тарнівці, Івано-Франківськ, Крюківщина, Черкаси, Перечин, Ізмаїл, Полтава, Хмельницький
регіонів - 17
Закарпатська обл.×16
Одеська обл.×10
Львівська обл.×7
Дніпропетровська обл.×5
Вінницька обл.×4
Чернівецька обл.×4
Харківська обл.×3
м. Київ×3
Кіровоградська обл.×2
Київська обл.×2
Луганська обл.×2
×1: Донецька обл., Миколаївська обл., Полтавська обл., Івано-Франківська обл., Черкаська обл., Хмельницька обл.

Фінал Кубку України 2023 «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»

 

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ.

                  14-20 грудня 2023 р.                    місто Ужгород, БК "Буфало Унгвар"

  

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

  1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда  з продовженням».

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту, які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

  1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Буффало Унгвар», відокремлений підрозділ ФСБУ у Закарпатьскій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

 

 

 

  1. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 14 грудня 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку. 

 

Реєстрацію проводить Сергій Король - Керівник  відокремленого підрозділу ФСБУ в Закарпатській обл. тел: +380505067341

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +380505067341 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

  1. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки.

 

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

  1. Формат проведення змагань

Чемпіонат проводиться в 2 етапи:

Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

-           Зустрічі проходять 40 очок.

Жеребкування кваліфікації  буде проходити наступним чином.

-           Рейтинг ФСБУ.

-           Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по спортивним званням.

-           Прізвищу в алфавітному порядку.

 

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру, якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

  1. Основний етап

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (32 кращих згідно рейтингу Кубку України 2023 GGpoker), а також 32 учасників, які пройдуть кваліфікацію.

Формат - сітка 64-32.

Зустрічі проходять до 40 очок.

1/16 фіналу - 50 очок.

1/8 фіналу -   50 очок.

1/4 фіналу -   50 очок.

1/2 фіналу -   64 очок.

Фінал -           64 очок.

 

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 32 найкращих спортсменів, згідно рейтингу Кубку України 2023 GGpoker, а також 32 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу Кубку України GGpoker.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

 

  1. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає (хто приймав участь в Кубку України 2023 GGpoker):       

                                                            1000 грн.

 Сума благодійних внесків складає (хто не приймав участь в Кубку України 2023 GGpoker):       

                                                            1500 грн.

 

  1. Програма змагань

14 грудня 2023 р.

День приїзду учасників, збори представників, суддів.

18:00 – завершення реєстрації спортсменів, жеребкування.

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

15 грудня 2023 р.

10:00 – початок кваліфікаційних ігор.

16 грудня 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

17 грудня 2023 р.

11:00 – церемонія відкриття змагань.

11:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

18 грудня 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

19 грудня 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

20 грудня 2023 р.

12:00 – півфінали, фінали.

18:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

  1. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1              65 000 гривень та ювелірна золота прикраса GGpoker

2              35 000 гривень та ювелірна срібна прикраса GGpoker

3-4           по 20000 гривень

5-8           по 10000 гривень

9-16         по 7000 гривень

17-32       по 4000 гривень

Благодійний фонд 50 000 грнвень на підтримку ЗСУ

  • протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

  1. Місце проведення змагань

Більярдний клуб  "Буффало Унгвар" - Ужгород, вул. Заньковецької 89 

 

  1. Розміщення учасників змагань

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +380505067341, Сергій Король.

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

1 Єгоров Василь 1988 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
2 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
3 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
4 Багацький Денис 2003 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
5 Балко Віталій 1983 р.н. КМСУ Мукачеве,Закарпатська обл.
6 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
7 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
8 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
9 Гараксим Юлій 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
10 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
11 Гниляков Сергій 2000 р.н. Одеса,Одеська обл.
12 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
13 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
14 Гуденко Микола 1998 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
15 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
16 Гурський Іван 1991 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
17 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
18 Драгула Євген 1976 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
19 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
20 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
21 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
22 Зелінко Артур 1991 р.н. КМСУ Перечин,Закарпатська обл.
23 Калявський Віталій 1997 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
24 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
25 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
26 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
27 Клебан Андрій 1990 р.н. Львів,Львівська обл.
28 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
29 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
30 Кулик Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
31 Левківська Марія 1983 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
32 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
33 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
34 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
35 Молчанов Владислав 1993 р.н. Харків,Харківська обл.
36 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
37 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
38 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
39 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
40 Пічугін Костянтин 1989 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
41 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
42 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
43 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
44 Притуленко Володимир 1987 р.н. КМСУ Рубіжне,Луганська обл.
45 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
46 Рева Микола 1990 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
47 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
48 Росул Максим 2005 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
49 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
50 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
51 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
52 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
53 Сличко Михайло 1997 р.н. КМСУ Воловець,Закарпатська обл.
54 Стерпул Ілля 2006 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
55 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
56 Тарновецький Ярослав 1990 р.н. ЗМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
57 Тучак Тетяна 1991 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
58 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
59 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
60 Чийпеш Роман 1982 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
61 Шикітка Володимир 1977 р.н. Мукачеве,Закарпатська обл.
62 Шикітка Микола 1973 р.н. Тарнівці,Закарпатська обл.
63 Шмигановський Руслан 1988 р.н. Яготин,Київська обл.
64 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#111 Білозеров Дмитро 53 64 Клeстов Андрій

Пiвфiнал

#109 Родіонов Андрій 31 64 Білозеров Дмитро
#110 Клeстов Андрій 64 53 Єленич Владислав

1/4 финалу

#105 Родіонов Андрій 50 16 Пічугін Костянтин
#106 Галушко Олег 38 50 Білозеров Дмитро
#107 Клeстов Андрій 50 36 Гоменюк Нікіта
#108 Дихан Олександр 46 50 Єленич Владислав

1/8 финалу

#97 Родіонов Андрій 50 40 Тарновецький Ярослав
#98 Козачек Костянтин 39 50 Пічугін Костянтин
#99 Галушко Олег 50 21 Непийпиво Ілля
#100 Білозеров Дмитро 50 28 Перкун Володимир
#101 Клeстов Андрій 50 8 Мороз Іван
#102 Гоменюк Нікіта 50 18 Семко Юрій
#103 Петраш Сергій 48 50 Дихан Олександр
#104 Єленич Владислав 50 39 Радіонов Павло

1/16 фіналу

#81 Родіонов Андрій 50 40 Жданов Данило
#82 Тарновецький Ярослав 50 24 Плетньов Денис
#83 Козачек Костянтин 50 29 Сленчка Павло
#84 Пічугін Костянтин 50 47 Гуденко Микола
#85 Галушко Олег 50 49 Жданов Федір
#86 Непийпиво Ілля 50 24 Левківська Марія
#87 Білозеров Дмитро 50 37 Гуменюк Дмитро
#88 Перкун Володимир 50 20 Малиш Юрій
#89 Клeстов Андрій 50 29 Єгоров Василь
#90 Мороз Іван 50 28 Скочук Марія
#91 Фуканчик Тарас 19 50 Гоменюк Нікіта
#92 Юрочкін Петро 21 50 Семко Юрій
#93 Петраш Сергій 50 35 Гниляков Сергій
#94 Дихан Олександр 50 20 Молчанов Владислав
#95 Єленич Владислав 50 24 Осичнюк Максим
#96 Радіонов Павло 50 45 Булава Андрій

Нижня сітка, тур 2

#65 Гараксим Юлій 32 40 Малиш Юрій
#66 Плетньов Денис 40 35 Тарасюк Юрій
#67 Шикітка Володимир 12 40 Булава Андрій
#68 Молчанов Владислав 40 28 Саітов Владислав
#69 Зелінко Артур 18 40 Осичнюк Максим
#70 Бриж Іван 36 40 Скочук Марія
#71 Жданов Федір 40 32 Часовников Максим
#72 Качур Василь 15 40 Семко Юрій
#73 Тучак Тетяна 31 40 Гуменюк Дмитро
#74 Рева Микола 31 40 Жданов Данило
#75 Гуденко Микола 40 31 Лупой Єгор
#76 Кулик Олександр 23 40 Сленчка Павло
#77 Гречін Олександр 33 40 Левківська Марія
#78 Гниляков Сергій 40 35 Менюк Анатолій
#79 Калявський Віталій 29 40 Гоменюк Нікіта
#80 Єгоров Василь 40 23 Король Максим

Нижня сітка, тур 1

#49 Онищенко Архип 26 40 Гараксим Юлій
#50 Плетньов Денис 40 31 Клебан Андрій
#51 Сличко Михайло 0 40 Шикітка Володимир
#52 Молчанов Владислав 40 0 Шмигановський Руслан
#53 Зелінко Артур 40 11 Заболотний Богдан
#54 Бриж Іван 40 21 Гурський Іван
#55 Стерпул Ілля 6 40 Жданов Федір
#56 Гасімов Рамін 37 40 Качур Василь
#57 Тучак Тетяна 40 24 Росул Максим
#58 Драгула Євген 39 40 Рева Микола
#59 Гуденко Микола 40 29 Шикітка Микола
#60 Кулик Олександр 40 0 Чийпеш Роман
#61 Притуленко Володимир 0 40 Гречін Олександр
#62 Гниляков Сергій 40 0 Квасюк Володимир
#63 Балко Віталій 0 40 Калявський Віталій
#64 Багацький Денис 24 40 Єгоров Василь

Верх

#33 Родіонов Андрій 40 19 Король Максим
#34 Гоменюк Нікіта 15 40 Тарновецький Ярослав
#35 Козачек Костянтин 40 35 Менюк Анатолій
#36 Левківська Марія 37 40 Пічугін Костянтин
#37 Галушко Олег 40 12 Сленчка Павло
#38 Лупой Єгор 26 40 Непийпиво Ілля
#39 Білозеров Дмитро 40 28 Жданов Данило
#40 Гуменюк Дмитро 29 40 Перкун Володимир
#41 Клeстов Андрій 40 37 Семко Юрій
#42 Мороз Іван 40 24 Часовников Максим
#43 Скочук Марія 32 40 Фуканчик Тарас
#44 Юрочкін Петро 40 32 Осичнюк Максим
#45 Петраш Сергій 40 16 Саітов Владислав
#46 Дихан Олександр 40 30 Булава Андрій
#47 Єленич Владислав 40 14 Тарасюк Юрій
#48 Малиш Юрій 25 40 Радіонов Павло

Перший тур

#1 Родіонов Андрій 40 17 Онищенко Архип
#2 Гараксим Юлій 30 40 Король Максим
#3 Плетньов Денис 11 40 Гоменюк Нікіта
#4 Клебан Андрій 23 40 Тарновецький Ярослав
#5 Козачек Костянтин 40 0 Сличко Михайло
#6 Шикітка Володимир 18 40 Менюк Анатолій
#7 Молчанов Владислав 24 40 Левківська Марія
#8 Шмигановський Руслан 0 40 Пічугін Костянтин
#9 Галушко Олег 40 0 Зелінко Артур
#10 Заболотний Богдан 9 40 Сленчка Павло
#11 Бриж Іван 25 40 Лупой Єгор
#12 Гурський Іван 13 40 Непийпиво Ілля
#13 Білозеров Дмитро 40 38 Стерпул Ілля
#14 Жданов Данило 40 30 Жданов Федір
#15 Гасімов Рамін 30 40 Гуменюк Дмитро
#16 Качур Василь 30 40 Перкун Володимир
#17 Клeстов Андрій 40 9 Тучак Тетяна
#18 Росул Максим 23 40 Семко Юрій
#19 Мороз Іван 40 14 Драгула Євген
#20 Рева Микола 22 40 Часовников Максим
#21 Скочук Марія 40 37 Гуденко Микола
#22 Шикітка Микола 22 40 Фуканчик Тарас
#23 Юрочкін Петро 40 34 Кулик Олександр
#24 Чийпеш Роман 0 40 Осичнюк Максим
#25 Петраш Сергій 40 17 Притуленко Володимир
#26 Саітов Владислав 40 19 Гречін Олександр
#27 Дихан Олександр 40 38 Гниляков Сергій
#28 Квасюк Володимир 14 40 Булава Андрій
#29 Єленич Владислав 40 3 Балко Віталій
#30 Калявський Віталій 38 40 Тарасюк Юрій
#31 Малиш Юрій 40 32 Багацький Денис
#32 Єгоров Василь 17 40 Радіонов Павло
##109 Пiвфiнал
Родіонов Андрій
Білозеров Дмитро
##87 1/16 фіналу
Білозеров Дмитро
Гуменюк Дмитро
##82 1/16 фіналу
Тарновецький Ярослав
Плетньов Денис
##81 1/16 фіналу
Родіонов Андрій
Жданов Данило

Місце 1

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 2

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.

Місце 3-4

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 5-8

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Пічугін Костянтин Миколаїв,Миколаївська обл.

Місце 9-16

Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Тарновецький Ярослав Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 17-32

Єгоров Василь Ужгород,Закарпатська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гниляков Сергій Одеса,Одеська обл.
Гуденко Микола Львів,Львівська обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Левківська Марія Ужгород,Закарпатська обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Молчанов Владислав Харків,Харківська обл.
Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.
Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.
Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 33-48

Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Гараксим Юлій Ужгород,Закарпатська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Зелінко Артур Перечин,Закарпатська обл.
Калявський Віталій Львів,Львівська обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Кулик Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Рева Микола Дніпро,Дніпропетровська обл.
Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Тучак Тетяна Вінниця,Вінницька обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.
Шикітка Володимир Мукачеве,Закарпатська обл.

Місце 49-64

Багацький Денис Одеса,Одеська обл.
Балко Віталій Мукачеве,Закарпатська обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Гурський Іван Ужгород,Закарпатська обл.
Драгула Євген Ужгород,Закарпатська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Клебан Андрій Львів,Львівська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Притуленко Володимир Рубіжне,Луганська обл.
Росул Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Сличко Михайло Воловець,Закарпатська обл.
Стерпул Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.
Чийпеш Роман Ужгород,Закарпатська обл.
Шикітка Микола Тарнівці,Закарпатська обл.
Шмигановський Руслан Яготин,Київська обл.
Міста ×24
pts. avg. best
1 Київ 3 43.67 6.33 1
2 Миколаїв 1 39.00 5 5
3 Костянтинівка 1 37.00 9 9
4 Полтава 1 37.00 9 9
5 Кривий Ріг 4 34.00 15 9
6 Одеса 9 33.89 17.78 2
7 Хмельницький 1 33.00 17 17
8 Харків 3 31.00 23 3
9 Чернівці 4 30.00 23 9
10 Кропивницький 2 28.00 27 5
11 Львів 7 27.86 27.29 9
12 Ужгород 11 25.91 31.18 5
13 Ізмаїл 1 25.00 33 33
14 Дніпро 1 25.00 33 33
15 Івано-Франківськ 1 25.00 33 33
16 Вінниця 4 25.00 33 17
17 Черкаси 1 25.00 33 33
18 Перечин 1 25.00 33 33
19 Мукачеве 2 21.00 41 33
20 Рубіжне 2 21.00 41 33
21 Яготин 1 17.00 49 49
22 Тарнівці 1 17.00 49 49
23 Воловець 1 17.00 49 49
24 Крюківщина 1 17.00 49 49

Регіони ×17
pts. avg. best
1 м. Київ 3 43.67 6.33 1
2 Миколаївська обл. 1 39.00 5 5
3 Полтавська обл. 1 37.00 9 9
4 Донецька обл. 1 37.00 9 9
5 Хмельницька обл. 1 33.00 17 17
6 Одеська обл. 10 33.00 19.3 2
7 Дніпропетровська обл. 5 32.20 18.6 9
8 Харківська обл. 3 31.00 23 3
9 Чернівецька обл. 4 30.00 23 9
10 Кіровоградська обл. 2 28.00 27 5
11 Львівська обл. 7 27.86 27.29 9
12 Черкаська обл. 1 25.00 33 33
13 Вінницька обл. 4 25.00 33 17
14 Івано-Франківська обл. 1 25.00 33 33
15 Закарпатська обл. 16 24.13 34.75 5
16 Луганська обл. 2 21.00 41 33
17 Київська обл. 2 17.00 49 49