Кубок України 2024 "GGPOKER OPEN" - І етап, серед чоловіків та жінок

 Україна, Київ, Buffalo, вул. Ревуцького, 46а

Дисципліна: Піраміда з продовженням

Початок: Субота 23 березня 2024 р.

Закінчення: Середа 27 березня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 87
Майстер спорту України×15
Майстер спорту України міжнародного класу×3
Кандидат в майстри спорту України×22
Перший розряд×3
Заслужений майстер спорту України×2
Перший юнацький розряд×1
Третій розряд×1
міст - 28
Київ×22
Одеса×7
Кривий Ріг×6
Чернівці×5
Бровари×5
Дніпро×5
Харків×4
Ужгород×4
Павлоград×3
Біла Церква×2
Кропивницький×2
Крюківщина×2
Івано-Франківськ×2
Львів×2
Тараща×2
Кременчук×2
×1: Полтава, Хмельницький, Бориспіль, Яготин, Нікополь, Костянтинівка, Ковель, Могилів-Подільський, Черкаси, Вінниця, Херсон, Рівне
регіонів - 18
м. Київ×22
Дніпропетровська обл.×15
Київська обл.×13
Одеська обл.×7
Чернівецька обл.×5
Харківська обл.×4
Закарпатська обл.×4
Полтавська обл.×3
Вінницька обл.×2
Кіровоградська обл.×2
Львівська обл.×2
Івано-Франківська обл.×2
×1: Хмельницька обл., Донецька обл., Рівненська обл., Херсонська обл., Черкаська обл., Волинська обл.

1-й етап Кубку України 2024 «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»

 

Гарантований призовий фонд становить 150 000 гривень.

                  23-27 березня 2024 р.                     місто Київ , БК "Buffalo"

  

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

  1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда  з продовженням».

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту, які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

  1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Буффало»  та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

 

  1. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 23 березня 2024 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку. 

 

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +380507155048 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

  1. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка має бути заправлена в брюки.

 

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

  1. Формат проведення змагань

Правила -"Вільна піраміда - з продовженням".

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять, верхня сітка до олімпійки 50 очок, низ до 40 очок.

1/16,1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять до 60 очок.

Фінал – зустріч проходить до 80 очок.

Для перемоги в зустрічі  необхідно набрати щонайменше 50 очок з різницею щонайменше в два. Якщо рахунок стає 49-49, то суперники продовжують гру доти, доки різниця не дійде до «+2» у той чи інший бік: 51-49, 52-50 тощо.

Жеребкування Кубку буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг  Кубок України "GGPOKER OPEN",

2) Рейтинг ФСБУ.

3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

4) Прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу.  При запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

  1. Благодійні внески

Як і завжди, Федерація спортивного більярду України ставить за мету збір коштів на потреби ЗСУ.
Для збору коштів буде створено спеціальну скарбничку.Як можна долучитись до збору коштів:
- 30% від стартових внесків учасників змагань буде направлено до скарбнички;
- учасники змагань можуть збільшувати власний вступний внесок, цей надлишок буде направлено до скарбнички;
- матчі Кубку України будуть транслюватись онлайн на каналах ФСБУ та BilliardNews, під час цих трансляцій буде проводитись збір коштів серед глядачів;
- в місці проведення змагань буде встановлено окрему скриньку для прийому донатів готівкою.

Наближаємо перемогу разом!

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1300 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 1000 грн.

 

  1. Програма змагань

23 березня 2024 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

24 березня 2024 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор.

25 березня 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

26 березня 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

27 березня 2024 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

  1. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 150.000 гривень та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 – 40000 гривень

2 – 24000 гривень

3-4 – по 15000 гривень

5-8 – по 7000 гривень

9-16 – по 3500 гривень 

Приз за серію в грі, від 28 очок - 28 000 грн. кожне наступне очко в серії + 1000 грн.  

9. Місце проведення змагань

БК "Buffalo"

м. Київ,  вул. Ревуцкого, 46а

 

10. Розміщення учасників змагань

Сайт https://www.booking.com

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
2 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
3 Білозьоров Владислав 2002 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
4 Бірюкович Денис 1989 р.н. Київ,м. Київ
5 Байдуж Олександр 1998 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
6 Белих Олександр 1989 р.н. Харків,Харківська обл.
7 Богуславський Ігнат 2002 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
8 Бойко Семен 2008 р.н. Одеса,Одеська обл.
9 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
10 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
11 Васілова Яна 2005 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
12 Вишневський Владислав 1998 р.н. МСУМК Київ,м. Київ
13 Воєводін Максим 1983 р.н. Київ,м. Київ
14 Возний Максим 1998 р.н. Тараща,Київська обл.
15 Возний Мирослав 2006 р.н. Тараща,Київська обл.
16 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
17 Гарасимчук Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
18 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
19 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
20 Головенко Валерій 2004 р.н. 1 Могилів-Подільський,Вінницька обл.
21 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
22 Горячев Дмитро 1984 р.н. Бровари,Київська обл.
23 Гранкін Ярослав 1996 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
24 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
25 Гуменюк Леонід 1982 р.н. Ковель,Волинська обл.
26 Данильченко Кирило 1992 р.н. Херсон,Херсонська обл.
27 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
28 Дяченко Давід 2001 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
29 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
30 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
31 Жигайлова Любов 1998 р.н. МСУМК Київ,м. Київ
32 Жуковський Єгор 1982 р.н. МСУ Рівне,Рівненська обл.
33 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
34 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
35 Завгородня Єлизавета 2005 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
36 Кальмус Ілля 1998 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
37 Каплий Ала 1987 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
38 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
39 Коваленко Анастасія 1991 р.н. ЗМСУ Кременчук,Полтавська обл.
40 Коваленко Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
41 Ковальов Ігoр 1995 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
42 Ковальов Андрій 1979 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
43 Ковтун Валерій 1981 р.н. МСУ Київ,м. Київ
44 Козаков Дмитро 2001 р.н. Нікополь,Дніпропетровська обл.
45 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
46 Колесник Роман 2000 р.н. Бровари,Київська обл.
47 Конькова Ірина 1995 р.н. Київ,м. Київ
48 Король Геннадій 1961 р.н. Київ,м. Київ
49 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
50 Кучер Михайло 1988 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
51 Кучеренко Іван 2015 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
52 Кучеренко Дмитро 1988 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
53 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
54 Маслянка Олександр 1983 р.н. Київ,м. Київ
55 Матвійчук Артем 1983 р.н. МСУ Київ,м. Київ
56 Мельников Ігор 1994 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
57 Мостовий Артур 1999 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
58 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
59 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
60 Осипенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
61 Осипенко Петро 1988 р.н. Київ,м. Київ
62 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
63 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
64 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
65 Прохоренко Владислав 1993 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
66 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
67 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
68 Сахаров Віталій 1992 р.н. Крюківщина,Київська обл.
69 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
70 Сивохін Микола 1989 р.н. 3 р. Київ,м. Київ
71 Сидоренко Микола 1994 р.н. КМСУ Харків,Харківська обл.
72 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
73 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
74 Смірнов Юрій 1998 р.н. МСУ Київ,м. Київ
75 Тарасенко Дмитро 2001 р.н. Біла Церква,Київська обл.
76 Тарновецький Ярослав 1990 р.н. ЗМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
77 Ткаченко Вадим 1992 р.н. Бориспіль,Київська обл.
78 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
79 Церковник Стефанія 2008 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
80 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
81 Чебанов Леонід 2003 р.н. Бровари,Київська обл.
82 Чорномиз Віталій 1965 р.н. 1 Київ,м. Київ
83 Шевчик Валерій 1988 р.н. Бровари,Київська обл.
84 Шишкін Микола 1994 р.н. Бровари,Київська обл.
85 Шкатов Данило 1994 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
86 Шкварько Іван 2003 р.н. Яготин,Київська обл.
87 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#239 Клeстов Андрій 29 80 Єленич Владислав

Пiвфiнал

#237 Клeстов Андрій 60 40 Галушко Олег
#238 Єленич Владислав 60 55 Білозеров Дмитро

1/4 финалу

#233 Клeстов Андрій 60 16 Гоменюк Нікіта
#234 Галушко Олег 60 51 Дихан Олександр
#235 Єленич Владислав 60 44 Радіонов Павло
#236 Осичнюк Максим 32 60 Білозеров Дмитро

1/8 финалу

#225 Клeстов Андрій 60 24 Часовников Максим
#226 Козачек Костянтин 32 60 Гоменюк Нікіта
#227 Галушко Олег 60 32 Семко Юрій
#228 Дихан Олександр 60 50 Прохоренко Владислав
#229 Єленич Владислав 60 50 Тарновецький Ярослав
#230 Радіонов Павло 60 42 Смірнов Юрій
#231 Осичнюк Максим 60 23 Непийпиво Ілля
#232 Жданов Федір 28 60 Білозеров Дмитро

1/16 фіналу

#209 Клeстов Андрій 60 35 Коваленко Сергій
#210 Часовников Максим 60 29 Коваленко Анастасія
#211 Козачек Костянтин 60 28 Маслянка Олександр
#212 Гоменюк Нікіта 60 12 Гаркуша Сергій
#213 Галушко Олег 60 37 Ковальов Ігoр
#214 Семко Юрій 60 36 Матвійчук Артем
#215 Сивохін Микола 47 60 Дихан Олександр
#216 Прохоренко Владислав 60 43 Жданов Данило
#217 Гарасимчук Ігор 21 60 Єленич Владислав
#218 Тарновецький Ярослав 60 38 Гуменюк Дмитро
#219 Булава Андрій 35 60 Радіонов Павло
#220 Петраш Сергій 47 60 Смірнов Юрій
#221 Осичнюк Максим 60 47 Осипенко Дмитро
#222 Непийпиво Ілля 60 47 Мостовий Артур
#223 Жданов Федір 60 41 Мельников Ігор
#224 Родіонов Андрій 5 60 Білозеров Дмитро

Нижня сітка, тур 4

#193 Мостовий Артур 50 35 Перкун Володимир
#194 Шкварько Іван 49 51 Маслянка Олександр
#195 Гранкін Ярослав 16 50 Єленич Владислав
#196 Возний Мирослав 30 50 Осипенко Дмитро
#197 Васілова Яна 9 50 Білозеров Дмитро
#198 Белих Олександр 42 50 Жданов Данило
#199 Цілик Сергій 27 50 Дихан Олександр
#200 Мельников Ігор 50 41 Жуковський Єгор
#201 Гаркуша Сергій 50 34 Онищенко Архип
#202 Сленчка Павло 28 50 Матвійчук Артем
#203 Данильченко Кирило 40 50 Гуменюк Дмитро
#204 Коваленко Анастасія 50 14 Завгородня Єлизавета
#205 Смірнов Юрій 50 34 Гасімов Рамін
#206 Коваленко Сергій 50 27 Малиш Юрій
#207 Король Геннадій 30 50 Ковальов Ігoр
#208 Сидоренко Микола 27 50 Радіонов Павло

Нижня сітка, тур 3

#177 Мостовий Артур 40 5 Заболотний Віталій
#178 Кучеренко Іван 33 40 Шкварько Іван
#179 Гранкін Ярослав 40 36 Шевчик Валерій
#180 Король Максим 0 40 Возний Мирослав
#181 Бірюкович Денис 19 40 Васілова Яна
#182 Бойко Семен 37 40 Белих Олександр
#183 Цілик Сергій 40 21 Юрочкін Петро
#184 Мельников Ігор 40 32 Богуславський Ігнат
#185 Жигайлова Любов 15 40 Гаркуша Сергій
#186 Сленчка Павло 40 32 Скочук Марія
#187 Данильченко Кирило 40 33 Вишневський Владислав
#188 Заболотний Богдан 15 40 Коваленко Анастасія
#189 Головенко Валерій 15 40 Смірнов Юрій
#190 Коваленко Сергій 40 30 Ковальов Андрій
#191 Колесник Роман 13 40 Король Геннадій
#192 Кучеренко Дмитро 22 40 Сидоренко Микола

Нижня сітка, тур 2

#129 Мостовий Артур 40 32 Кучер Михайло
#131 Кучеренко Іван 40 37 Бриж Іван
#132 Конькова Ірина 37 40 Шкварько Іван
#133 Горячев Дмитро 20 40 Гранкін Ярослав
#136 Ткаченко Вадим 22 40 Возний Мирослав
#137 Бірюкович Денис 40 23 Возний Максим
#139 Чебанов Леонід 17 40 Бойко Семен
#140 Ковтун Валерій 35 40 Белих Олександр
#141 Каплий Ала 33 40 Цілик Сергій
#142 Тарасенко Дмитро 23 40 Юрочкін Петро
#144 Білозьоров Владислав 10 40 Богуславський Ігнат
#145 Дяченко Давід 14 40 Жигайлова Любов
#147 Сахаров Віталій 11 40 Сленчка Павло
#148 Козаков Дмитро -1 0 Скочук Марія
#149 Гуменюк Леонід 13 40 Данильченко Кирило
#150 Шишкін Микола 13 40 Вишневський Владислав
#152 Кальмус Ілля 23 40 Коваленко Анастасія
#153 Головенко Валерій 40 0 Воєводін Максим
#155 Шкатов Данило -1 0 Коваленко Сергій
#156 Ковальов Андрій 40 21 Чорномиз Віталій
#157 Колесник Роман 40 38 Церковник Стефанія
#158 Осипенко Петро 29 40 Король Геннадій
#160 Байдуж Олександр 21 40 Сидоренко Микола

Верхня сітка, тур 2

#161 Клeстов Андрій 50 32 Жуковський Єгор
#162 Дихан Олександр 45 50 Часовников Максим
#163 Козачек Костянтин 50 42 Жданов Данило
#164 Гоменюк Нікіта 50 27 Білозеров Дмитро
#165 Галушко Олег 50 36 Осипенко Дмитро
#166 Семко Юрій 50 43 Єленич Владислав
#167 Маслянка Олександр 18 50 Сивохін Микола
#168 Прохоренко Владислав 50 21 Перкун Володимир
#169 Радіонов Павло 0 50 Гарасимчук Ігор
#170 Ковальов Ігoр 38 50 Тарновецький Ярослав
#171 Булава Андрій 50 20 Малиш Юрій
#172 Гасімов Рамін 39 50 Петраш Сергій
#173 Осичнюк Максим 50 47 Завгородня Єлизавета
#174 Гуменюк Дмитро 40 50 Непийпиво Ілля
#175 Жданов Федір 50 42 Матвійчук Артем
#176 Онищенко Архип 22 50 Родіонов Андрій

Верхня сітка, тур 1

#65 Клeстов Андрій 50 24 Сидоренко Микола
#66 Жуковський Єгор 50 43 Кучеренко Дмитро
#67 Дихан Олександр 50 19 Король Геннадій
#68 Церковник Стефанія 19 50 Часовников Максим
#69 Козачек Костянтин 50 32 Чорномиз Віталій
#70 Коваленко Сергій 47 50 Жданов Данило
#71 Гоменюк Нікіта 50 15 Смірнов Юрій
#72 Воєводін Максим 15 50 Білозеров Дмитро
#73 Галушко Олег 50 45 Коваленко Анастасія
#74 Осипенко Дмитро 50 19 Заболотний Богдан
#75 Семко Юрій 50 37 Вишневський Владислав
#76 Данильченко Кирило 24 50 Єленич Владислав
#77 Скочук Марія 38 50 Маслянка Олександр
#78 Сивохін Микола 50 29 Сленчка Павло
#79 Гаркуша Сергій 28 50 Прохоренко Владислав
#80 Жигайлова Любов 37 50 Перкун Володимир
#81 Радіонов Павло 50 39 Богуславський Ігнат
#82 Гарасимчук Ігор 50 46 Мельников Ігор
#83 Юрочкін Петро 46 50 Ковальов Ігoр
#84 Цілик Сергій 18 50 Тарновецький Ярослав
#85 Булава Андрій 50 39 Белих Олександр
#86 Бойко Семен 29 50 Малиш Юрій
#87 Гасімов Рамін 50 41 Васілова Яна
#88 Возний Максим 28 50 Петраш Сергій
#89 Осичнюк Максим 50 29 Возний Мирослав
#90 Завгородня Єлизавета 50 0 Король Максим
#91 Гуменюк Дмитро 50 38 Шевчик Валерій
#92 Гранкін Ярослав 4 50 Непийпиво Ілля
#93 Жданов Федір 50 15 Шкварько Іван
#94 Матвійчук Артем 50 36 Бриж Іван
#95 Онищенко Архип 50 25 Заболотний Віталій
#96 Кучер Михайло 28 50 Родіонов Андрій

Перший тур

#2 Сидоренко Микола 50 36 Мостовий Артур
#6 Кучеренко Іван 44 50 Король Геннадій
#7 Церковник Стефанія 50 42 Конькова Ірина
#10 Горячев Дмитро 37 50 Чорномиз Віталій
#15 Ткаченко Вадим 39 50 Воєводін Максим
#18 Бірюкович Денис 20 50 Коваленко Анастасія
#22 Чебанов Леонід 11 50 Вишневський Владислав
#23 Ковтун Валерій 36 50 Данильченко Кирило
#26 Каплий Ала 36 50 Маслянка Олександр
#27 Сивохін Микола 50 22 Тарасенко Дмитро
#31 Жигайлова Любов 50 9 Білозьоров Владислав
#34 Богуславський Ігнат 50 46 Дяченко Давід
#38 Сахаров Віталій 22 50 Ковальов Ігoр
#39 Цілик Сергій 0 -1 Козаков Дмитро
#42 Гуменюк Леонід 35 50 Белих Олександр
#43 Бойко Семен 50 24 Шишкін Микола
#47 Кальмус Ілля 43 50 Возний Максим
#50 Возний Мирослав 50 38 Головенко Валерій
#54 Шкатов Данило -1 0 Шевчик Валерій
#55 Ковальов Андрій 32 50 Гранкін Ярослав
#58 Колесник Роман 40 50 Шкварько Іван
#59 Матвійчук Артем 50 20 Осипенко Петро
#63 Кучер Михайло 50 33 Байдуж Олександр
##238 Пiвфiнал
Єленич Владислав
Білозеров Дмитро
##237 Пiвфiнал
Клeстов Андрій
Галушко Олег
##236 1/4 финалу
Осичнюк Максим
Білозеров Дмитро
##234 1/4 финалу
Галушко Олег
Дихан Олександр
##233 1/4 финалу
Клeстов Андрій
Гоменюк Нікіта
##231 1/8 финалу
Осичнюк Максим
Непийпиво Ілля
##230 1/8 финалу
Радіонов Павло
Смірнов Юрій
##227 1/8 финалу
Галушко Олег
Семко Юрій
##225 1/8 финалу
Клeстов Андрій
Часовников Максим
##222 1/16 фіналу
Непийпиво Ілля
Мостовий Артур
##219 1/16 фіналу
Булава Андрій
Радіонов Павло
##216 1/16 фіналу
Прохоренко Владислав
Жданов Данило
##215 1/16 фіналу
Сивохін Микола
Дихан Олександр
##214 1/16 фіналу
Семко Юрій
Матвійчук Артем
##203 Нижня сітка, тур 4
Данильченко Кирило
Гуменюк Дмитро
##200 Нижня сітка, тур 4
Мельников Ігор
Жуковський Єгор
##197 Нижня сітка, тур 4
Васілова Яна
Білозеров Дмитро
##193 Нижня сітка, тур 4
Мостовий Артур
Перкун Володимир
##191 Нижня сітка, тур 3
Колесник Роман
Король Геннадій
##188 Нижня сітка, тур 3
Заболотний Богдан
Коваленко Анастасія
##185 Нижня сітка, тур 3
Жигайлова Любов
Гаркуша Сергій
##183 Нижня сітка, тур 3
Цілик Сергій
Юрочкін Петро
##182 Нижня сітка, тур 3
Бойко Семен
Белих Олександр
##181 Нижня сітка, тур 3
Бірюкович Денис
Васілова Яна
##178 Нижня сітка, тур 3
Кучеренко Іван
Шкварько Іван
##168 Верхня сітка, тур 2
Прохоренко Владислав
Перкун Володимир
##166 Верхня сітка, тур 2
Семко Юрій
Єленич Владислав
##161 Верхня сітка, тур 2
Клeстов Андрій
Жуковський Єгор
##145 Нижня сітка, тур 2
Дяченко Давід
Жигайлова Любов
##141 Нижня сітка, тур 2
Каплий Ала
Цілик Сергій
##139 Нижня сітка, тур 2
Чебанов Леонід
Бойко Семен
##131 Нижня сітка, тур 2
Кучеренко Іван
Бриж Іван
##85 Верхня сітка, тур 1
Булава Андрій
Белих Олександр
##82 Верхня сітка, тур 1
Гарасимчук Ігор
Мельников Ігор
##77 Верхня сітка, тур 1
Скочук Марія
Маслянка Олександр
##75 Верхня сітка, тур 1
Семко Юрій
Вишневський Владислав
##74 Верхня сітка, тур 1
Осипенко Дмитро
Заболотний Богдан
##59 Перший тур
Матвійчук Артем
Осипенко Петро
##22 Перший тур
Чебанов Леонід
Вишневський Владислав
##18 Перший тур
Бірюкович Денис
Коваленко Анастасія
##7 Перший тур
Церковник Стефанія
Конькова Ірина

Місце 1

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.

Місце 2

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 3-4

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.
Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 5-8

Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.
Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 9-16

Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Прохоренко Владислав Київ,м. Київ
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Смірнов Юрій Київ,м. Київ
Тарновецький Ярослав Чернівці,Чернівецька обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 17-32

Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гарасимчук Ігор Львів,Львівська обл.
Гаркуша Сергій Біла Церква,Київська обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Коваленко Анастасія Кременчук,Полтавська обл.
Коваленко Сергій Київ,м. Київ
Ковальов Ігoр Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Маслянка Олександр Київ,м. Київ
Матвійчук Артем Київ,м. Київ
Мельников Ігор Київ,м. Київ
Мостовий Артур Дніпро,Дніпропетровська обл.
Осипенко Дмитро Київ,м. Київ
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.
Сивохін Микола Київ,м. Київ

Місце 33-48

Белих Олександр Харків,Харківська обл.
Васілова Яна Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Возний Мирослав Тараща,Київська обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Гранкін Ярослав Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Данильченко Кирило Херсон,Херсонська обл.
Жуковський Єгор Рівне,Рівненська обл.
Завгородня Єлизавета Кропивницький,Кіровоградська обл.
Король Геннадій Київ,м. Київ
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.
Сидоренко Микола Харків,Харківська обл.
Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.
Цілик Сергій Київ,м. Київ
Шкварько Іван Яготин,Київська обл.

Місце 49-64

Богуславський Ігнат Павлоград,Дніпропетровська обл.
Бойко Семен Одеса,Одеська обл.
Бірюкович Денис Київ,м. Київ
Вишневський Владислав Київ,м. Київ
Головенко Валерій Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Жигайлова Любов Київ,м. Київ
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Ковальов Андрій Київ,м. Київ
Колесник Роман Бровари,Київська обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Кучеренко Іван Павлоград,Дніпропетровська обл.
Кучеренко Дмитро Павлоград,Дніпропетровська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.
Шевчик Валерій Бровари,Київська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 65-87

Байдуж Олександр Дніпро,Дніпропетровська обл.
Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Білозьоров Владислав Кременчук,Полтавська обл.
Возний Максим Тараща,Київська обл.
Воєводін Максим Київ,м. Київ
Горячев Дмитро Бровари,Київська обл.
Гуменюк Леонід Ковель,Волинська обл.
Дяченко Давід Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Кальмус Ілля Дніпро,Дніпропетровська обл.
Каплий Ала Дніпро,Дніпропетровська обл.
Ковтун Валерій Київ,м. Київ
Конькова Ірина Київ,м. Київ
Кучер Михайло Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Осипенко Петро Київ,м. Київ
Сахаров Віталій Крюківщина,Київська обл.
Тарасенко Дмитро Біла Церква,Київська обл.
Ткаченко Вадим Бориспіль,Київська обл.
Церковник Стефанія Ужгород,Закарпатська обл.
Чебанов Леонід Бровари,Київська обл.
Чорномиз Віталій Київ,м. Київ
Шишкін Микола Бровари,Київська обл.

Технічна поразка

Козаков Дмитро Нікополь,Дніпропетровська обл.
Шкатов Данило Дніпро,Дніпропетровська обл.
Міста ×28
pts. avg. best
1 Хмельницький 1 41.50 5 5
2 Полтава 1 39.50 9 9
3 Львів 2 37.50 13 9
4 Одеса 7 36.07 21.29 1
5 Вінниця 1 35.50 17 17
6 Кропивницький 2 34.50 19 5
7 Івано-Франківськ 2 31.50 25 17
8 Харків 4 29.50 29 17
9 Ужгород 4 29.50 30.5 3
10 Київ 22 27.68 33.41 2
11 Рівне 1 27.50 33 33
12 Яготин 1 27.50 33 33
13 Костянтинівка 1 27.50 33 33
14 Херсон 1 27.50 33 33
15 Чернівці 5 26.70 34.6 9
16 Кривий Ріг 6 25.50 37 9
17 Кременчук 2 23.50 41 17
18 Біла Церква 2 23.50 41 17
19 Павлоград 3 19.50 49 49
20 Крюківщина 2 19.50 49 33
21 Тараща 2 19.50 49 33
22 Могилів-Подільський 1 19.50 49 49
23 Бровари 5 14.70 58.6 49
24 Дніпро 5 14.00 42.4 0
25 Бориспіль 1 11.50 65 65
26 Ковель 1 11.50 65 65
27 Черкаси 1 11.50 65 65
28 Нікополь 1 0.00 0 0

Регіони ×18
pts. avg. best
1 Хмельницька обл. 1 41.50 5 5
2 Львівська обл. 2 37.50 13 9
3 Одеська обл. 7 36.07 21.29 1
4 Кіровоградська обл. 2 34.50 19 5
5 Івано-Франківська обл. 2 31.50 25 17
6 Харківська обл. 4 29.50 29 17
7 Закарпатська обл. 4 29.50 30.5 3
8 Полтавська обл. 3 28.83 30.33 9
9 м. Київ 22 27.68 33.41 2
10 Донецька обл. 1 27.50 33 33
11 Вінницька обл. 2 27.50 33 17
12 Рівненська обл. 1 27.50 33 33
13 Херсонська обл. 1 27.50 33 33
14 Чернівецька обл. 5 26.70 34.6 9
15 Дніпропетровська обл. 15 18.77 38.73 0
16 Київська обл. 13 18.27 51.46 17
17 Волинська обл. 1 11.50 65 65
18 Черкаська обл. 1 11.50 65 65