Кубок України - Кубок БК "Абриколь", серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда"

 Україна, Тернопіль, Абриколь, вул. 15-го Квітня, 6

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: П‘ятниця 12 січня 2024 р.

Закінчення: Неділя 14 січня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR



Участники змагань:

спортсменів - 36
Кандидат в майстри спорту України×14
Перший розряд×3
Майстер спорту України×4
міст - 11
Тернопіль×12
Львів×5
Чернівці×4
Чортків×3
Хмельницький×3
Ужгород×2
Вінниця×2
Київ×2
×1: Рубіжне, Полтава, Золочів
регіонів - 9
Тернопільська обл.×15
Львівська обл.×6
Чернівецька обл.×4
Хмельницька обл.×3
Закарпатська обл.×2
Вінницька обл.×2
м. Київ×2
×1: Луганська обл., Полтавська обл.

Кубку України 2024

Кубку БК «Абриколь»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда»

 

                  12-14 січня 2024 р.                    місто Тернопіль , БК "Абриколь"

 

1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Кубку покладається на більярдний клуб «Абріколь», відокремлений підрозділ ФСБУ у Тернопільскій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення. У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія. Головний суддя  - Ігор Ковтун суддя МК.

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку за тел. +38 (050) 715-50-48.

Реєстрація на змагання закінчується 12 січня 2024 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +38 (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

 4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

 

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку.

Жеребкування Кубку буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

2) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

3) Прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

  1000 грн.

 

 

7. Програма змагань

12 січня 2024 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

13 січня 2024 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор.

14 січня 2024 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються  - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 20.000 гривень + 50% благодійних внесків  та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 місце – 35% 

2 місце – 25% 

3-4 місця – 10% 

5-8 місця – 5% 

    Благодійний фонд

  50% внесків -  на потреби ЗСУ. 

9. Місце проведення змагань

 Спортивно – більярдний клуб «Абриколь», м. Тернопіль, вул. 15 Квітня 6.

 

10. Розміщення учасників змагань

Поселення спортсменів:

Готельний комплекс «Диканька». 

Адреса :м.Тернопіль  вул.15 Квітня ,3А . тел. :(0352)42-14-14

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

1 123 Андрій 1999 р.н. Львів,Львівська обл.
2 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
3 Головатюк Віталій 1990 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
4 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
5 Гринюк Михайло 1999 р.н. Київ,м. Київ
6 Гряділь Володимир 1976 р.н. Золочів,Львівська обл.
7 Гуденко Микола 1998 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
8 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
9 Дрозда Олександр 1982 р.н. КМСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
10 Дударчук Сергій 1985 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
11 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
12 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
13 Зимак Микола 1960 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
14 Калявський Віталій 1997 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
15 Канічук Артур 1999 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
16 Капшієнко Сергій 1988 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
17 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
18 Малахова Юлія 2001 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
19 Махітко Євген 1999 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
20 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
21 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
22 Петрушка Михайло 1998 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
23 Пилипчук Олександр 2005 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
24 Погинайко Олександр 1994 р.н. 1 Хмельницький,Хмельницька обл.
25 Поселюжний Юрій 1995 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
26 Притуленко Володимир 1987 р.н. КМСУ Рубіжне,Луганська обл.
27 Свист Віталій 1998 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
28 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
29 Сенів Віталій 2011 р.н. 1 р. Тернопіль,Тернопільська обл.
30 Сеник Андрій 1991 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
31 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
32 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
33 Хмель Олександр 1974 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
34 Церковник Стефанія 2008 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
35 Чайка Захар 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
36 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.

Фінал

#119 Петраш Сергій 5 3 Семко Юрій

Пiвфiнал

#117 Непийпиво Ілля 1 5 Петраш Сергій
#118 Дрозда Олександр 1 5 Семко Юрій

1/4 финалу

#113 Непийпиво Ілля 5 0 Петрушка Михайло
#114 Свист Віталій 1 5 Петраш Сергій
#115 Дрозда Олександр 5 2 Гуменюк Дмитро
#116 Семко Юрій 5 0 Сеник Андрій

1/8 финалу

#105 Непийпиво Ілля 5 3 Зимак Микола
#106 Скочук Марія 3 5 Петрушка Михайло
#107 Король Максим 2 5 Свист Віталій
#108 Петраш Сергій 5 2 Калявський Віталій
#109 Гуденко Микола 2 5 Дрозда Олександр
#110 Сеник Володимир 2 5 Гуменюк Дмитро
#111 Семко Юрій 5 1 Сенів Віталій
#112 Булава Андрій 0 5 Сеник Андрій

Нижня сітка, тур 4

#97 Махітко Євген 0 4 Свист Віталій
#98 Петрушка Михайло 4 2 Гречін Олександр
#99 Малахова Юлія 0 4 Сеник Андрій
#100 123 Андрій 0 4 Калявський Віталій
#101 Гринюк Михайло 1 4 Дрозда Олександр
#102 Чайка Мар'ян 2 4 Зимак Микола
#103 Сенів Віталій 4 3 Чайка Захар
#104 Погинайко Олександр 3 4 Гуменюк Дмитро

Нижня сітка, тур 3

#89 Махітко Євген 4 0 Притуленко Володимир
#90 Пилипчук Олександр 2 4 Петрушка Михайло
#91 Малахова Юлія 4 0 Заболотний Богдан
#92 Капшієнко Сергій 0 4 123 Андрій
#93 Гринюк Михайло 4 0 Заболотний Віталій
#94 Чайка Мар'ян 4 2 Поселюжний Юрій
#95 Церковник Стефанія 0 4 Сенів Віталій
#96 Погинайко Олександр 4 1 Гряділь Володимир

Нижня сітка, тур 2

#65 Канічук Артур 2 4 Махітко Євген
#72 Хмель Олександр 1 4 123 Андрій
#73 Гринюк Михайло 4 1 Головатюк Віталій
#80 Гряділь Володимир 4 3 Дударчук Сергій

Верхня сітка, тур 2

#81 Непийпиво Ілля 4 2 Калявський Віталій
#82 Сеник Андрій 3 4 Скочук Марія
#83 Гречін Олександр 3 4 Король Максим
#84 Свист Віталій 0 4 Петраш Сергій
#85 Гуменюк Дмитро 2 4 Гуденко Микола
#86 Чайка Захар 2 4 Сеник Володимир
#87 Семко Юрій 4 1 Зимак Микола
#88 Дрозда Олександр 2 4 Булава Андрій

Верхня сітка, тур 1

#33 Непийпиво Ілля 4 0 Дударчук Сергій
#34 Погинайко Олександр 3 4 Калявський Віталій
#35 Сеник Андрій 4 0 Сенів Віталій
#36 Церковник Стефанія 0 4 Скочук Марія
#37 Гречін Олександр 4 0 Поселюжний Юрій
#38 Чайка Мар'ян 0 4 Король Максим
#39 Заболотний Віталій 0 4 Свист Віталій
#40 Головатюк Віталій 1 4 Петраш Сергій
#41 Гуменюк Дмитро 4 2 123 Андрій
#42 Капшієнко Сергій 2 4 Гуденко Микола
#43 Заболотний Богдан 1 4 Чайка Захар
#44 Малахова Юлія 0 4 Сеник Володимир
#45 Семко Юрій 4 1 Петрушка Михайло
#46 Пилипчук Олександр 0 4 Зимак Микола
#47 Притуленко Володимир 0 4 Дрозда Олександр
#48 Махітко Євген 2 4 Булава Андрій

Перший тур

#2 Канічук Артур 1 4 Дударчук Сергій
#15 Головатюк Віталій 4 1 Хмель Олександр
#18 123 Андрій 4 2 Гринюк Михайло
#31 Гряділь Володимир 2 4 Махітко Євген
##118 Пiвфiнал
Дрозда Олександр
Семко Юрій
##117 Пiвфiнал
Непийпиво Ілля
Петраш Сергій
##116 1/4 финалу
Семко Юрій
Сеник Андрій
##115 1/4 финалу
Дрозда Олександр
Гуменюк Дмитро
##111 1/8 финалу
Семко Юрій
Сенів Віталій
##110 1/8 финалу
Сеник Володимир
Гуменюк Дмитро
##109 1/8 финалу
Гуденко Микола
Дрозда Олександр
##106 1/8 финалу
Скочук Марія
Петрушка Михайло
##97 Нижня сітка, тур 4
Махітко Євген
Свист Віталій
##85 Верхня сітка, тур 2
Гуменюк Дмитро
Гуденко Микола
##84 Верхня сітка, тур 2
Свист Віталій
Петраш Сергій
##83 Верхня сітка, тур 2
Гречін Олександр
Король Максим
##82 Верхня сітка, тур 2
Сеник Андрій
Скочук Марія
##44 Верхня сітка, тур 1
Малахова Юлія
Сеник Володимир
##43 Верхня сітка, тур 1
Заболотний Богдан
Чайка Захар

Місце 1

Петраш Сергій Київ,м. Київ

Місце 2

Семко Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 3-4

Дрозда Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.

Місце 5-8

Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Петрушка Михайло Тернопіль,Тернопільська обл.
Свист Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.
Сеник Андрій Тернопіль,Тернопільська обл.

Місце 9-16

Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гуденко Микола Львів,Львівська обл.
Зимак Микола Чортків,Тернопільська обл.
Калявський Віталій Львів,Львівська обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Сенів Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 17-24

123 Андрій Львів,Львівська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Гринюк Михайло Київ,м. Київ
Малахова Юлія Тернопіль,Тернопільська обл.
Махітко Євген Тернопіль,Тернопільська обл.
Погинайко Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Чайка Захар Чортків,Тернопільська обл.
Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.

Місце 25-32

Гряділь Володимир Золочів,Львівська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Капшієнко Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Пилипчук Олександр Тернопіль,Тернопільська обл.
Поселюжний Юрій Тернопіль,Тернопільська обл.
Притуленко Володимир Рубіжне,Луганська обл.
Церковник Стефанія Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 33-36

Головатюк Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.
Дударчук Сергій Тернопіль,Тернопільська обл.
Канічук Артур Тернопіль,Тернопільська обл.
Хмель Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Міста ×11
pts. avg. best
1 Київ 2 23.00 9 1
2 Полтава 1 18.00 3 3
3 Львів 5 13.60 10.8 2
4 Вінниця 2 11.00 15 5
5 Чортків 3 10.67 14.33 9
6 Хмельницький 3 10.67 17.67 3
7 Ужгород 2 10.00 17 9
8 Чернівці 4 10.00 17 9
9 Тернопіль 12 9.50 18 5
10 Рубіжне 1 8.00 25 25
11 Золочів 1 8.00 25 25

Регіони ×9
pts. avg. best
1 м. Київ 2 23.00 9 1
2 Полтавська обл. 1 18.00 3 3
3 Львівська обл. 6 12.67 13.17 2
4 Вінницька обл. 2 11.00 15 5
5 Хмельницька обл. 3 10.67 17.67 3
6 Закарпатська обл. 2 10.00 17 9
7 Чернівецька обл. 4 10.00 17 9
8 Тернопільська обл. 15 9.73 17.27 5
9 Луганська обл. 1 8.00 25 25