Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Снукер"

 Україна, Київ, Лідер, вул. Семена Скляренко, 5

Дисципліна: Снукер

Початок: Субота 24 лютого 2024 р.

Закінчення: Понеділок 26 лютого 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Кориненко Руслан, НК, UKR Київ



Участники змагань:

спортсменів - 21
Кандидат в майстри спорту України×4
Перший розряд×1
Майстер спорту України міжнародного класу×1
Другий юнацький розряд×2
Другий розряд×1
Майстер спорту України×5
міст - 7
Київ×12
Львів×3
Дніпро×2
×1: Кропивницький, Вінниця, Червоноград, Васильків
регіонів - 6
м. Київ×12
Львівська обл.×4
Дніпропетровська обл.×2
×1: Кіровоградська обл., Київська обл., Вінницька обл.

Кубок України 2024 серед чоловіків та жінок

Снукер
 
23-26 лютого 2024 року
м. Київ, БК «Лідер»

 

1.Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань – Кориненко Руслан суддя НК

3. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

4. Формат проведення змагань

Проводиться за Європейською системою (Double Elimination), до 2-х поразок
Посів за рейтингом ФСБУ
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників. 

Вживання учасниками алкогольних напоїв ЗАБОРОНЕНО.
Куріння протягом матчу ЗАБОРОНЕНО.

Час прибуття спортсмена до місця проведення змагань.
Зустрічі починаються за чітко встановленим розкладом.
Запізнення неприпустимі!

Спортсмену необхідно бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до часу початку його зустрічі зазначеного в розкладі та повідомити про це суддю змагань (тому що можливе зміщення в раніше заявленому розкладі).

Запізнення:
На 15 хвилин - автоматична поразка у фреймі.
На 30 хвилин - автоматична поразка в матчі.
У разі нез'явлення – дискваліфікація. За виключення випадків з обставинами непереборної сили або форс-мажорними, заздалегідь попередивши Головного суддю змагань, та надав відповідну інформацію.

Час відраховується з моменту виклику гравця до столу.

Кожному спортсменові дається 5 хвилин на розминку перед початком зустрічі. У разі запізнення, гравець повинен почати зустріч без розминки.

Куріння протягом матчу ЗАБОРОНЕНО.

Ігровий день розбитий на сесії з певним інтервалом на матч (з урахуванням 5 хвилин розминки). Якщо зустріч не закінчилася, а до початку наступної сесії залишилося менше 30 хв. Головний суддя приймає рішення про продовження зустрічі.
Якщо зустріч зупиняється - гравці чекають (не залишають місце проведення змагань). Зустріч буде дограна за рішенням Головного судді.

 5. Заявки

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом безпосередньо Головному судді змагань.

 Реєстрація на змагання завершується 23 лютого 17:00, після чого Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.

6. Форма одягу

Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет, краватка-метелик обов’язково.

7. Благодійні внески

Сума благодійних внесків для всіх учасників складає 1000 грн.
300 грн. з благодійного внеску йдуть на допомогу ЗСУ.

8. Програма змагань

23 лютого 2024 р.

18:00 - жеребкування

24 лютого 2024 р.
13:00 – відкриття змагань
11:00 – 21:00–  відбіркові змагання

25 лютого 2024 р.
11:00 – 21:00–  відбіркові змагання

26 лютого 2024 р.
11:00 – 20:00 – зустрічі плей-оф, півфінали, фінал

Залежно від кількості учасників програма змагань може змінюватися.

9. Нагородження та призовий фонд

Призовий фонд змагань становить 30 000 грн. 
Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

Розподіл призового фонду:
1 місце – 10000 грн.
2 місце – 7000 грн.
3-4 місце – 4000 грн.
5-8 місце – 1000 грн.

У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподіллено на чотири призових місця.

Вищий брейк - 1000 грн.

 

10. Місце проведення змагань

БК «Лідер»
м.Київ
вул. Скляренка, 5
тел.: (044) 467-65-23, (093) 223-16-36

1 Ібрагім Самір 1981 р.н. Київ,м. Київ
2 Байдала Кирил 2006 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
3 Блакита Роман 2008 р.н. 1 Васильків,Київська обл.
4 Борисенко Владислав 1993 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
5 Вишневський Владислав 1998 р.н. МСУМК Київ,м. Київ
6 Доб'є Дмитро 1992 р.н. 2юн Київ,м. Київ
7 Донін Єгор 2009 р.н. 2 Дніпро,Дніпропетровська обл.
8 Захаров Олександр 1990 р.н. Київ,м. Київ
9 Касьянов Олександр 1970 р.н. МСУ Київ,м. Київ
10 Лі Тан 1983 р.н. Київ,м. Київ
11 Лагодзинський Матвій 2010 р.н. МСУ Київ,м. Київ
12 Левицький Андрій 2009 р.н. 2юн Київ,м. Київ
13 Луговий Денис 1986 р.н. Київ,м. Київ
14 Осипенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
15 Пахота Дмитро 1993 р.н. Львів,Львівська обл.
16 Петрусь Степан 1961 р.н. Червоноград,Львівська обл.
17 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
18 Сидоренко Петро 2007 р.н. МСУ Київ,м. Київ
19 Хмелевський Денис 1995 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
20 Шашина Дар'я 2007 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
21 Шульга Андрій 1990 р.н. КМСУ Київ,м. Київ

Фінал

59 Хмелевський Денис 5 4 Сидоренко Петро

Пiвфiнал

57 Вишневський Владислав 2 4 Хмелевський Денис
58 Сидоренко Петро 4 1 Байдала Кирил

1/4 финалу

53 Вишневський Владислав 4 1 Касьянов Олександр
54 Хмелевський Денис 4 1 Шульга Андрій
55 Сидоренко Петро 4 1 Лі Тан
56 Лагодзинський Матвій 2 4 Байдала Кирил

Нижня сітка, тур 4

49 Левицький Андрій 0 3 Лі Тан
50 Захаров Олександр 1 3 Байдала Кирил
51 Ібрагім Самір 1 3 Касьянов Олександр
52 Блакита Роман 1 3 Шульга Андрій

Нижня сітка, тур 3

45 Левицький Андрій 3 0 Осипенко Дмитро
46 Семко Юрій 0 3 Захаров Олександр
47 Луговий Денис 0 3 Ібрагім Самір
48 Блакита Роман 3 0 Донін Єгор

Нижня сітка, тур 2

33 Пахота Дмитро 0 3 Левицький Андрій
35 Петрусь Степан 0 3 Семко Юрій
36 Захаров Олександр 3 0 Шашина Дар'я
37 Доб'є Дмитро 1 3 Луговий Денис
40 Донін Єгор 3 1 Борисенко Владислав

Верхня сітка, тур 2

41 Вишневський Владислав 3 0 Байдала Кирил
42 Лі Тан 1 3 Хмелевський Денис
43 Сидоренко Петро 3 1 Шульга Андрій
44 Касьянов Олександр 0 3 Лагодзинський Матвій

Верхня сітка, тур 1

17 Вишневський Владислав 3 0 Борисенко Владислав
18 Блакита Роман 0 3 Байдала Кирил
19 Лі Тан 3 0 Ібрагім Самір
20 Луговий Денис 0 3 Хмелевський Денис
21 Сидоренко Петро 3 0 Шашина Дар'я
22 Шульга Андрій 3 0 Семко Юрій
23 Осипенко Дмитро 1 3 Касьянов Олександр
24 Левицький Андрій 2 3 Лагодзинський Матвій

Перший тур

2 Пахота Дмитро 0 3 Борисенко Владислав
6 Ібрагім Самір 3 0 Петрусь Степан
7 Луговий Денис 3 1 Захаров Олександр
10 Шашина Дар'я 3 0 Доб'є Дмитро
15 Донін Єгор 1 3 Левицький Андрій
#58 Пiвфiнал
Сидоренко Петро
Байдала Кирил
#55 1/4 финалу
Сидоренко Петро
Лі Тан
#54 1/4 финалу
Хмелевський Денис
Шульга Андрій
#53 1/4 финалу
Вишневський Владислав
Касьянов Олександр
#52 Нижня сітка, тур 4
Блакита Роман
Шульга Андрій
#51 Нижня сітка, тур 4
Ібрагім Самір
Касьянов Олександр
#50 Нижня сітка, тур 4
Захаров Олександр
Байдала Кирил
#48 Нижня сітка, тур 3
Блакита Роман
Донін Єгор
#47 Нижня сітка, тур 3
Луговий Денис
Ібрагім Самір
#46 Нижня сітка, тур 3
Семко Юрій
Захаров Олександр
#44 Верхня сітка, тур 2
Касьянов Олександр
Лагодзинський Матвій
#43 Верхня сітка, тур 2
Сидоренко Петро
Шульга Андрій
#41 Верхня сітка, тур 2
Вишневський Владислав
Байдала Кирил
#40 Нижня сітка, тур 2
Донін Єгор
Борисенко Владислав
#36 Нижня сітка, тур 2
Захаров Олександр
Шашина Дар'я
#35 Нижня сітка, тур 2
Петрусь Степан
Семко Юрій
#33 Нижня сітка, тур 2
Пахота Дмитро
Левицький Андрій
#23 Верхня сітка, тур 1
Осипенко Дмитро
Касьянов Олександр
#21 Верхня сітка, тур 1
Сидоренко Петро
Шашина Дар'я
#19 Верхня сітка, тур 1
Лі Тан
Ібрагім Самір
#18 Верхня сітка, тур 1
Блакита Роман
Байдала Кирил
#17 Верхня сітка, тур 1
Вишневський Владислав
Борисенко Владислав
#10 Перший тур
Шашина Дар'я
Доб'є Дмитро
#7 Перший тур
Луговий Денис
Захаров Олександр
#2 Перший тур
Пахота Дмитро
Борисенко Владислав

Місце 1

Хмелевський Денис Вінниця,Вінницька обл.

Місце 2

Сидоренко Петро Київ,м. Київ

Місце 3-4

Байдала Кирил Львів,Львівська обл.
Вишневський Владислав Київ,м. Київ

Місце 5-8

Касьянов Олександр Київ,м. Київ
Лагодзинський Матвій Київ,м. Київ
Лі Тан Київ,м. Київ
Шульга Андрій Київ,м. Київ

Місце 9-12

Ібрагім Самір Київ,м. Київ
Блакита Роман Васильків,Київська обл.
Захаров Олександр Київ,м. Київ
Левицький Андрій Київ,м. Київ

Місце 13-16

Донін Єгор Дніпро,Дніпропетровська обл.
Луговий Денис Київ,м. Київ
Осипенко Дмитро Київ,м. Київ
Семко Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 17-21

Борисенко Владислав Дніпро,Дніпропетровська обл.
Доб'є Дмитро Київ,м. Київ
Пахота Дмитро Львів,Львівська обл.
Петрусь Степан Червоноград,Львівська обл.
Шашина Дар'я Кропивницький,Кіровоградська обл.
Міста ×7
pts. avg. best
1 Вінниця 1 0.00 1 1
2 Київ 12 0.00 7.92 2
3 Васильків 1 0.00 9 9
4 Львів 3 0.00 11 3
5 Дніпро 2 0.00 15 13
6 Кропивницький 1 0.00 17 17
7 Червоноград 1 0.00 17 17

Регіони ×6
pts. avg. best
1 Вінницька обл. 1 0.00 1 1
2 м. Київ 12 0.00 7.92 2
3 Київська обл. 1 0.00 9 9
4 Львівська обл. 4 0.00 12.5 3
5 Дніпропетровська обл. 2 0.00 15 13
6 Кіровоградська обл. 1 0.00 17 17