Чемпіонат України 2024 серед чоловіків "Комбінована піраміда"

 Україна, Вінниця, Камелот, вул. Келецька 121, ТРЦ “Plaza Park”

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: П‘ятниця 2 лютого 2024 р.

Закінчення: Вівторок 6 лютого 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 79
Майстер спорту України×10
Майстер спорту України міжнародного класу×1
Кандидат в майстри спорту України×15
Перший розряд×2
Перший юнацький розряд×1
міст - 25
Вінниця×23
Одеса×8
Київ×5
Львів×5
Кропивницький×4
Житомир×4
Хмельницький×3
Немирів×3
Кривий Ріг×3
Чернівці×3
Хмільник×3
Харків×2
×1: Полтава, Кам'янське, Костянтинівка, Бровари, Ужгород, Ізмаїл, Жмеринка, Могилів-Подільський, Крюківщина, Бердянськ, Дніпро, Біла Церква, Монастирище
регіонів - 16
Вінницька обл.×31
Одеська обл.×9
м. Київ×5
Дніпропетровська обл.×5
Львівська обл.×5
Житомирська обл.×4
Кіровоградська обл.×4
Хмельницька обл.×3
Київська обл.×3
Чернівецька обл.×3
Харківська обл.×2
×1: Закарпатська обл., Донецька обл., Черкаська обл., Запорізька обл., Полтавська обл.

Чемпіонат України  2024

серед чоловіків та жінок «Комбінована піраміда»

 

                  02-06 лютого 2024 р.                    місто Вінниця , БК "Камелот"

 

 1. Мета та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Комбінована піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Комбінована піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Камелот», відокремлений підрозділ ФСБУ у Вінницькій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя: Білевич Олександр суддя НК м. Львів

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку за тел. +38 (050) 715-50-48.

Реєстрація на змагання закінчується 02 лютого 2024 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +38 (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

 

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Чоловіки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог.    

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять із 9 партій до 5 перемог.

Фінал – зустріч проходить із 11 партій до 6 перемог.

Жінки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог.

 (олімпійка), 1/2 фіналу, фінал зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

Фінал – зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

 

Зустрічі за 3 та 4 місця не проводяться обидва спортсмени нагороджуються бронзовими медалями та їм присуджується третє місце.

Жеребкування  буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

4) Прізвищу в алфавітному порядку.

 

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі. Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 6. Благодійні внески

Як і завжди, Федерація спортивного більярду України ставить за мету збір коштів на потреби ЗСУ.
Зібрані кошти буде направлено нашим захисникам з 126 бригади територіальної оборони, які під жорстким бомбардуванням, втратили все своє спорядження: балістичні пакети, екофлоу, плитоноски, взуття, одяг, турнікети.
Також ми продовжуємо допомагати Благодійному фонду підтримки протимінної діяльності, заради підтримки процесу розмінування.

Для збору коштів буде створено спеціальну скарбничку.

Як можна долучитись до збору коштів:
- 30% від стартових внесків учасників змагань буде направлено до скарбнички;
- учасники змагань можуть збільшувати власний вступний внесок, цей надлишок буде направлено до скарбнички;
- матчі Кубку України будуть транслюватись онлайн на каналах ФСБУ та BilliardNews, під час цих трансляцій буде проводитись збір коштів серед глядачів;
- в місці проведення змагань буде встановлено окрему скриньку для прийому донатів готівкою.

Наближаємо перемогу разом!

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн.

 

7. Програма змагань

02 лютого 2024 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

20:00 – жеребкування.

03 лютого 2024 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

04 лютого 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

05 лютого 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки , фінальні змагання  жінки..

15.00 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, церемонія нагородження ЖІНКИ.

06  лютого 2024 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Призовий фонд змагань становить:

Чоловіки - 65 000 гривень

1 - 17000
2 - 11000
3-4 - 6500
5-8 - 3000
9-16 - 1500

Жінки  -  10 000 гривень (розподіл залежить від кількості учасниць).

9. Благодійний фонд

Метою проведення Чемпіонату є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

10. Місце проведення змагань

БК "Камелот"

місто Вінниця, вул. Келецька, 121, тел. 067 337 1948

 

11. Розміщення учасників змагань

Сайт https://www.booking.com

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
2 Акопян Артур 1995 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
3 Аладін Віталій 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
4 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
5 Бірка Дмитро 1996 р.н. Кам'янське,Дніпропетровська обл.
6 Багацький Денис 2003 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
7 Баленко Владислав 1998 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
8 Батурський Денис 1985 р.н. Житомир,Житомирська обл.
9 Бойко Семен 2008 р.н. Одеса,Одеська обл.
10 Бондар Вадим 1991 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
11 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
12 Бушміч Олександр 1983 р.н. Бердянськ,Запорізька обл.
13 Величко Богдан 1995 р.н. Могилів-Подільський,Вінницька обл.
14 Вовк Володимир 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
15 Гавадзюк Валерий 1967 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
16 Гаврилов Олександр 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
17 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
18 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
19 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
20 Грабенко Степан 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
21 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
22 Гуденко Микола 1998 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
23 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
24 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
25 Дьяков Олександр 1974 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
26 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
27 Жданов Федір 2007 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
28 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
29 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
30 Засієнко Євгеній 1987 р.н. Немирів,Вінницька обл.
31 Кальмус Ілля 1998 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
32 Капшієнко Сергій 1988 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
33 Карасевич Іван 2004 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
34 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
35 Київський Владислав 1990 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
36 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
37 Клімов Олександр 1966 р.н. Жмеринка,Вінницька обл.
38 Коваль Вадим 1967 р.н. Монастирище,Черкаська обл.
39 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
40 Колесник Сергій 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
41 Крижовий Олександр 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
42 Кушко Ростислав 1996 р.н. Немирів,Вінницька обл.
43 Літвинюк Ігор 1993 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
44 Лозицький Олексій 1994 р.н. Житомир,Житомирська обл.
45 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
46 Лямін Андрій 1986 р.н. Житомир,Житомирська обл.
47 Мандибура Володимир 1983 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
48 Марценюк Костянтин 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
49 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
50 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
51 Мрищук Андрій 1989 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
52 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
53 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
54 Онищук Валерій 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
55 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
56 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
57 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
58 Побережник Микола 1980 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
59 Погинайко Олександр 1994 р.н. 1 Хмельницький,Хмельницька обл.
60 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
61 Раков Дмитро 2000 р.н. Львів,Львівська обл.
62 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
63 Сінякевич Олександр 1959 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
64 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
65 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
66 Стінський Михайло 1991 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
67 Стахміч Олександр 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
68 Стерпул Ілля 2006 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
69 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
70 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
71 Ульянов Владислав 1995 р.н. Немирів,Вінницька обл.
72 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
73 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
74 Шайдюк Валерій 1965 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
75 Шаповалов Вячеслав 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
76 Шевченко Євген 1975 р.н. Житомир,Житомирська обл.
77 Шевчик Валерій 1988 р.н. Бровари,Київська обл.
78 Юрочкин Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.
79 Яковлев Андрей 1989 р.н. КМСУ Київ,м. Київ

Фінал

239 Жданов Федір 1 6 Клeстов Андрій

Пiвфiнал

237 Менюк Анатолій 3 5 Жданов Федір
238 Клeстов Андрій 5 3 Білозеров Дмитро

1/4 финалу

233 Осичнюк Максим 1 5 Менюк Анатолій
234 Булава Андрій 1 5 Жданов Федір
235 Клeстов Андрій 5 2 Родіонов Андрій
236 Білозеров Дмитро 5 3 Радіонов Павло

1/8 финалу

225 Осичнюк Максим 5 4 Семко Юрій
226 Менюк Анатолій 5 0 Стерпул Ілля
227 Булава Андрій 5 0 Бондар Вадим
228 Жданов Федір 5 0 Непийпиво Ілля
229 Клeстов Андрій 5 1 Гоменюк Нікіта
230 Мозолевський Кирило 0 5 Родіонов Андрій
231 Гуменюк Дмитро 0 5 Білозеров Дмитро
232 Єленич Владислав 3 5 Радіонов Павло

1/16 фіналу

209 Петраш Сергій 1 4 Осичнюк Максим
210 Семко Юрій 4 1 Тарасюк Юрій
211 Лозицький Олексій 1 4 Менюк Анатолій
212 Стерпул Ілля 4 2 Часовников Максим
213 Булава Андрій 4 3 Трачук Кірілл
214 Бондар Вадим 4 2 Стінський Михайло
215 Жданов Федір 4 0 Клімов Олександр
216 Непийпиво Ілля 4 0 Яковлев Андрей
217 Клeстов Андрій 4 0 Бойко Семен
218 Гоменюк Нікіта 4 0 Дихан Олександр
219 Цілик Сергій 2 4 Мозолевський Кирило
220 Родіонов Андрій 4 0 Грабенко Степан
221 Жданов Данило 0 4 Гуменюк Дмитро
222 Білозеров Дмитро 4 0 Гасімов Рамін
223 Єленич Владислав 4 1 Кушко Ростислав
224 Радіонов Павло 4 1 Козачек Костянтин

Нижня сітка, тур 4

193 Вовк Володимир 1 4 Трачук Кірілл
194 Марценюк Костянтин 0 4 Стінський Михайло
195 Сінякевич Олександр 2 4 Грабенко Степан
196 Шаповалов Вячеслав 1 4 Клімов Олександр
197 Кушко Ростислав 4 1 Квасюк Володимир
198 Побережник Микола 3 4 Мозолевський Кирило
199 Карасевич Іван 1 4 Козачек Костянтин
200 Колесник Сергій 2 4 Бойко Семен
201 Гасімов Рамін 4 3 Мрищук Андрій
202 Юрочкин Петро 2 4 Менюк Анатолій
203 Тарасюк Юрій 4 1 Стахміч Олександр
204 Лупой Єгор 1 4 Часовников Максим
205 Гуменюк Дмитро 4 2 Багацький Денис
206 Гречін Олександр 0 4 Дихан Олександр
207 Літвинюк Ігор 3 4 Осичнюк Максим
208 Яковлев Андрей 4 1 Погинайко Олександр

Нижня сітка, тур 3

177 Баленко Владислав 2 4 Вовк Володимир
178 Марценюк Костянтин 4 3 Бушміч Олександр
179 Сінякевич Олександр 4 0 Заболотний Віталій
180 Шаповалов Вячеслав 4 3 Кальмус Ілля
181 Кушко Ростислав 4 1 Гуденко Микола
182 Сленчка Павло 0 4 Побережник Микола
183 Карасевич Іван 4 2 Крижовий Олександр
184 Колесник Сергій 4 2 Батурський Денис
185 Київський Владислав 0 4 Гасімов Рамін
186 Юрочкин Петро 4 3 Гавадзюк Валерий
187 Тарасюк Юрій 4 1 Заболотний Богдан
188 Лупой Єгор 4 0 Гаврилов Олександр
189 Гуменюк Дмитро 4 2 Капшієнко Сергій
190 Гаркуша Сергій 2 4 Гречін Олександр
191 Перкун Володимир 0 4 Літвинюк Ігор
192 Онищенко Архип 2 4 Яковлев Андрей

Нижня сітка, тур 2

129 Акопян Артур 3 4 Баленко Владислав
133 Сінякевич Олександр 4 1 Лямін Андрій
136 Кальмус Ілля 4 1 Шайдюк Валерій
137 Мандибура Володимир 2 4 Кушко Ростислав
140 Побережник Микола 4 0 Величко Богдан
141 Ульянов Владислав 2 4 Карасевич Іван
144 Батурський Денис 4 2 Коваль Вадим
145 Бірка Дмитро 1 4 Київський Владислав
148 Шевченко Євген 0 4 Гавадзюк Валерий
149 Онищук Валерій 0 4 Тарасюк Юрій
152 Дьяков Олександр 3 4 Гаврилов Олександр
153 Засієнко Євгеній -1 0 Гуменюк Дмитро
156 Раков Дмитро 1 4 Гречін Олександр
157 Перкун Володимир 0 -1 Шевчик Валерій
160 Аладін Віталій 0 4 Яковлев Андрей

Верхня сітка, тур 2

161 Петраш Сергій 4 1 Бойко Семен
162 Семко Юрій 4 3 Козачек Костянтин
163 Лозицький Олексій 4 0 Мозолевський Кирило
164 Квасюк Володимир 2 4 Стерпул Ілля
165 Булава Андрій 4 2 Клімов Олександр
166 Бондар Вадим 4 1 Грабенко Степан
167 Жданов Федір 4 1 Стінський Михайло
168 Трачук Кірілл 3 4 Непийпиво Ілля
169 Клeстов Андрій 4 3 Погинайко Олександр
170 Осичнюк Максим 2 4 Гоменюк Нікіта
171 Дихан Олександр 2 4 Цілик Сергій
172 Багацький Денис 1 4 Родіонов Андрій
173 Часовников Максим 1 4 Жданов Данило
174 Стахміч Олександр 0 4 Білозеров Дмитро
175 Менюк Анатолій 1 4 Єленич Владислав
176 Мрищук Андрій 0 4 Радіонов Павло

Верхня сітка, тур 1

65 Петраш Сергій 4 3 Яковлев Андрей
66 Бойко Семен 4 1 Онищенко Архип
67 Семко Юрій 4 0 Літвинюк Ігор
68 Шевчик Валерій -1 0 Козачек Костянтин
69 Гречін Олександр 1 4 Лозицький Олексій
70 Мозолевський Кирило 4 2 Гаркуша Сергій
71 Квасюк Володимир 4 1 Капшієнко Сергій
72 Стерпул Ілля 4 2 Гуменюк Дмитро
73 Булава Андрій 4 0 Гаврилов Олександр
74 Лупой Єгор 2 4 Клімов Олександр
75 Заболотний Богдан 1 4 Бондар Вадим
76 Грабенко Степан 4 3 Тарасюк Юрій
77 Жданов Федір 4 1 Гавадзюк Валерий
78 Стінський Михайло 4 3 Юрочкин Петро
79 Гасімов Рамін 0 4 Трачук Кірілл
80 Київський Владислав 0 4 Непийпиво Ілля
81 Клeстов Андрій 4 0 Коваль Вадим
82 Колесник Сергій 2 4 Погинайко Олександр
83 Осичнюк Максим 4 3 Крижовий Олександр
84 Карасевич Іван 0 4 Гоменюк Нікіта
85 Дихан Олександр 4 0 Величко Богдан
86 Цілик Сергій 4 2 Сленчка Павло
87 Гуденко Микола 2 4 Багацький Денис
88 Кушко Ростислав 1 4 Родіонов Андрій
89 Часовников Максим 4 1 Шайдюк Валерій
90 Шаповалов Вячеслав 1 4 Жданов Данило
91 Заболотний Віталій 0 4 Стахміч Олександр
92 Лямін Андрій 1 4 Білозеров Дмитро
93 Менюк Анатолій 4 1 Бушміч Олександр
94 Марценюк Костянтин 0 4 Єленич Владислав
95 Мрищук Андрій 4 0 Вовк Володимир
96 Баленко Владислав 0 4 Радіонов Павло

Перший тур

2 Акопян Артур 0 4 Яковлев Андрей
10 Лозицький Олексій 4 0 Сінякевич Олександр
15 Стерпул Ілля 4 2 Кальмус Ілля
18 Гаврилов Олександр 4 1 Мандибура Володимир
23 Грабенко Степан 4 2 Побережник Микола
26 Ульянов Владислав 3 4 Гавадзюк Валерий
31 Київський Владислав 4 3 Батурський Денис
34 Бірка Дмитро 0 4 Коваль Вадим
39 Карасевич Іван 4 1 Шевченко Євген
42 Онищук Валерій 1 4 Величко Богдан
47 Кушко Ростислав 4 2 Дьяков Олександр
50 Засієнко Євгеній -1 0 Шайдюк Валерій
55 Раков Дмитро 0 4 Лямін Андрій
58 Перкун Володимир 0 4 Бушміч Олександр
63 Баленко Владислав 4 2 Аладін Віталій
#237 Пiвфiнал
Менюк Анатолій
Жданов Федір
#234 1/4 финалу
Булава Андрій
Жданов Федір
#233 1/4 финалу
Осичнюк Максим
Менюк Анатолій
#232 1/8 финалу
Єленич Владислав
Радіонов Павло
#228 1/8 финалу
Жданов Федір
Непийпиво Ілля
#226 1/8 финалу
Менюк Анатолій
Стерпул Ілля
#220 1/16 фіналу
Родіонов Андрій
Грабенко Степан
#217 1/16 фіналу
Клeстов Андрій
Бойко Семен
#215 1/16 фіналу
Жданов Федір
Клімов Олександр
#209 1/16 фіналу
Петраш Сергій
Осичнюк Максим
#204 Нижня сітка, тур 4
Лупой Єгор
Часовников Максим
#203 Нижня сітка, тур 4
Тарасюк Юрій
Стахміч Олександр
#196 Нижня сітка, тур 4
Шаповалов Вячеслав
Клімов Олександр
#194 Нижня сітка, тур 4
Марценюк Костянтин
Стінський Михайло
#190 Нижня сітка, тур 3
Гаркуша Сергій
Гречін Олександр
#187 Нижня сітка, тур 3
Тарасюк Юрій
Заболотний Богдан
#181 Нижня сітка, тур 3
Кушко Ростислав
Гуденко Микола
#176 Верхня сітка, тур 2
Мрищук Андрій
Радіонов Павло
#172 Верхня сітка, тур 2
Багацький Денис
Родіонов Андрій
#170 Верхня сітка, тур 2
Осичнюк Максим
Гоменюк Нікіта
#162 Верхня сітка, тур 2
Семко Юрій
Козачек Костянтин
#161 Верхня сітка, тур 2
Петраш Сергій
Бойко Семен
#144 Нижня сітка, тур 2
Батурський Денис
Коваль Вадим
#136 Нижня сітка, тур 2
Кальмус Ілля
Шайдюк Валерій
#133 Нижня сітка, тур 2
Сінякевич Олександр
Лямін Андрій
#94 Верхня сітка, тур 1
Марценюк Костянтин
Єленич Владислав
#83 Верхня сітка, тур 1
Осичнюк Максим
Крижовий Олександр
#77 Верхня сітка, тур 1
Жданов Федір
Гавадзюк Валерий
#69 Верхня сітка, тур 1
Гречін Олександр
Лозицький Олексій
#67 Верхня сітка, тур 1
Семко Юрій
Літвинюк Ігор
#65 Верхня сітка, тур 1
Петраш Сергій
Яковлев Андрей
#31 Перший тур
Київський Владислав
Батурський Денис
#15 Перший тур
Стерпул Ілля
Кальмус Ілля

Місце 1

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 2

Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 3-4

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.

Місце 5-8

Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.
Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.
Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 9-16

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
Бондар Вадим Вінниця,Вінницька обл.
Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Стерпул Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 17-32

Бойко Семен Одеса,Одеська обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Грабенко Степан Вінниця,Вінницька обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Клімов Олександр Жмеринка,Вінницька обл.
Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Кушко Ростислав Немирів,Вінницька обл.
Лозицький Олексій Житомир,Житомирська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Стінський Михайло Вінниця,Вінницька обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.
Цілик Сергій Київ,м. Київ
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.
Яковлев Андрей Київ,м. Київ

Місце 33-48

Багацький Денис Одеса,Одеська обл.
Вовк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Карасевич Іван Вінниця,Вінницька обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Колесник Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Літвинюк Ігор Хмільник,Вінницька обл.
Марценюк Костянтин Вінниця,Вінницька обл.
Мрищук Андрій Вінниця,Вінницька обл.
Побережник Микола Хмільник,Вінницька обл.
Погинайко Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Стахміч Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Сінякевич Олександр Кропивницький,Кіровоградська обл.
Шаповалов Вячеслав Вінниця,Вінницька обл.
Юрочкин Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 49-64

Баленко Владислав Вінниця,Вінницька обл.
Батурський Денис Житомир,Житомирська обл.
Бушміч Олександр Бердянськ,Запорізька обл.
Гавадзюк Валерий Хмільник,Вінницька обл.
Гаврилов Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Гаркуша Сергій Біла Церква,Київська обл.
Гуденко Микола Львів,Львівська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Кальмус Ілля Дніпро,Дніпропетровська обл.
Капшієнко Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Київський Владислав Вінниця,Вінницька обл.
Крижовий Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.
Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.

Місце 65-79

Акопян Артур Кропивницький,Кіровоградська обл.
Аладін Віталій Вінниця,Вінницька обл.
Бірка Дмитро Кам'янське,Дніпропетровська обл.
Величко Богдан Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Дьяков Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Коваль Вадим Монастирище,Черкаська обл.
Лямін Андрій Житомир,Житомирська обл.
Мандибура Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Онищук Валерій Вінниця,Вінницька обл.
Раков Дмитро Львів,Львівська обл.
Ульянов Владислав Немирів,Вінницька обл.
Шайдюк Валерій Вінниця,Вінницька обл.
Шевченко Євген Житомир,Житомирська обл.

Технічна поразка

Засієнко Євгеній Немирів,Вінницька обл.
Шевчик Валерій Бровари,Київська обл.
Міста ×25
pts. avg. best
1 Кривий Ріг 3 34.33 9.33 2
2 Ужгород 1 34.00 5 5
3 Київ 5 33.40 13.8 1
4 Полтава 1 32.00 9 9
5 Крюківщина 1 28.00 17 17
6 Жмеринка 1 28.00 17 17
7 Хмельницький 3 27.33 18.33 5
8 Харків 2 23.00 27 5
9 Кропивницький 4 22.00 29 9
10 Одеса 8 21.00 22.25 3
11 Ізмаїл 1 20.00 33 33
12 Чернівці 3 19.33 34.33 5
13 Львів 5 19.20 34.6 9
14 Хмільник 3 17.33 38.33 33
15 Вінниця 23 17.30 38.65 3
16 Дніпро 1 12.00 49 49
17 Костянтинівка 1 12.00 49 49
18 Біла Церква 1 12.00 49 49
19 Бердянськ 1 12.00 49 49
20 Житомир 4 12.00 49 17
21 Немирів 3 10.67 27.33 0
22 Монастирище 1 4.00 65 65
23 Кам'янське 1 4.00 65 65
24 Могилів-Подільський 1 4.00 65 65
25 Бровари 1 0.00 0 0

Регіони ×16
pts. avg. best
1 Закарпатська обл. 1 34.00 5 5
2 м. Київ 5 33.40 13.8 1
3 Полтавська обл. 1 32.00 9 9
4 Хмельницька обл. 3 27.33 18.33 5
5 Дніпропетровська обл. 5 23.80 28.4 2
6 Харківська обл. 2 23.00 27 5
7 Кіровоградська обл. 4 22.00 29 9
8 Одеська обл. 9 20.89 23.44 3
9 Чернівецька обл. 3 19.33 34.33 5
10 Львівська обл. 5 19.20 34.6 9
11 Вінницька обл. 31 16.58 37.68 0
12 Київська обл. 3 13.33 22 0
13 Донецька обл. 1 12.00 49 49
14 Житомирська обл. 4 12.00 49 17
15 Запорізька обл. 1 12.00 49 49
16 Черкаська обл. 1 4.00 65 65